dowolna

Mieszkania w bloku Wałbrzych - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

251 ogłoszeń

249 000 zł37,18 m² 6 697,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na ostatnim piętrze budynku przy ul. Długiej w Wałbrzych. Do mieszkania przynależy piwnica. To.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł18 m² 9 388,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania świeżo wykończona, w pełni wyposażona kawalerka "pod klucz" - gotowa do wprowadzenia lub wynajmu. Ogrzewanie miejskie budynek ocieplony, pięknie wyremontowana klatka schodowa + winda.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44,73 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu w pełni wyposażone, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Michałowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł62,80 m² 5 398,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedaż lub zamiana na mniejsze! oferta na wyłączność. Mieszkanie położone na 4 piętrze 10-piętrowym budynku po termomodernizacji, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł53,25 m² 7 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,25 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu w urokliwej, wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie i swojej rodziny mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza. Mam dla Ciebie ciekawą nieruchomość znajdującą się na 9 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

364 900 zł56 m² 6 516,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Tylko w Naszym biurze! 4 pokoje | po modernizacji | gotowe do zamieszkania | Piaskowa Góra, ul. Długa Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wyłączność! Sprzedaż tylko z Naszym biurem! Szukasz dla siebie i dla swojej rodziny 3 pokojowej nieruchomości w dobrej lokalizacji Piaskowej Góry? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,13 m² 7 438,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe w pełni wyposażone mieszkanie o nowoczesnym standardzie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Piaskowej Góry. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72,60 m² 6 046,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej na ósmym piętrze budynku dziesięciopiętrowym w dzielnicy Podzamcze. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie słoneczne ,rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie z garażem! Biuro Miller prezentuje na sprzedaż nieruchomość w dzielnicy Piaskowa Góra na parterze o powierzchni 52m2. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50,80 m² 6 279,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idalne dla obywateli Z poza unii europejskiej! Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym jednym z bloków przy ul. Grodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35,30 m² 42,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku na Podzamczu. Lokal znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, a z okien rozpościera się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł26,30 m² 6 806,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność: na sprzedaż ustawna kawalerka zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych części Wałbrzycha - na Piaskowej Górze w okolicy ul. Makuszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Moniuszki w Śródmieściu. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, uczelnia Angelusa Silesiusa, obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,70 m² 7 807,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż piękne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie umiejscowione na parterze 4-ro piętrowego bloku przy ul. Długiej w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł29 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 29m2. Mieszkanie składa się z: - salonu - oddzielnej kuchni ze światłem dziennym - łazienki - przedpokoju - garderoby - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł40,54 m² 4 316,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe dwu pokojowe mieszkanie usytułowane na IV piętrze w bloku przy ul. Karkonoskiej w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54,70 m² 5 027,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie z widną, odrębną kuchnią i balkonem na Piaskowej Górze. Lokal świetnie skomunikowany, położony na III piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł67,20 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł59,44 m² 5 047,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wombat nieruchomości przedstawia na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Wałbrzych, stary Zdrój Idealne dla rodzin, par oraz inwestorów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,50 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Chcesz zamieszkać w spokojnej, zielonej części Wałbrzycha - ta oferta może Cię zainteresować! 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - III piętro Biuro Nieruchomości Mój Dom S.C.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,44 m² 5 871,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem , położone w atrakcyjnej i zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,50 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - Wałbrzych, biały Kamień Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 60,50 m , usytuowane na III piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł57,31 m² 4 693,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 52,61m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (możliwość zrobienia 3 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł64 m² 7 109,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu nietuzinkowe, przestronne mieszkanie, położone na dziewiątym piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, o zmienionym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,30 m² 6 218,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na czwartym piętrze w 10 piętrowym bloku w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość do wejścia, okna wychodzące na południe. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł24 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka po remoncie kapitalnym. Pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie w pełni wyposażone - pralka, lodówka, rozkładana wersalka, telewizor, meble.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł44,75 m² 6 254,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piaskowa Góra/ 3pok/ spółdzielcze-własnościowe/ możliwość nabycia przez obywateli Ukrainy. NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44,73 m² 6 259,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

=rezerwacja= Квартиру можуть придбати громадяни України. Możliwość zakupu nieruchomości przez obywateli Ukrainy (własność spółdzielcza). Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł35 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bardzo słoneczne i z ładnym widokiem na panoramę miasta 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu w Wałbrzychu. Forma własności: spółdzielcze prawo do lokalu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł86 m² 5 337,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe w bardzo dobrym stanie technicznym I poziom ( i piętro) - salon z otwartą kuchnią - przedpokój z szafą w zabudowie - łazienka z wc II poziom.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35,81 m² 5 836,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 33m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55,29 m² 4 973,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie z balkonem, położone na dziesiątym piętrze w dzielnicy Śródmieście. Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł55 m² 2 527,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Miller prezentuje mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni użytkowej 55m2.W skład nieruchomości wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

289 500 zł40 m² 7 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia! Słoneczne, rozkładowe z balkonem mieszkanie , w bardzo dobrym stanie mieszkanie. Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł43 m² 36,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność Do wynajęcia oferuje nieruchomość znajdująca się w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko przy ul Uczniowskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni 43 M2 składający się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł35,49 m² 6 312 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie salon z aneksem kuchennym pokój łazienka z wc przedpokój lokal po kapitalnym remoncie umeblowany, kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, ogrzewanie gazowe piec.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29 m² 6 517,24 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Tanie dwa pokoje. Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Do sprzedania ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26,20 m² 7 595,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży wyremontowane mieszkanie na Piaskowej Górze w Wałbrzychu przy ul. Zofii Nałkowskiej. Lokal położony na II piętrze w jednobramowym bloku z windą. Pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe na 10 piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku w zielonej części śródmieścia. Mieszkanie jasne, słoneczne, balkon widok.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij