dowolna

Mieszkania pod klucz Wałbrzych - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

144 000 zł35 m² 4 145,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 1 pokojowego w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Paderewskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Śródmieście,Wałbrzych

1 000 zł18 m² 56,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu kawalerkę znajdującą się w samym sercu miasta, w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

299 999 zł53 m² 5 623,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne rozkładowe mieszkanie , położone w spokojnej okolicy przy ul. Makuszyńskiego. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

368 000 zł50 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze 3 pok. z 2 balkonami w bloku - Podzamcze (ul. Kasztelańska) Gotowe do zamieszkania. Lokal o powierzchni 46,50m 2 składa się z: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Zdrój,Wałbrzych

265 000 zł131 m² 2 016,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1918

Oferta na wyłączność. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży oryginalnego komfortowego mieszkania dla całej rodziny w Wałbrzychu. Świetna lokalizacja zarówno dla osób ceniących sobie bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

480 000 zł43 m² 11 241,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, położone na wałbrzyskim Szczawienku - na osiedlu domków jednorodzinnych. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 400 zł45 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu w pełni wyposażone, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Michałowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 900 zł39 m² 48,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój przy ulicy Armii Krajowej. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Wałbrzychu na Podzamczu przy ulicy Basztowej na 10 piętrze. Forma własności: pełna własność. Nieruchomość znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

279 990 zł48 m² 5 784,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy przy ulicy Wańkowicza w dzielnicy Biały Kamień. W skład tego usytuowanego na parterze, ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

359 000 zł48 m² 7 499,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 47,87 m 2 składa się z ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł42 m² 43,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Broniewskiego. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

417 402 zł52 m² 8 070,42 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2-stronne, 3- pokojowe z tarasem bez prowizji, podatku pcc - gotowe do odbioru! Mieszkanie gotowe - można wejść i obejrzeć. Ciepłe, jasne, słoneczne mieszkanie od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

235 000 zł45 m² 5 257,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w cichej i zielonej okolicy wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 44,70 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

287 000 zł48 m² 5 942,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

= rezerwacja = Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu na osiedlu Podzamcze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,3 m 2 znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

520 000 zł73 m² 7 162,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 4-pokojowe przestronne mieszkanie na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 72,60m2 zlokalizowana jest na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

245 000 zł42 m² 5 791,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Oferta zarezerwowana. Mieszkanie Z jasną kuchnią, dużym balkonem, pełen rozkład! Do sprzedania mieszkanie położone w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy kawalerkę w pobliżu centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z : - pokoju, - kuchni z oknem - łazienki z wc - przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Pionierów

Biały Kamień,Wałbrzych

209 900 zł40 m² 5 287,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na Białym Kamieniu. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 39,70m 2 w Wałbrzychu na Białym Kamieniu przy ulicy Pionierów. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł42 m² 43,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

315 000 zł52 m² 6 069,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m 2 znajduje się na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sobięcin,Wałbrzych

199 900 zł41 m² 4 879,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

= rezerwacja = Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin, przy ulicy Karkonoskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,97 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

197 000 zł30 m² 6 490,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu w samym Rynku. Lokal o powierzchni 30,35m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

155 000 zł40 m² 3 836,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka gotowa do zamieszkania. Lokalizacja - pogranicze dzielnic Podgórze i Glinik. Piękne widoki z okien, blisko las. Kamienica wyremontowana, wykonano ocieplenie, remont klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze o powierzchni 51m2 składające się z : -salonu -dwóch sypialni -kuchni -łazienki z wc -przedpokoju. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rusinowa,Wałbrzych

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w niezwykle cichym i zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Rusinowa - przy Osiedlu Górniczym. W skład tego ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

149 000 zł35 m² 4 289 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

2 100 zł51 m² 41,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze przy ulicy Fortecznej. Nieruchomość przeszła generalny remont i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Gaj,Wałbrzych

469 000 zł94 m² 4 986,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy z niską zabudową małomiejską? Doceniasz wysoki standard wykończenia i gustowną aranżację wnętrz? Pracujesz zdalnie lub prowadzisz działalność?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podzamcze,Wałbrzych

1 800 zł36 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, zlokalizowane przy ulicy Grodzkiej. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Piaskowa Góra,Wałbrzych

180 000 zł26 m² 6 844,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania jednopokojowego z jasną kuchnią, po kapitalnym remoncie. Nieruchomość ma powierzchnię 26,30m2 oraz przynależną piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

315 000 zł52 m² 6 069,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczawienko,Wałbrzych

424 900 zł65 m² 6 536,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1835

Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w klimatycznym, odrestaurowanym budynku wałbrzyskiej dzielnicy Szczawienko. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowo wykończone oraz umeblowane i wyposażone mieszkanie w atrakcyjnej części wałbrzyskiego Śródmieścia. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Cena podlega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Dunikowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

1 700 zł36 m² 47,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, w odrestaurowanym budynku przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

209 000 zł33 m² 6 257,49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w spokojnej okolicy w Wałbrzychu, dzielnica Podgórze. Idealna nieruchomość pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

204 900 zł34 m² 5 951,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wombat nieruchomośc I poleca do sprzedaży piękne 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Wałbrzycha. Mieszkanie o powierzchni 34,43m2 usytuowane na 1 piętrze w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

369 000 zł57 m² 6 528,66 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,52 m 2 znajduje się na parterze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

1 450 zł26 m² 56,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 25,58 m2, znajdujące się w kamienicy, położonej w Wałbrzychu przy ul. Sienkiewicza k/rynku. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze gotowe do używania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Piaskowa Góra,Wałbrzych

197 000 zł26 m² 7 519,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z pięknym widokiem zlokalizowana na Piaskowej Górze. Lokal o powierzchni 26,20m2 składa się z: -salonu -kuchni -łazienki z wc -przedpokoju. Mieszkanie po generalnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij