dowolna

Mieszkania w centrum Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu

171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

49 900 zł18 m² 2 706,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowa kawalerka, bardzo dobrze umiejscowiona, w centrum Piaskowej Góry. Lokal o powierzchni 19 m2, na które składa się pokój z balkonem, przedpokój z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

850 zł41 m² 20,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, w centrum Piaskowej Góry, w nowym budownictwie. Mieszkanie sklada się z 2 pokoi, jeden pokój z aneksem kuchennym i łazienka Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, przytulne mieszkanie w centrum Wałbrzycha. Mieszkanie nie wymaga żadnego nakładu pieniężnego - do wprowadzenia od zaraz. Wymienione instalacje wodne, elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

91 000 zł31 m² 2 935,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuje urocze mieszkanie 2-pokojowe z jasną kuchnią w centrum Piaskowej Góry. Lokal położony na drugim piętrze budynku IV piętrowego. Cisza i spokój. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł43 m² 1 744,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, zadbane mieszkanie w centrum Białego Kamienia, w niedużym budynku, odsuniętym od ulicy.Powymieniane wszystkie instalacje, co gazowe,na ścianach gładzie. Dwa pokoje przechodnie, ale jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł42 m² 2 530,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Piaskowej Gorze dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Powierzchnia 41,5m. Mieszkanie w bloku 4-piętrowym na czwartym piętrze. W mieszkaniu wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł26 m² 2 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie - pokój z jasną kuchnią w centrum Piaskowej Góry. Powierzchnia 26,5m. Mieszkanie umeblowane z pełnym wyposażeniem. Łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 900 zł40 m² 1 972,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w samym centrum Piaskowej Góry. Dwa pokoje z jasną kuchnią, łazienka, przedpokój o powierzchni 40,5m. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

600 zł27 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyremontowana kawalerka w bardzo ładnej kamienicy w centrum Białego Kamienia. Powierzchnię 27 m2 tworzy przytulny jasny pokój, łazienka z w-c oraz przedpokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

550 zł38 m² 14,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia proponuję mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym 38 m2. Ogrzewanie gazowe, mała kubatura pozwala na szybkie dogrzanie mieszkania. Zlokalizowane jest blisko samego centrum Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

57 000 zł29 m² 1 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jasna, rozkładowa kawalerka o powierzchni 29m2 w budynku z wygodnym ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie wymaga pewnych nakładów finansowych, jednak już wymienione zostały okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł45 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Podana kwota czynszu obejmuje 4 osoby. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. W cenie mieszkania pozostają meble z salonu oraz meble kuchenne. W przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł100 m² 1 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w Śródmieściu o powierzchni 100m2. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, łazienki, wc, kuchni z wyjsciem na balkon oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 000 zł28 m² 2 466,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz kawalerka jednostronna bez balkonu o pow. 27,98mkw usytuowana w wieżowcu na 9p. Kuchnia, pokój, łazienka z wc, przedpokój, do mieszkania przynależy pomieszczenie które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł28 m² 2 678,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie o powierzchni 28m na czwartym piętrze w bloku 10-piętrowym. Jeden pokój z jasną kuchnią,łazienka, przedpokój. Wymienione okna, panele na podłogach. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciepłe, słoneczne mieszkanie w centrum Piaskowej Góry.Trzy w pełni rozkładowe pokoje, łazienka osobno z toaletą. Wymienione okna, na podłogach panele, balkon w kaflach.Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

134 000 zł67 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bocznej ulicy w centrum Wałbrzycha. 2 duże pokoje, kuchnia, łazienka z wc. mieszkanie po remoncie. ogrzewanie piecowe. mieszkanie do sprzedaży z calym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

690 zł18 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajcia kawalerkę o powierzchni 18m2, usytuowaną 10 piętrze w 10 piętrowym bloku położoną w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

73 000 zł33 m² 2 212,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ciemną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

65 000 zł39 m² 1 670,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Rusinowie 2 pokojowe o pow.38,90mkw (do remontu) usytuowane na II piętrze w kamienicy. Atrakcyjna oferta dla osób chcących urządzić mieszkanie we własnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

74 000 zł29 m² 2 551,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Śliczne, słoneczne mieszkanie w pobliżu centrum Starego Zdroju.Pokój z wygodną, ustawną kuchnią( meble kuchenne robione na wymiar zostają w cenie), łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

700 zł45 m² 15,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, wygodne mieszkanie w centrum Wałbrzycha,Duży pokój, kuchnia, łazienka z oknem. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone.Ogrzewanie i podgrzanie wody(w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

74 000 zł62 m² 1 203,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo przestronne i rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie usytuowane jest w centrum dzielnicy. W pobliżu znajdują się sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

600 zł29 m² 20,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 położone na Piaskowej Górze, położone przy ul. Malczewskiego. Mieszkanie bardzo słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji - blisko sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł42 m² 24,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 41,5m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł42 m² 2 771,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, rozkładowe 2 pokoje położone przy ulicy Broniewskiego w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, do wprowadzenia od razu. Duży balkon, niski czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 42m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 500 zł73 m² 1 636,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Mieszkanie w Śródmieściu w bardzo dobrym stanie z widokiem na Górę Parkową. Powierzchnia mieszkania wynosi 73 m2 , 3 ustawne pokoje , jasna kuchnia, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

310 000 zł139 m² 2 230,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie, położone w Centrum Wałbrzycha. powierzchnia: 139 m2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, spiżarnia. Nowe, drewniane okna. Wymienione wszystkie instalacje. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

143 000 zł84 m² 1 702,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 84m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

78 000 zł29 m² 2 689,66 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

63 000 zł35 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne mieszkanie w centrum Wałbrzycha. Dwa pokoje, kuchnia ciemna, ale niewielkim nakładem kosztów można ją otworzyć na pokój. Wymienione okna, wszędzie gładzie, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

800 zł27 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Piaskowej Górze. Mieszkanie położone w samym centrum, blisko szkoły, przedszkola, komunikacji miejskiej, centrum handlowego. Mieszkanie o powierzchni 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

41 500 zł30 m² 1 383,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Śródmieściu. Lokal wymaga generalnego remontu. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni ,w-c na korytarzu i wspólnego przedpokoju z sąsiadem. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

100 000 zł42 m² 2 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 42m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 000 zł44 m² 1 568,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w bocznej uliczce w centrum Sobięcina, dwa pokoje z aneksem kuchennym w zabudowie ze sprzętem agd, łazienka w bardzo dobrym stanie z kabiną i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

40 000 zł28 m² 1 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie w centrum Wałbrzycha o pow. 28m2.W sklad mieszkanie wchodzi 1 pokój,kuchnia,przedpokój,kabina prysznicowa,obok wc,duza wyremontowana piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł105 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w centrum Wałbrzycha. Duży salon połączony z otwartą kuchnią, 3 sypialnie, łazienka, toalata oraz przedpokój. Mieszkanie kilka lat temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł31 m² 2 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwa pokoje z oddzielną kuchnia. Centrum Piaskowej Góry. Blok monitorowany.Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

217 000 zł105 m² 2 066,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

119 700 zł86 m² 1 391,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! oferta specjalna! Oferujemy do sprzedania bardzo ładne, przestronne mieszkanie położone przy ulicy Limanowskiego w centrum Wałbrzycha. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie