dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Biały Kamień,Wałbrzych

209 000 zł64 m² 3 276,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w Wałbrzychu na Białym Kamieniu przy ul. Mikołaja Reja. Lokal znajduje się na 2 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Na powierzchnię użytkową 59,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

1 700 zł44 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Welońskiego. W skład mieszkania wchodzi duży salon, przytulna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

265 000 zł42 m² 6 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze, składające się z dwóch ustawnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Standard dobry, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże i słoneczne mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

490 000 zł63 m² 7 797,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia. Niski czynsz. Świetna lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie w podwyższonym standardzie położone na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie na Piaskowej Górze. Lokal składa się trzech pokoi, wnęki kuchennej, dwóch przedpokoi oraz łazienki z toaletą. Mieszkanie posiada balkon, dodatkowo piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Podzamcze,Wałbrzych

590 000 zł83 m² 7 109,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja oferta na wyłączność: na sprzedaż 2-poziomowe przestronne mieszkanie na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 80,56m2 zlokalizowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta zarezerwowana. Do wynajęcia umeblowana kawalerka położona w tzw. nowszej części dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Zofii Nałkowskiej. Lokal wolny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam lub zamienię mieszkanie we Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Mieszkanie w bloku z windą na ósmym piętrze. Z balkonu rozpościera się, niczym nie przesłonięty, piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone na wysokim parterze , budynku IV piętrowego przy ul. Basztowej na wałbrzyskim Podzamczu. Mieszkanie składa się z : kuchni otwartej na jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem mieszkania po generalnym remoncie. Piaskowa Góra - 2 pokoje. Oferujemy do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w bloku przy ul. Jacka Malczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 51m2 usytuowane na I piętrze 7-piętrowego bloku zlokalizowanego w spokojnej części Podzamcza. Lokal składa się z: jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

1 400 zł73 m² 19,28 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Podzamcze w Wałbrzychu. Mieszkanie w pełni rozkładowe. W przedpokoju szafa w zabudowie. Zabudowa kuchenna ze sprzętem agd. Po 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

210 000 zł41 m² 5 143,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy Państwu na sprzedaż własnościowe mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 40,83 m 2 usytuowana na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wysockiego

Śródmieście,Wałbrzych

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mikro kawalerka po generalnym remoncie na parterze w kamienicy w ścisłym centrum Wałbrzycha. Mieszkanie po generalnym remoncie przygotowane do wejścia, okna wychodzące na podwórko; widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

245 000 zł41 m² 5 946,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Biały Kamień, ul. Monte Cassino. Nieruchomość o powierzchni o powierzchni użytkowej 41,20 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

364 900 zł82 m² 4 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne, komfortowe mieszkanie w górnej części Sobięcina 3 rozkładowe duże pokoje w tym jeden z wydzieloną garderobą kuchnia w zabudowie łazienka osobno wc hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

389 000 zł76 m² 5 152,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłaczność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, (dwie sypialnie, jeden pokój aktualnie przeznaczony na biuro, salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Położony na trzecim piętrze lokal składa sie z pokoju dziennego otwartego na kuchnię, sypialni, łaznienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

206 900 zł34 m² 6 009,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wombat nieruchomośc I poleca do sprzedaży piękne 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Wałbrzycha. Mieszkanie o powierzchni 34,43m2 usytuowane na 1 piętrze w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

2 300 zł89 m² 25,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w bocznej uliczce na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 89 m2 , które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Biały Kamień,Wałbrzych

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień przy ul. Obrońców Pokoju. Bardzo dobra lokalizacja - cicha, spokojna okolica w pobliżu Wzgórza Gedymina oraz Szczawna Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

475 000 zł82 m² 5 792,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio dwupoziomowe mieszkanie, 4-ro pokojowe w dzielnicy Biały Kamień (okolice Aqua Zdroju). Budynek w stanie dobrym. Wspólnota budynku ma w planach wiele inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Biały Kamień,Wałbrzych

225 567 zł38 m² 5 911,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji Witam, na sprzedaż piękne mieszkanie, po generalnym remoncie do zamieszkania wyposażone w meble, oraz agd. Ładna Koza jako dodatek do ogrzewania elektrycznego. Parter w świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

375 000 zł52 m² 7 149,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie na Piaskowej Górze o powierzchni 49,79m2. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze budynku z 2007r. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju o powierzchni użytkowej 36 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Michałowskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 450 zł19 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie kawalerka przy ul. Michałowskiego. Niewielkie lecz funkcjonalne mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji. Wnętrze jest umeblowane i wyposażone w sprzęty agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kombatantów

Stary Zdrój,Wałbrzych

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka w zielonej dzielnicy Wałbrzycha - Stary Zdrój na wysokim parterze, z widokiem na Ptasią Kopę ( Góry Wałbrzyskie). Spokojna i cicha ulica Kombatantów. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje ciekawe mieszkanie położone w Śródmieściu. Lokal mieszkalny składa się z : -przedpokoju -pokoju z aneksem kuchennym ( 15,36m2) -sypialni/ garderoba (7,83m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

269 900 zł51 m² 5 292,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu - oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 51m2. Położony na wysokim parterze lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Lokal umeblowany wraz ze sprzętami agd. W skład nieruchomości wchodzą dwie sypialnie, duży salon, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 100 zł41 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Wnętrze po kapitalnym remoncie, kompletnie wyposażone i umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja , boczna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 200 zł37 m² 32,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 37,38m3. Mieszkanie składa się salonu połączonego z kuchnią i jadalnią oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 000 zł48 m² 20,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym blisko centrum Podzamcza. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na wschód oraz zachód; widok na skwer. Standard wykończenia: ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzechwy

Śródmieście,Wałbrzych

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie w centrum Wałbrzycha przy ul. Brzechwy. Wnętrze zostało świeżo wyremontowane, umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Kamienica ocieplona oraz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

390 000 zł125 m² 3 123,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1895

= rezerwacja = Na sprzedaż prezentujemy państwu klimatyczne mieszkanie znajdujące się na wałbrzyskim Starym Mieście - przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z komfortowego oraz ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze. Wygodne usytuowanie na parterze w budynku dziesięciopiętrowym przy ul Michałowskiego. Dwa pokoje, wnęka kuchenna, przedpokój oraz balkon, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stary Zdrój,Wałbrzych

179 000 zł57 m² 3 140,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 57m2(użytkowej 40,39) usytuowane na drugim piętrze w kamienicy zlokalizowanej przy ul. Armii Krajowej(dzielnica Stary Zdrój) ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł53 m² 33,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra - w budynku przy ulicy Broniewskiego 6. Mieszkanie usytuowane.