dowolna

Mieszkania przy parku Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł35 m² 2 285 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Wałbrzycha przy ul.Moniuszki, nowe budownictwo, 35m2, dwa ustawne pokoje, aneks kuchenny, łazienka i osobne pomieszczenie z kabina prysznicową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Piaskowej-Górze na 2 piętrze. Budynek ocieplony, pełna własność, częściowo do remontu. Dobra Lokalizacja. Cena do negocjacji. Sprzedaż bezpośrednio. tel.:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

700 zł56 m² 12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogrodek przy domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

288 100 zł67 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu mieszkania w nowym pięciokondygnacyjnym budynku, położonym w cichym i spojojnym miejscu na terenie położonym w północnej części Wałbrzycha w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

220 000 zł86 m² 2 558,14 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo pilnie sprzedam! Piekne, duze mieszkanie 86 m przy ulicy Basztowej 25 (bardzo spokojne miejsce), lokal składa się z pokoju dziennego(kuchnia polaczona z pokojem), salonu i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

231 000 zł55 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży. Posiadamy w sprzedaży mieszkanie w skład którego wchodzą: aneks kuchenny połączony z pokojem, drugi pokój, łazienka+wc, przedpokój oraz piękna, duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

400 zł56 m² 7,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pokojowe mieszkanie odświeżone, bez mebli do wynajmu. Cena ok 400zł do negocjacji. Możliwość oglądania - sobota 11 grudnia przed południem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

109 000 zł73 m² 1 493,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie duże 60 m ( z komórkami 73 m ), 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 piwnice w budynku. Nadaje się do natychmiastowego zamieszkania (po ustaleniu czasu wywozu mebli).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł73 m² 2 863,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Wałbrzycha (ul. Andrzeja Szmidta) Ładne, rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Na powierzchnię 73 m2 składają się trzy przestronne pokoje, jasna kuchnia, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo atrakcyjne, nowe po remoncie, centralne ogrzewanie własne. Mieszkanie ciepłe i słoneczne czynsz całkowity wynosi 94,00zł. Piękna działka ( ogród przy domowy 480m ) w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł29 m² 2 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo przytulna kawalerka (świeżo wymalowane ściany, położone tapety). Pokój, łazienka i duża kuchnia z kącikiem jadalnym z oknem. Drewniane podłogi (cyklinowane) i drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł84 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze z balkonem, o pow. 84 m2 w centrum Szczawna Zdroju w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł61 m² 2 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście na Placu Grunwaldzkim o powierzchni 61 m2. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku III piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne (po generalnym remoncie) dwupokojowe mieszkanie o pow. 47m2 na Gaju. Mieszkanie 2 pokojowe (pokój, kuchnia połączona z salonem, łazienka, przedpokój), w 80%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł66 m² 2 348,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu o powierzchni 66 m2. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie skłąda się z trzech dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

246 000 zł56 m² 4 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, wyremontowane generalnie mieszkanie położone w spokojnej okolicy Sobięcina. Mieszkanie jest bezczynszowe, ergonomiczne i oszczędne (ogrzewanie poprzez kominek z płaszczem wodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł92 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 3-pok mieszkanie , b.wys parter, wynajme od sierpnia 2010. Spokojna okolica i sąsiedztwo. Czynny domofon.Miejsce parkingowe pod oknem, lub parking strzeżony niedaleko.Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

190 000 zł105 m² 1 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym centrum Wałbrzycha.3 pokoje,jasna kuchnia ze słonecznym balkonem,2 łazienki(wc,wanna,prysznic),przedpokój, ogrodzone podwórze.Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł42 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie odnowione, położone w cichej i spokojnej caęści Nowego Miasta. Posiada dwa ustawne pokoje, aneks kuchenny, przedpokój i łazienkę z wc. Nowa indywidualna instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł73 m² 2 054,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie duże, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 piwnice w budynku. Nadaje się do natychmiastowego zamieszkania (po ustaleniu czasu wywozu mebli). Własnościowe, nieobciążone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł57 m² 3 508,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe mieszkanie 57m2 na Piaskowej Górze. Rozkładowe 4 pokoje ( w tym salon połączony z nowoczesną kuchnią). Po generalnym remoncie w 2008r. Wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

138 000 zł40 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w samym centrum Piaskowej Górze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Bardzo ustawne i wyglądające na zdecydowanie większe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł40 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam , Do sprzedania mieszkanie składające się z dużej kuchni , dużego pokoju (możliwość podzielenia na dwa mniejsze) , przedpokoju oraz łazienki.Mieszkanie w niskiej zabudowie , spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł39 m² 2 179,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze od podwórka. Łazienka połączona jest razem z wc świeżo po remoncie. Na ścianach nowoczesne tapety. Odświeżone, jest do wprowadzenia. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł62 m² 2 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe.Trzeci pokój mniejszy odgrodzony z kuchni. Przedpokój,oraz łazienka plus wc w domu.Centralne ogrzewanie węglowe,nowe wykładziny podłogowe z połyskiem.Okna PCV.