dowolna

Mieszkania pod klucz Wałbrzych - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

169 000 zł29 m² 5 767,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta mp.HOUSE Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na II piętrze budynku, znajdującego się na Piaskowej Górze. Lokal w pełni wyposażony i przygotowany do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu trzypokojowe, w pełni umeblowane oraz wyposażone mieszkanie znajdujące się w Wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Michałowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

329 000 zł53 m² 6 259,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferujemy Państwu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość składa się z nowoczesnego i słonecznego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

369 000 zł98 m² 3 759,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostepna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w centrum Wałbrzycha w jednej z najpiękniejszych kamienic. Wnętrze po kapitalnym remoncie , gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 41m2. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Zdrój,Wałbrzych

269 000 zł58 m² 4 645,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na terenie ogrodzonego osiedla w dobrej lokalizacji dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość składa się z niezwykle słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

415 000 zł88 m² 4 715,91 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż oferujemy Państwu komfortowe, odrestaurowane "pod klucz" mieszkanie znajdujące się w spokojnej okolicy wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Prezentowana nieruchomość o użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 400 zł39 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w samym sercu Wałbrzycha - w dzielnicy Śródmieście w bezpośrednim sąsiedztwie placu Teatralnego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podgórze,Wałbrzych

109 900 zł35 m² 3 140 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1705

Na sprzedaż prezentujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze. Nieruchomość składa się z dużego i ustawnego salonu, kuchni oraz jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solecka

Nowe Miasto,Wałbrzych

249 000 zł33 m² 7 640,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne i klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej części Nowego Miasta w Wałbrzychu. Nieruchomość jest słoneczne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

219 000 zł48 m² 4 524,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Wnętrze w stanie do zamieszkania, bardzo przytulne i ciepłe, ogrzewanie miejskie , okna pcv. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podgórze,Wałbrzych

229 000 zł68 m² 3 367,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogrodem oraz kojącym, górskim widokiem, położone w niezwykle cichym i zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

283 000 zł42 m² 6 738,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze -osiedla otoczonego ścieżką spacerowo-rowerową, będącego w sąsiedztwie Zamku Książ, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

950 zł26 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę nowoczesne mieszkanie po remoncie z internetem Nieruchomość składa się: - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

149 000 zł38 m² 3 957,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości Mieszkanie na parterze w kamienicy na Piaskowej Górze. Mieszkanie w pełni wyposażone i przygotowane do zamieszkania. Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Biały Kamień,Wałbrzych

159 000 zł30 m² 5 348,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż prezentujemy Państwu atrakcyjną kawalerkę z pięknym widokiem na panoramę miasta, usytuowaną w Wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień, w budynku przy ulicy Kątowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podzamcze,Wałbrzych

299 900 zł57 m² 5 301,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie wraz z garażem podziemnym usytuowane na wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość usytuowana na IV piętrze ocieplonego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

228 000 zł40 m² 5 656,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania wyjątkowo dobrze zlokalizowane mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Piętro 2 w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta biura nieruchomości - na wyłączność Oferujemy piękne mieszkanie umiejscowione na pierwszym piętrze 4-ro piętrowego bloku w dzielnicy Podzamcze (spółdzielcze własnościowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł36 m² 6 732,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu o powiechni 35,5m2 składajace się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie 4 miesiace temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł28 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje bardzo fajną , funkcjonalną kawalerkę z antresolą , położona na parterze budynku w dzielnicy Śródmieście. Z mieszkania jest bezpośrednie wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

345 000 zł107 m² 3 224,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne mieszkanie w stylowej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie ( dach, instalacje ,klatka schodowa, elewacja ) zarządzany przez dbającą wspólnotę. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

275 900 zł94 m² 2 941,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż prezentujemy Państwu nietuzinkowe, komfortowe mieszkanie z tarasem mieszczące się w jednym z najciekawszych budynków zabytkowej, wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

319 000 zł58 m² 5 538,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowe trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w dogodnej lokalizacji Wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

319 000 zł52 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży oferujemy Państwu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z widokiem na góry. Nieruchomość składa się z nowoczesnego i słonecznego salonu, dwóch niezależnych sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solecka

Nowe Miasto,Wałbrzych

260 000 zł33 m² 7 977,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż prezentujemy Państwu atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, znajdujące się w zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto przy ulicy Soleckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Odlewnicza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 650 zł50 m² 33,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie niedostępne dla obcokrajowców oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości. Mieszkanie Z garażem (dodatkowo płatny) bezpośrednio pod mieszkaniem oraz miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 38m2 składające się z dwóch pokoi, jasnej kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł58 m² 2 155 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie położone na parterze w zamkniętym osiedlu w wałbrzyskim rynku. Powierzchnia - 58m2 Nieruchomość w trakcie remontu (aktualna cena przed remontem). Możliwość przerobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odlewnicza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 300 zł86 m² 26,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu nowoczesny, trzypokojowy apartament wraz z garażem usytuowany na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Odlewniczej w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bardowskiego

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 500 zł41 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój - przy ulicy Bardowskiego. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

139 000 zł26 m² 5 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie znajduje się w bloku 4piętrowym na 4piętrze i składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rusinowa,Wałbrzych

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji Wałbrzycha - na osiedlu Górniczym w dzielnicy Rusinowa. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

439 000 zł72 m² 6 097,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowo gustowne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy jednej z bocznych ulic w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

1 900 zł51 m² 37,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze przy ulicy Fortecznej. Nieruchomość przeszła generalny remont i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Szczawienko,Wałbrzych

189 000 zł40 m² 4 725 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w Mentor Nieruchomości. Na sprzedaż wykończone mieszkanie w świetnym miejscu Szczawienka Ul. Wrocławska 150 -> 50 metrów od Palmiarni, 300metrów od wjazdu na tereny Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 250 zł28 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuję bardzo przytulną , jasną kawalerkę położoną na Podzamczu. Mieszkanie składa się z : pokoju, widnej kuchni , łazienki i przedpokoju. W mieszkaniu pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

900 zł24 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 24,38 m2 , które składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

310 000 zł76 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

= rezerwacja = Do sprzedaży prezentujemy Państwu trzypokojowe, nietuzinkowe mieszkanie na Białym Kamieniu, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Dubois w bezpośrednim sąsiedztwie uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł72 m² 27,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 72,26 m2 znajdujące się w kamienicy usługowo-biurowej z funkcją mieszkalną, położoną w Wałbrzychu przy ul. Sienkiewicza k/rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

1 750 zł56 m² 31,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 56,02 m2, znajdujące się w kamienicy usługowo-biurowej z funkcją mieszkalną, położoną w Wałbrzychu przy ul. Sienkiewicza k/rynku. Mieszkanie.