dowolna

Mieszkania w centrum Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

128 000 zł66 m² 1 930 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, klimatyczne, świeżo po remoncie mieszkanie położone w centrum Sobięcina.Dwa pokoje, duża kuchnia,z której spokojnie można urządzić salon z aneksem kuchennym, w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

850 zł33 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne mieszkanie w samym centrum Podzamcza. Mieszkanie rok temu przeszło kapitalny remont. Polecam serdecznie! Super oferta. Wolne od 15.06.2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł45 m² 2 555 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w wbudynku mieszczącym się w centrum Piaskowej Góry. 3 pokoje, ciemna kuchnia, łazienka z wc oraz balkon, do mieszkania przynależy piwnica, mieszkanie wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

64 000 zł19 m² 3 368 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania garsoniera w centrum Piaskowej Góry. Łazienka świeżo po remoncie ,pokój i przedpokój po odświeżeniu- mieszkanie czyste, położone w atrakcyjnej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł29 m² 2 931 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śliczne,zadbane mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. Dwa rozkładowe pokoje z parkietem na podłodze,pomysłowo zabudowana wnęka kuchenna, w przedpokoju duża szafa w zabudowie,balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł60 m² 1 666 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena Mieszkanie do generalnego remontu. W centrum miasta. W mieszkaniu piece kaflowe. Możliwość zrobienia łazienki i wc. Pod domem miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł44 m² 2 808,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z ciemną kuchnią. Mieszkanie usytuowane na VII piętrze, w ścisłym centrum Piaskowej Góry! Wolne od zaraz. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

144 900 zł63 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! okazja! na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze W dzielnicy podzamcze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 63m2, w skład którego wchodzą: ~ salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł29 m² 2 758,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Śliczne,zadbane mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. Dwa rozkładowe pokoje z parkietem na podłodze,pomysłowo zabudowana wnęka kuchenna, w przedpokoju duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł45 m² 1 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie 45M2 :dwa pokoje Z kuchnią I Z wc. Mieszkanie znajduje się na parterze. W bramie jest tylko dwa mieszkania na parterze I pierwszym piętrze. Instalacja gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, po remoncie, częściowo umeblowane, centrum Piskowej Góry

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

850 zł45 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis Trzypokojowe mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie do wynajęcia na krótki okres maksymalnie do połowy września.CENA DO NEGOCJACJI! :DODATKOWE INFORMACJE Rodzaj budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

800 zł65 m² 12,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis Do wynajęcia ciepłe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wałbrzycha. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie marketu Biedronka. Polecam! :dodatkowe informacje Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł90 m² 1 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie w centrum Nowego miasta. 2 pokoje, kuchnia ,lazienka z wanną i natryskiem oraz z wc, duży hol i przedpokój,. Lazienka po remoncie, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 050 zł42 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na parterze w samym centrum Piaskowej Góry przy ul. Kruczkowskiego. Lokal jest bardzo ciepły i przytulny, w pełni umeblowany: kuchenka, lodówka pralka. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł42 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe na wysokim parterze. Nowe okna pcv. Ogrzewanie kominkowe i dodatkowo elektryczne-2 taryfowe. Do mieszkania przynależą 2 piwnice i strych. Cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. 2 pokoje. kuchniaq z oknem. łazienka z wc. do mieszkania przynależy piwnica. okna wymienione. ogrzewanie miejskie. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. 2 pokoje, kuchnia , łazienka z wc, duży balkon. mieszkanie do kapitalnego remontu. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: wieżowiec Winda: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis Dwupokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie, czyste, zadbane,częściowo umeblowane,brakuje spania(ale to do uzgodnienia z właścicielami) i pralki. Doskonała lokalizacja, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. 3 pokoje ciemna kuchnia, łazienka z wc. do mieszkania przynależy piwnica. Budynek po remoncie (nowy dach elewacja instalacje i okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

260 000 zł82 m² 3 164,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedania słoneczne mieszkanie w centrum Wałbrzycha. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł54 m² 1 945,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedania mieszkanie na 1 -piętrze w centrum białego Kamienia. Obecnie 2 pokoje z kuchnia , możliwość zrobienia trzech pokoi,łazienki i wc. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł62 m² 1 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania mieszkanie 61,5 m w dzielnicy Stary Zdrój do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe, duża kuchnia z oknem, łazienka z wc. Na podłogach panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł36 m² 2 638 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 36m2 znajduje się na 4 pietrze w budynku 4 piętrowym i składa się z: 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajcego

Wałbrzych,dolnośląskie

780 zł26 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis Oferuję do wynajęcia śliczną kawalerkę o metrażu 26m2 w centrum Piaskowej Góry ul. Kruczkowskiego. Nieruchomość składa się z 1 pokoju, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

650 zł19 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis Do wynajęcia garsoniera w centrum Piaskowej Góry. Łazienka świeżo po remoncie ,pokój i przedpokój po odświeżeniu- mieszkanie czyste, położone w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł42 m² 2 389,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie- dwa pokoje Z kuchnią I wc.NA KLATCE SCHODOWEJ ZNAJDUJĄ SIĘ DWA MIESZKANIA.MIESZKANIE ZNAJDUJE SIĘ NA PARTERZE. Piękna, spokojna okolica. Lokal mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

182 000 zł66 m² 2 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 66m2 znajduje się na 2 pietrze w budynku 4 piętrowym i składa się z: salonu (14,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł58 m² 3 006,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gratis: działka pod garaż + umeblowana kuchnia ze sprzętem agd Do sprzedanie mieszkanie 3 pokojowe plus kuchnia łazienka i osobno toaleta i duży przedpokój oraz balkon, przygotowane pod remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Atrakcyjna okolica, cicho, niedaleko las, blisko do centrum. Mieszkanie posiada również garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł90 m² 2 325,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W wałbrzychu przy ul. Tadeusza Kościuszki / ścisłe centrum / posiadam na sprzedaż lokal o powierzchni 90,31mkw., na drugiej kondygnacji kamienicy. Lokal po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

166 400 zł128 m² 1 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w centrum Wałbrzycha - Rynek do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam przestronne mieszkanie 3 pokojowe na Podzamczu ul.Forteczna 30 o pow. 54 m2 Bez Pośredników!. W pobliżu znajdują się kawiarnie, puby, szkoła, fitness, centrum handlowe, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł45 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne mieszkanie z balkonem, położone w centrum Piaskowej Góry ul. Główna. Blisko przychodnia, sklepy, restauracje, komunikacja miejska. Mieszkanie znajduje się w budynku po termo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł93 m² 2 030,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 86,6 m (93,1m całość) na pierwszym piętrze w centrum Wałbrzycha ulica Słowackiego blisko placu Magistrackiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł62 m² 17,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne, dwupokojowe(62 m2) mieszkanie w doskonałej lokalizajcji- centrum Wałbrzycha. Mieszkanie po generalnym remoncie w spokojnej okolicy (ok. 15 minut piechota do Rynku; ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

310 000 zł124 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 124m2 na pierwszym piętrze 4 pokoje w ścisłym centrum Wałbrzycha. Kuchnia ze spiżarnią, łazienka, komórka oraz balkon. Mieszkanie rozkładowe. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

980 zł33 m² 29,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowo urządzone, słoneczne, ciche, przytulne mieszkanie z balkonem w centrum Piaskowej Góry. Wszystkie sprzęty w kuchni ( zmywarka, lodówka, kuchenka ) są zakupione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł63 m² 2 149,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Słoneczne mieszkanie bez pośredników. Przestronne mieszkanie składa sie z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju o powierzchni użytkowej 62,80 m^2 położonego na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

300 zł16 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Telefon:   pokój dostępny od zaraz Wynajmę pokój 16 mkw, w 3-pokojowym mieszkaniu (3 pokoje mieszkalne, czwarty salon z aneksem kuchennym). W pokoju jest telewizor, kilka mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł90 m² 1 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie O powierzchni użytkowej 90 m2 położone W śródmieściu, na wysokim parterze 3 pokojowe,duża kuchnia,praktyczny przedpokój,łazienka podzielona (osobne.