dowolna

Mieszkania dla studentów Wałbrzych - Oferty najmu mieszkań

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka wykończona z najwyższej klasy materiałów, położona na parterze bloku 4-piętrowego w centrum Piaskowej Góry. W mieszkaniu nowe okna pcv, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 200 zł24,19 m² 49,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomościami Mieszkanie wolne od zaraz! Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy umeblowane i wyposażone. Kawalerka pokoje do wejścia, okna.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł35 m² 3 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m . Znajduje się na pierwszym piętrze bloku z 1980 roku. Budynek wykonany w technologii wielkiej płyty. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do Wynajmu mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 33 m w zielonej okolicy Nowego Miasta w Wałbrzychu. Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł27,40 m² 34,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

= kontakt magdalena cecotka tel:   = kawalerka 27,42M2, umeblowana, pokój Z aneksem kuchennym, przedpokojem Z kabiną , umywalką I pralką, osobne wc, winda xip/xip wałbrzych.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł21 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł28,08 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje bardzo ciekawe , funkcjonalne mieszkanie położona na parterze budynku w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie po remoncie remoncie, w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy zlokalizowane w Śródmieściu w Wałbrzychu. W budynku klatka schodowa została.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32,85 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Wynajem tylko w naszym Biurem! Wynajmę mieszkanie umeblowane w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w Naszym Biurze! Oferuję na wynajem kawalerkę na Starym Zdroju, dostępne od zaraz! Mieszkanie o pow. ok. 30 m2 , które składa się z: - pokoju - kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36,04 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł24 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka po remoncie kapitalnym. Pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie w pełni wyposażone - pralka, lodówka, rozkładana wersalka, telewizor, meble.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł25,91 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w dzielnicy Podgórze. Do wynajęcia kawalerka z dodatkową sypialnią oraz garderobą. Po podłodze około 40metrów. Okna wychodzące na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, przyjazna dla zwierząt kawalerka w kamienicy przy ul. Katowickiej 2 w Wałbrzychu, w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko U nas - najem okazjonalny U notariusza Na wynajem kawalerka mieszkanie o pow. 35m2 w Wałbrzychu na Nowym Mieście na ul. Paderewskiego. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł45,41 m² 28,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia okolice Galerii Victoria Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 45,41 m 2 usytuowaną na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z jasną kuchnią w okolicy Lidla. Blisko sklepy, przystanki, w pobliżu miejsca parkingowe. Wolne od zaraz. Preferowany najem okazjonalny. Opis oferty sporządzony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze w spokojnej okolicy Mieszkanie o powierzchni 32m 2 składa się z -kuchnia -pokój -łazienka z wc -przedpokój -dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie w śródmieściu duży pokój kuchnia w zabudowie łazienka z wc przedpokój z duża szafą w zabudowie Mieszkanie słoneczne i ciepłe. . Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajmę przytulne mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy na Białym Kamieniu Mieszkanie o pow. użytkowej 30 m2 , które składa się z: - pokój z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł31,08 m² 41,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone na pograniczu Szczawna Zdroju i Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z : - dużego przestronnego pokoju - aneksu kuchennego - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, które składa się z: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł23,90 m² 4 979,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę usytuowaną na I piętrze w odnowionej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Legnickiej w dzielnicy Stary Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27,80 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuję bardzo ładną , komfortową kawalerkę położoną w spokojnym miejscu na Nowym Mieście. Mieszkanie położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna, klimatyczna kawalerka położona na wysokim parterze w jednej z bocznych, uliczek Białego Kamienia, całość po kapitalnym remoncie, wykończona z pietyzmem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł16 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Katowickiej 2 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

940 zł28 m² 33,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. 11 Listopada w Wałbrzyskim. Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Składa się z salonu, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Daszyńskiego

Biały Kamień,Wałbrzych

1 100 zł16 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Daszyńskiego 9 w Wałbrzychu, w spokojnej okolicy z dostępem do terenów zielonych i podstawowej infrastruktury. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się ze słonecznego pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 26 m2. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie składa się z dużego salonu, jasnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal jest w pełni wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrocławska

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł23 m² 53,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem po remoncie, położona na drugim piętrze w kamienicy na Piaskowej Górze. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka w kamienicy przy ulicy Skargi 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 32 m . 3 piętro. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urządzona, przytulna kawalerka, znajdująca się na drugim piętrze w kamienicy na Starym Zdtoju. Mieszkanie wyposażone i umeblowane, składa się z pokoju, otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 090 zł33 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka z aneksem kuchennym przy ul. Piłsudskiego 72 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 33 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Piaskowej Górze. Zapraszam do wynajęcia wygodnego mieszkania położonego w samym centrum Piaskowej Góry w Wałbrzychu co gwarantuje doskonałą dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na parterze na Podzamczu. Mieszkanie składa się z : - pokoju - widnej kuchni - przedpokoju - łazienki z wc Mieszkanie dostępne od od marca, przed udostępnieniem nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 500 zł33 m² 45,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Wałbrzych

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie- kawalerka (pokój z kuchnią łazienką z wc i przedpokojem) w dobrej lokalizacji Kawalerka po remoncie, słoneczna ,ciepła z dużym balkonem dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia