dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Wałbrzych - Sprzedaż i wynajem

237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

237 ogłoszeń

174 000 zł51 m² 3 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie - Gotowe do wprowadzenia kawalerka, lecz z dużego salonu około 30m2 bez problemu można wykonać ściankę działowa między oknami i zrobić 2-pokojowe. (Koszt 3500 zł).

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł48 m² 2 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 48m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Stary zdrój. Usytuowana w kamienicy na wysokim parterze: składającą się z: - kuchni, - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł42 m² 4 880,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 41,35m2 ,usytuowane na 3 piętrze 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe położone na siódmym piętrze w Wałbrzychu przy ul Grodzkiej. Mieszkanie kompletnie umeblowane. Czynsz do Spółdzielni na jedną osobę wraz z zaliczką na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

247 000 zł58,42 m² 4 228 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje | parter | gotowe do zamieszkania | Biały Kamień Biuro Nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Wałbrzychu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł74,82 m² 2 472,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Okazja inwestycyjna - mieszkanie idealne dla flipera! Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane na Nowym Mieście przy ul. Chopina. Lokalizacja: dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

125 900 zł36,10 m² 3 487,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w bocznej ulicy Podgórza o powierzchni 36,10m2 + piwnica 4,30m2. Położony na wysokim parterze lokal składa się z małego pokoju dziennego, wydzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61,50 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokoje na Podzamczu (ul. Poselska ) Mieszkanie o powierzchni 61,50m 2 składa się z -salon z wyjściem na balkon -sypialnia z podwójnym łóżkiem -sypialnia z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42,84 m² 5 112,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja! Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Starym Zdroju przy ulicy Bardowskiego. Kamienica w zwartej zabudowie z cegły, po termomodernizacji. Dobra lokalizacja, blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł36 m² 3 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej. Mieszkanie o pow. 36m2 plus piwnica i komórka w Wałbrzychu Ulica Dąbrowskiego Biały Kamień, pierwsze piętro. Łączna powierzchnia mieszkania wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,50 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Podzamcze w Wałbrzychu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,48 m² 5 506,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w pobliżu Parku Sobieskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł63 m² 3 952,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni rozkładowe, położone w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m2. składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł45,97 m² 5 199,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze przy ulicy Reymonta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,47 m 2 znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł64 m² 7 015,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe mieszkanie na Podzamczu. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym, -sypialni z dość dużą garderobą - pokoju. Na przedpokoju znajduje się szafa z drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł37,01 m² 4 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wygodne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37,01 m2 na Nowym Mieście w Wałbrzychu wygoda, inwestycja i komfort na wyciągnięcie ręki Lokalizacja i otoczenie Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł41,06 m² 5 479,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwu pokojowe usytuowane na I piętrze w zadbanej kamienicy na jednej z bocznych ulic w dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,70 m² 5 381,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży prezentujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone przy jednej z bocznych, cichych ulic wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze miejscu cenionym za spokój oraz wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł25 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Przytulna kawalerka pod inwestycję wynajmu na Starym Zdroju. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wałbrzycha. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł50,13 m² 3 570,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy nowe miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,13m2, usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 500 zł82,34 m² 8 568,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja przy ulicy Porcelanowej to nowoczesny budynek zlokalizowany w jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic Wałbrzycha, który wyróżnia się nowoczesną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,44 m² 5 871,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku 10- piętrowym z dwiema nowymi windami położonym przy jednej z bocznych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł94,60 m² 4 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu, w dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,6 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł33,20 m² 5 240,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy sobięcin. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,2 m2 i całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł65,08 m² 4 840,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł54,40 m² 5 422,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,40 m2 usytuowane na wysokim parterze w budynku 4- piętrowym po termomodernizacji przy ul. Fortecznej. Układ pomieszczeń : - ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania na Wyłączność - Wałbrzych, ul. Odlewnicza 6 Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie położone w solidnym, kameralnym budynku, który przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł46,40 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

~ oferta na wyłącznosć ~ Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 43 m , położone w Śródmieściu Wałbrzycha, przy ulicy Kunickiego.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł60,24 m² 2 938,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 55 m2, położonego w samym sercu miasta - tuż przy Wałbrzyskim Rynku. Nieruchomość usytuowana na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł43,70 m² 3 638,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne - Wałbrzych, dzielnica Gaj. Mieszkanie znajduje się na parterze w wyremontowanym budynku. Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł35,50 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie spółdzielcze własnościowe z ogrzewaniem miejskim o powierzchni ponad 35 m , zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł26,70 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Wałbrzychu. Lokalizacja: wałbrzych, dzielnica Biały Kamień. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy. W budynku wyremontowany został dach,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32,85 m² 4 535,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł40,40 m² 8 539,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane na Podzamczu w Wałbrzychu. Na powierzchnię użytkową 40,40 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie znajdujące w się przy ulicy Bukietowej na Białym Kamieniu. Lokal składa się z salonu z otwartą kuchnią dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł50 m² 3 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność. Przedstawiam przestronne, klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części miasta przy ulicy Mickiewicza 27. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie o pow. 45,78 m znajdujące się w kamienicy, położonej w Wałbrzychu przy ul. Sienkiewicza k/rynku. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł41 m² 6 339,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy szczawienko Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2 i całkowitej 45,73m2 usytuowane na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł72 m² 4 847,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 60 m oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł51,10 m² 6 847,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Do sprzedaży oferujemy dwupokojowe , w pełni wyremontowane mieszkanie , położone w Wałbrzychu, w dzielnicy Nowe Miasto , w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na popularnej i świetnie skomunikowanej Piaskowej Górze w Wałbrzychu - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.