dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m na Piaskowej Górze. Mieszkanie znajduje się w bloku 10 pietrowym z windą i jest umeblowane. Posiada jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł48 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Białym Kamieniu o powierzchni 48m2 składające się z trzech pokoi z czego jeden z balkonem, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł36,50 m² 6 438,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie, położone na parterze w niskim, kameralnym bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal zapewnia komfortowe warunki do życia oraz piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł50 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa Najmu Okazjonalnego Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 50m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z czego jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 000 zł48,69 m² 6 757,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Eleganckie wnętrze - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż eleganckie, po generalnym remoncie, wykończone materiałami Premium w standardzie katalogowym, 2-pokojowe mieszkanie. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł60,40 m² 5 082,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane na Podzamczu, usytuowane na 6. piętrze budynku. Lokal w dobrym stanie , gotowy do zamieszkania lub odświeżenia według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł68,54 m² 4 070,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu, o pow. mieszkaniowej 64,86m2. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal o powierzchni 29 m składa się z dwóch pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

271 700 zł74,60 m² 3 642,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 74,60 m , zlokalizowane przy ul. Fredry, w zmodernizowanej kamienicy w Wałbrzychu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł89,45 m² 5 813,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz domu, ale cenisz wygodę mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie. Przestronne, słoneczne mieszkanie z własnym ogródkiem, dwoma garażami i kominkiem daje komfort jak w domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł48 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Nowoczesne, wyposażone, dwustronne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe , 48,40m2, VII piętro, duży balkon, piwnica, winda, wszystkie media miejskie Podzamcze ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40,06 m² 39,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe i nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień - przy ulicy M. Wańkowicza 15.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 49 m2. Położony na piątym piętrze lokal składa się ze słonecznego salonu z dużym balkonem i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł99 m² 3 323,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Biuro Miller prezentuje nieruchomość w Wałbrzychu dzielnica Podzamcze na pierwszym piętrze o powierzchni 99m2. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł67,51 m² 3 999,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Miller prezentuje na sprzedaż nieruchomość w Centrum Śródmieścia w Wałbrzychu o powierzchni 67,51m2. W skład powierzchni mieszkalnej wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł86 m² 5 337,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , położone w zadbanej kamienicy po renowacji elewacji i zadaszenia w dzielnicy Podgórze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 zł42 m² 46,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Piaskowej Górze przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 , które składa się z: - salon - sypialnia - aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł32 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w spokojnej, zielonej części Podgórza, w zadbanym ,ciekawym budynku, odsuniętym od ulicy. Pokój z kuchnią, łazienka i przedpokój, całość w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł133,16 m² 3 529,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy na Podgórzu. Mieszkanie dwu poziomowe. Pięć pokoi do wejścia, okna wychodzące na południe oraz zachód. Mieszkanie składa się z dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nieruchomość na parterze w Apartamentowcu w dzielnicy Podzamcze. Cztery wykończone pokoje do wejścia, okna wychodzące na południe oraz północ. Mieszkanie składa się z eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł31,77 m² 5 505,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe w cichej i spokojnej części Podgórza. Lokal składa się : - pokoju, -kuchni, -przedpokój, -łazienka z wc Usytuowane na parterze z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z dzierżawionym ogródkiem w bezpośrednim sąsiedztwie kamienicy. Położony na drugim piętrze lokal o powierzchni 70m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,60 m² 5 437,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! rezerwacja! Na wałbrzyskim osiedlu Podzamcze - 2 pokojowe, środkowe mieszkanie położone przy ulicy Grodzkiej. Idealne pod zakup na wynajem. Umeblowanie może pozostac w cenie. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! Mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Moniuszki. Nowe budownictwo, 3 piętro, bardzo dobry widok, spokojna okolica. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł40,67 m² 5 286,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłącznośc! Tylko w Vista nieruchomości! Na sprzedaż polecamy mieszkanie w spokojnej, bardzo dobrej części dzielnicy Podgórze. Wnętrze jest rozkładowe i funkcjonalne. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł153 m² 5 849,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

NA sprzedaż 4 pokojowy apartament W kamienicy po termomodernizacji zlokalizowany W śródmieściu. Opis lokalu: apartament o powierzchni użytkowej 153 m2 usytuowany na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,60 m² 44,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Centrum dzielnicy Piaskowa Góra, blisko przystanki, szkoły, sklepy oraz przychodnia zdrowia. Wnętrze jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajmę przytulne mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy na Białym Kamieniu Mieszkanie o pow. użytkowej 30 m2 , które składa się z: - pokój z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł34 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji, w niedalekiej odległości od Dworca Miasto. Lokal składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 38 m , położona na parterze kamienicy w Śródmieściu. Lokal składa się z przestronnego salonu, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i ustawne mieszkanie , o powierzchni 42 m , zlokalizowane na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - dwa niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentuję ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego w spokojnej części Wałbrzyskiego Starego Zdroju. Lokal znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1940 roku.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,93 m² 6 351,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe dwu pokojowe mieszkanie usytułowane na II piętrze kamienicy, położonej w jednej z bocznych ulic Nowego Miasta. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł26,70 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w dzielnicy Biały Kamień. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na zachód; widok na skwer oraz ulicę. Standard wykończenia: ściany - gładzie;.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, które składa się z: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

189 500 zł29 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe połozone w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, wnęki kuchennej, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł25,91 m² 5 210,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spora kawalerka z sypialnią oraz garderobą w Wałbrzychu. Lokalizacja: wałbrzych, dzielnica Podgórze. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,13 m² 5 438,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta na wyłączność: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze, o pow. mieszkalnej 45,13m2. Forma własności: pełna własność. Brak podzielników ciepła na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł57,80 m² 31,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 57,80 m2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wałbrzych

275 000 zł58 m² 4 733,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,10 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego w historycznej kamienicy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

399 000 zł60 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - Wałbrzych, biały Kamień Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 60,50 m , usytuowane na III piętrze w spokojnej.