dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz oferuję mieszkanie położone na wysokim parterze na pograniczu Szczawna- zdroju i Białego Kamienia. Mieszkanie po kapitalnym remoncie , składa się z : salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

235 000 zł59 m² 3 966,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w centrum Wałbrzycha, w kamienicy z początków XX wieku. O budynku: nieruchomość przy ulicy Pługa 1 została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierów

Biały Kamień,Wałbrzych

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dla Ciebie wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie 3 pokojowe w spokojnej i zielonej dzielnicy Biały Kamień przy ulicy Pionierów. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem bardzo fajną 3 pokojową nieruchomość z balkonem. Mieszkanie w bocznej uliczce z ogródkiem. Lokal znajduje się na Starym Zdroju. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajmę mieszkanie w centrum Wałbrzycha. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, przedpokoju oraz kuchni z oknem. Umeblowane, na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Podwale

Podzamcze,Wałbrzych

3 500 zł56 m² 63,01 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu pcg przy Al. Podwale na Podzamczu. Budynek niedawno oddany do użytku, zbudowany w nowoczesnej technologii. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

1 400 zł42 m² 33,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grodzkiej na Podzamczu. Doskonała lokalizacja, blisko bazar, nieopodal znajduję się szkoła, przychodnia zdrowia i sklepy. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o podwyższonym standardzie, usytuowane na siódmym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym, zlokalizowanym na wałbrzyskim Podzamczu - ulica Forteczna. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 600 zł36 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na szóstym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na wschód. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z salonem, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł36 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe i nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście - przy ulicy Welońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rusinowa,Wałbrzych

173 000 zł37 m² 4 663,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy, wałbrzyskiej dzielnicy Rusinowa, na Osiedlu Górniczym. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 37,1 m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Konradów,Wałbrzych

259 000 zł60 m² 4 306,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż piękne mieszkanie w dzielnicy Konradów. Nieruchomość po generalnym remoncie wraz z częściowym wyposażeniem. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu - ul. Palisadowa. Położony na 9 piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości. Mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Starego Zdroju. Kawalerka z osobną kuchnią do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sobięcin,Wałbrzych

115 000 zł54 m² 2 116,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie przeznaczone do remontu znajdujące się w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,04 m usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

275 000 zł52 m² 5 339,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 51.5 m2 na Piaskowej Górze. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w bloku 4 piętrowym. Na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monte Cassino

Biały Kamień,Wałbrzych

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na drugim piętrze w kamiennicy mieszkalnej. Dwa pokoje do wejścia, okna wschód oraz zachód. Mieszkanie składa się z dużej kuchni połączonej z salonem, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajmę piękne mieszkanie w stylu Loftowym znajdujące się na 2 piętrze w centrum Wałbrzycha Mieszkanie o pow. użytkowej 20 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Biały Kamień,Wałbrzych

599 000 zł134 m² 4 470,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jedyna taka oferta na wyłączność. Na sprzedaż luksusowy apartament składający się z dwóch poziomów o powierzchni (po podłodze 134 m2) użytkowej 117 m2. Położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Nowe Miasto,Wałbrzych

219 000 zł54 m² 4 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto przy ulicy 11 Listopada. Nieruchomość do wprowadzenia, ewentualnie do odświeżenia wg gustu.; Mieszkanie obecnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

370 000 zł54 m² 6 877,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Podzamcze I mieszkanie 3 pokojowe I 53,80 M2 I 4 piętro I po generalnym remoncie I balkon bez prowizji od kupującego. Niespotykane, przytulne mieszkanie w klasycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania w dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze w kamienicy po termomodernizacji. Powierzchnię 46 m2 tworzy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie na parterze kamienicy w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z kuchni , sypialni , pokoju z wydzieloną sypialnią, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

159 000 zł40 m² 3 935,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w mentor Nieruchomości. Na sprzedaż 2 pokojowe , rozkładowe mieszkanie w Wałbrzychu (biały Kamień). Parter (wysoki), powierzchnia 40m2 , dwustronne, rozkładowe, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podgórze,Wałbrzych

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem bardzo fajną nieruchomość na Podgórzu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 , które składa się z: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

169 000 zł28 m² 6 035,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 28m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w Wałbrzychu. Na mieszkanie składa się: - salon - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję o mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy w spokojnej części Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z ; dużego pokoju, kuchni , łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Zdrój,Wałbrzych

179 000 zł48 m² 3 745,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starym Zdroju w Wałbrzychu. Na powierzchnię całkowitą 47,79 m 2 składa się: - salon, - sypialnia z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

195 000 zł41 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na czwartym piętrze na piaskowej górze.MIESZKANIE PRZYGOTOWANE DO ROMONTU.DUZYM ATUTEM JEST KUCHNIA OTWARTA NA SALON I OSOBNA SYPIALNIA.MIESZKANIE W CICHEJ CZESCI PIASKOWEJ,NIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

3 500 zł101 m² 34,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję ciekawe mieszkanie położone w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko. Mieszkanie składa się z : parter - kuchnia otwarta na salon, pokój , przedpokój i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

395 000 zł87 m² 4 540,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu ciekawy, umeblowany i wyposażony apartament usytuowany na niezwykle klimatycznym osiedlu, przy ulicy Głowackiego, zwanym potocznie "wałbrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

369 000 zł65 m² 5 642,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, przestronnego i ciepłego mieszkania położonego w bloku na Podzamczu w Wałbrzychu. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

249 000 zł84 m² 2 968,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 83,88 m 2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w budynku przy ulicy Kasztelańskiej 44, na wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Na powierzchnię użytkową nieruchomości 41,5 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

174 000 zł40 m² 4 326,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

= wyłączność = Prezentujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin, przy ulicy Szymanowskego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 37,64 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w wyremontowanym bloku, zlokalizowanym na Piaskowej Górze - ulica Długa. Nieruchomość składa się z salonu, dwóch sypialni,.