dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wałbrzych - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

384 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

384 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Zdrój,Wałbrzych

199 000 zł65 m² 3 052,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 53,20 m 2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie z dużym balkonem około 50,37m w Śródmieściu w Wałbrzychu. Z przepięknymi widokami na góry. Obszar mieszkania wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie na Białym Kamieniu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i trzech piwnic (ok. 9.50 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

205 000 zł39 m² 5 283,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja oferta na wyłączność: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze przy ul. Makuszyńskiego. Forma własności: pełna własność. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem bardzo fajne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w bocznej uliczce z ogródkiem na Starym Zdroju Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2 , które składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

127 000 zł47 m² 2 711,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto powierzchni 36,30m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Wałbrzych

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2 , usytuowane na II piętrze bloku z lat 80. Lokal w stanie do kapitalnego remontu. Ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

225 000 zł42 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Piaskowa Góra przy ul.Broniewskiego. Lokal znajduje się na drugim pietrze i posiada 42m2 w których skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blankowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na pierwszym piętrze w bloku 10 piętrowym w spokojnej okolicy Podzamcza. Dwa pokoje do wejścia. Dostępne od zaraz! Standard wykończenia: ściany - gładzie; podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

160 000 zł35 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! tylko w vista-nieruchomości! Mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy w dzielnicy Podgórze. Budynek w drugiej linii zabudowy dzięki czemu jest cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości. Mieszkanie po generalnym remoncie na piątym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Rozłoga,Wałbrzych

160 000 zł61 m² 2 632,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność Oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w spokojnej części Białego Kamienia - ul.Wańkowicza Lokal składa się z dwóch pokoi , dużej kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 600 zł36 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podzamcze- 2 pokoje, 35,5 m2 Oferujemy do wynajęcia ciepłe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku z windą w budynku przy ulicy Palisadowej. Znakomita lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

195 000 zł36 m² 5 360,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości. Mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym. Okna wychodzące na południe oraz wschód. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Zdrój,Wałbrzych

135 000 zł43 m² 3 139,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa w mp House Nieruchomości. Przedstawiamy mieszkanie zlokalizowane w małej, spokojnej kamienicy z prężnie działającą wspólnotą w dzielnicy Stary Zdrój. Lokal ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł39 m² 5 358,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 39m2, usytuowane na drugim piętrze kamienicy zlokalizowanej na Białym Kamieniu - ul.Miczurina Lokal składa sie z dwóch pokoi , kuchni , łazienki z WC oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

199 999 zł40 m² 4 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości Mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Podzamcze. Spóldzielczo -własnościowe prawo do lokalu! nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Oferta zarezerwowana. Pierwsze piętro W budynku cztero piętrowym. Nowa niższa cena! Do sprzedania wyremontowane mieszkanie położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głuszycka

Rusinowa,Wałbrzych

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowo urządzone mieszkanie w dzielnicy Rusionowa. Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na salon , sypialni , garderoby , łazienki z wc. Standard wykończenia ; panele ,płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na 10 piętrze w dzielnicy Piaskowa Góra. Składa się z dwóch pokoi , łazienki z wc , kuchni , balkonu. Okna wychodzą na zachód. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 650 zł35 m² 47,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie przy ul. Gajcego. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przychodnia zdrowia, przystanki, sklepu oraz punkty usługowe. Budynek ocieplony, po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiej

Szczawienko,Wałbrzych

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Szczawienko, ul. Marii Dąbrowskiej - wyremontowana, kameralna kamienica. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

330 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na ósmym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym w stanie idealnym! Spokojna okolica. Blisko centrum Piaskowej Góry. Zachwycający widok na panoramę miasta , góry , urokliwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z salonu, wnęki kuchennej, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Standard dobry, do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie położone na Piaskowej Górze o powierzchni 29m2 składające się z dwóch pokoi, wnęki kuchennej, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

199 999 zł35 m² 5 697,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność! Tylko w vista Nieruchomości Rozkładowe mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Podzamcza. Dwa pokoje przeznaczone do remontu, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porcelanowa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 , usytuowane na trzecim piętrze w w bloku zlokalizowanym przy ul. Porcelanowej(dzielnica Piaskowa Góra) ogrzewanie miejskie bez opomiarowania(wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości. Mieszkanie do wynajęcia na siódmym piętrze w bloku 10 piętrowym w spokojnej okolicy Podzamcza. Dwa pokoje do wejścia. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Nowe Miasto,Wałbrzych

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto, spokojna okolica, odnowionai ocieplona kamienica i klatka schodowa , I piętro, 50 m2, dwa pokoje duża kuchnia oddzielnie łazienka i toaleta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 29m2 usytuowane na V piętrze 10-piętrowego bloku zlokalizowanego w spokojnej części Piaskowej Góry. Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blankowa

Podzamcze,Wałbrzych

450 000 zł72 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Blankowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła nr 26, dużo miejsc parkingowych. Zadbana klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku, zlokalizowanym pomiędzy Szczawnem-Zdrój, a Wałbrzychem(dzielnica Biały Kamień) Nieruchomość składa się z: dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

215 000 zł39 m² 5 541,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Pożądana lokalizacja, okolice ul. Nałkowskiej i Makuszyńskiego. Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

235 000 zł42 m² 5 591,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży słoneczne i ciepłe mieszkanie na Piaskowej Górze. Możliwość kupna przez obcokrajowców. Powierzchnia: 42,03 m2, 2 piętro w 4- piętrowym budynku. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul.Piłsudskiego 60 (Nowe Miasto) *Lokal o powierzchni 38m2 składa się z salonu, sypialni, aneksu kuchennego i łazienki Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

1 900 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność: prezentujemy na wynajem słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na ul. Grodzkiej w Wałbrzychu pow. 35,50m2. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

285 000 zł62 m² 4 634,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie położone na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy zlokalizowane na Piaskowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 61,50m2 składa się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

199 000 zł38 m² 5 201,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy, zlokalizowanej w zabytkowej części wałbrzyskiego Śródmieścia. Nieruchomość po generalnym remoncie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy al. Wyzwolenia *40 m2 *składa się z salonu, sypialni, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc *ogrzewanie elektryczne + piec Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

350 000 zł44 m² 7 893,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkanie usytuowanego na ósmym piętrze w bloku z windą, zlokalizowanym na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Lokal mieszkalny o powierzchni 44,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

160 000 zł32 m² 4 993,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto Nieruchomość o powierzchni użytkowej 32,04 m2 składa się z przestronnego.