dowolna

Mieszkania dla studentów Wałbrzych - Oferty najmu mieszkań

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 050 zł25 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia, zadbana, umeblowana kawalerka położona w centrum dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Gajcego. Lokal wolny od zaraz. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 500 zł38 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy przestronną kawalerkę w kamienicy - dzielnica Stary Zdrój. Wnętrze przeszło remont, jest umeblowane i wyposażone. Powierzchnia mieszkania to około 37,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

1 400 zł45 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Sobięcin. Budynek położony kilka kroków od Galerii Victoria. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne. Kamienica w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piłsudskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 270 zł28 m² 45,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Nowym Mieście, przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 27,9 m2. Piętro 1/3. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jaworowa

Szczawienko,Wałbrzych

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze. Kawalerka do wynajęcia - Szczawienko, ul. Jaworowa, blisko Palmiarni i Zamku Książ Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjna kawalerka o powierzchni 27 m2. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze w 4- piętrowym budynku, w bardzo spokojnej okolicy Białego Kamienia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Katowicka

Stary Zdrój,Wałbrzych

850 zł17 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przy ul. Katowickiej 2 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Składa się z salonu, aneksu kuchennego oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Mickiewicza 50 (śródmieście) w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

1 900 zł46 m² 41,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 46,21 m2 znajdujące się w kamienicy usługowo-biurowej z funkcją mieszkalną, położoną w Wałbrzychu przy ul. Sienkiewicza k/rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł26 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z ogrzewaniem miejskim, w bloku po termomodernizacji. Centrum dzielnicy. Czwarte piętro w bloku czteropiętrowym. Lokal składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza 23 w Śródmieściu, o funkcjonalnym układzie z oddzielną kuchnią i sypialnią, idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 100 zł24 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie na Starym Zdroju o powierzchni 25 m , położone na 1 piętrze w kamienicy. Lokal idealny dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie składa się z: -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 500 zł33 m² 45,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Wynajem tylko w naszym Biurem! Wynajmę mieszkanie umeblowane w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje kawalerka położona na parterze w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie umeblowane ( brak łóżka). Bardzo przystępny czynsz najmu. Do ceny wynajmu należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Daszyńskiego

Biały Kamień,Wałbrzych

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy ulicy Daszyńskiego 9 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. Elektryczne ogrzewanie. Świetna lokalizacja. Lokalizacja: w okolicy znajduje się apteka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paderewskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 100 zł19 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka Paderewskiego 21, nowe Miasto przytulna kawalerka. Nieruchomość: powierzchnia 19m2. Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z ekonomicznym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na jednej z bocznych uliczek dolnej części Nowego Miasta., w ładnej, wyremontowanej kamieniczce. Pokój z dużą kuchnią, łazienka z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Reymonta

Podgórze,Wałbrzych

1 350 zł21 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kątowa

Biały Kamień,Wałbrzych

1 250 zł27 m² 46,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Białym Kamieniu (ul. Kątowa) w spokojnej okolicy Mieszkanie o powierzchni 26,80m 2 składa się z -kuchnia -pokój -łazienka z wc -przedpokój 5 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

110 000 zł36 m² 3 054,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym mieszkaniu w centrum miasta, które urządzisz po swojemu? Szukasz okazji inwestycyjnej? Jeżeli odpowiedź brzmi tak to zapraszam do zapoznania się z ofertą! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bardowskiego

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 500 zł37 m² 40,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje bardzo ciekawe mieszkanie , położone na parterze kamienicy w niskiej zabudowie. Nieruchomość położona przy ul. Bardowskiego na pograniczu Starego Zdroju i Białego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

215 000 zł56 m² 3 862,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ciekawa ładne mieszkanie w pobliżu Rynku i ans. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni , łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Długosza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 290 zł23 m² 56,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Długosza 5. Nieruchomość: powierzchnia 22 m2. Pierwsze piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Długosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry. Kawalerka po remoncie do wejścia, okna wychodzące na wschód oraz północ; widok na skwer. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwarków

Sobięcin,Wałbrzych

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Gwarków w Wałbrzychu Nieruchomość: powierzchnia 27m2 Piętro 1 Ogrzewanie elektryczna Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepodległości

Podgórze,Wałbrzych

1 030 zł33 m² 31,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Niepodległości 277. Nieruchomość: powierzchnia 33 m2. Piętro 2. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: spokojna okolica z niską zabudową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Słoneczna kawalerka 28m2 z balkonem | Osobna kuchnia | 4. piętro Opis mieszkania: wynajmę funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25 m , zlokalizowaną na 4. piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 900 zł28 m² 67,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Piaskowej Górze. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,30 m2 , która składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

990 zł28 m² 35,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-02-01! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. 11 Listopada w Wałbrzyskim. Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Piaskowej Górze. Zapraszam do wynajęcia wygodnego mieszkania położonego w samym centrum Piaskowej Góry w Wałbrzychu co gwarantuje doskonałą dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miłosza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 Października. Mieszkanie na parterze blisko centrum Piaskowej Góry na ul. Miłosza. Zadbana kawalerka do wejścia, okna wychodzące na wschód; widok na skwer. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł19 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie w stanie idealnym, świeżo po generalnym remoncie. Przeznaczone dla osób nie palących, najlepiej singli, bez dzieci, bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miczurina

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości. Mieszkanie na 8 piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Białego Kamienia. Kawalerka do wejścia, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Katowicka

Podgórze,Wałbrzych

1 090 zł18 m² 60,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Katowickiej 2. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie podłogowe. Lokalizacja: cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu kawalerkę do wynajęcia zlokalizowaną na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nieruchomość usytuowana na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę wyjątkowy apartament urządzony w nowoczesnym stylu położony w spokojnej części Śródmieścia. Mieszkanie w stanie.