dowolna

Lokale użytkowe Wałbrzych Śródmieście

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Wałbrzych

33,33 zł/m²42 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia prezentujemy Państwu lokal biurowy znajdujący się w sercu wałbrzyskiego Starego Miasta, czyli klimatycznym Rynku. Lokal składa się z dwóch, słonecznych pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Wałbrzych

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży apteki W centrum wałbrzycha 1. Przedmiot Sprzedaży: oferujemy na sprzedaż w pełni funkcjonujące przedsiębiorstwo apteczne, zlokalizowane w ścisłym centrum Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

68 zł/m²32 m² 2 176 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowo-biurowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni kolejno 32 m2. Lokal znajduje się na parterze wyremontowanej kamienicy. Cena 68zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

53,76 zł/m²372 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyłączność! Do wynajęcia oferuję komfortowy lokal znajdujący się w kamienicy zlokalizowanej przy wałbrzyskim Rynku, ul. Sienkiewicza. Przestronny i wygodny lokal o pow. 372.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

235 000 zł116 m² 2 025,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy, o powierzchni 116m 2 , znajdujący się w Śródmieściu. Lokal posiada dwie sale sprzedaży, zaplecze socjalne, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

29,09 zł/m²28 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe zlokalizowane w samym centrum miasta w Śródmieściu. Jest to doskonała lokalizacja, zapewniająca łatwy dostęp do komunikacji miejskiej orz innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

41,54 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 60,19 m , położony w sercu Śródmieścia Wałbrzycha. Idealny dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej. Dużym atutem jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Słowackiego

Śródmieście,Wałbrzych

5,56 zł/m²90 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal medyczny Wyposażony lokal dla lekarza specjalisty, dietetyka, podologa lub innej działalności medycznej i okołomedycznej. T A N I O ! W ścisłym centrum Wałbrzycha - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

105 000 zł47 m² 2 232,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie lokalu pod małą gastronomię, usługi kosmetyczne, fryzjerskie, a może biurowe? Mam dla Ciebie ciekawy lokal na parterze w Śródmieściu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

14,88 zł/m²168 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony w doskonałej lokalizacji tuż przy Rynku. Lokal po kapitalnym remoncie w stanie idealnym, z dużymi witrynami wychodzącymi na ruchliwą handlową ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

36,04 zł/m²277 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal po generalnym remoncie w centrum miasta "rynek". Powierzchnia całości w tym piwnice wynosi 277, 46 m2. Na chwile obecną zaadoptowane piętro oraz piwnica pod bank (podział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

59,31 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-handlowy na parterze z dużą witryną przy głównej ulicy w centrum Wałbrzycha. Lokal do wejścia, składa się sali głównej, poczekalni oraz łazienki, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wałbrzych

479 000 zł308 m² 1 555,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania całe trzecie piętro w kamienicy centrum w Wałbrzycha przy ulicy Romana Dmowskiego. Budynek 3 piętrowy z parkingiem, odnowioną elewacja, wyremontowanym dachem oraz oknami pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Słowackiego

Śródmieście,Wałbrzych

32,37 zł/m²139 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal usługowo mieszkalny 139 m ul. Słowackiego parking, urzędy W pobliżu! Do wynajęcia przestronny lokal usługowo mieszkalny o powierzchni 139 m , położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

259 000 zł74 m² 3 523,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja Na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany na parterze kamienicy w doskonałe lokalizacji przy wałbrzyskim Rynku. Lokal jednopoziomowy na parterze z dużą witryną okienną. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

105 000 zł47 m² 2 232,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

690 000 zł278 m² 2 482,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 278 m2, mieszczący się na parterze budynku o charakterze reprezentacyjnym w centrum Wałbrzycha. Lokal przeznaczony zgodnie z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

235 000 zł116 m² 2 025,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

32,39 zł/m²88 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia oferujemy Państwu lokal biurowy, usytuowany na 2-piętrze jednej z kamienic w centrum Wałbrzycha, przy Alei Wyzwolenia. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

53,76 zł/m²372 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

32,69 zł/m²41 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferuje lokal biurowy znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście przy ul. Henryka Sienkiewicza. Posiadający bezpośrednia wejścia z chodnika. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wałbrzych

45 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia pokój mniejszy (niebieski - 800 zł) o powierzchni 12 m2 lub większy 20 m2 (szary - 1100 zł ). Do wspólnego korzystania kuchnia, toaleta, przedpokój. Przeznaczenie wyłącznie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

110 000 zł47 m² 2 338,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Słowackiego

Śródmieście,Wałbrzych

65,79 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy na parterze z dużą witryną przy głównej ulicy w centrum Wałbrzycha. Bardzo ruchliwa ulica oraz ciąg pieszy prowadzący do Wałbrzyskiego rynku. Lokal do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gdańska

Śródmieście,Wałbrzych

17,59 zł/m²108 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy. Znajduje się w samym centrum Wałbrzycha (okolica Placu Magistrackiego oraz Rynku). Lokal do wejścia, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wałbrzych

399 000 zł108 m² 3 683,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy z opcją adaptacji na mieszkanie - ul. Dmowskiego 20/4, wałbrzych Najważniejsze informacje: powierzchnia użytkowa: 108,31 m Piętro: 1 Układ pomieszczeń: 4 pokoje, sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

46,28 zł/m²43 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 43m2. Lokalu składa się z sali sprzedaży, zaplecza oraz wc. Parter wyremontowanej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Śródmieście,Wałbrzych

360 000 zł59 m² 6 081,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży oferujemy doskonale prosperującą, wałbrzyską kawiarnię Caffe Lampart, usytuowaną na wałbrzyskim Starym Mieście, przy ulicy Dmowskiego, w odległości około 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal 45 mkw w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Wałbrzycha. Lokal składa się z sali, zaplecza oraz toalety. Lokal znajduje się na parterze kamienicy., wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

235 000 zł116 m² 2 025,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

32,69 zł/m²41 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

53,76 zł/m²372 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Śródmieście,Wałbrzych

50,68 zł/m²59 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

= oferta na wyłączność = Do wynajęcia oferujemy doskonale prosperującą, wałbrzyską kawiarnię Caffe Lampart, usytuowaną na wałbrzyskim Starym Mieście, przy ulicy Dmowskiego, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

190 000 zł33 m² 5 705,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w centrum Wałbrzycha. Znakomita lokalizacja. Bezpośrednio przy przystanku autobusowym. Duże natężenie ruchu pieszych. Lokal doskonały na biuro, gabinet, handel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Tuwima

Śródmieście,Wałbrzych

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal położony w ścisłym centrum Wałbrzycha. Sala sprzedaży ok. 30 m2. + 3 pomieszczenia socjalno-magazynowe. Parter, wejście z ulicy. Duża witryna widoczna z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

30,66 zł/m²147 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajmu budynek użytkowy o powierzchni użytkowej 146,78 m2. Parter nieruchomości zawiera: garaż o kubaturze 453 m3, biuro, zaplecze socjalne i komunikację wewnętrzną oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

27,27 zł/m²110 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 110 m2. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, dwóch sali konferencyjnych, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

32,69 zł/m²41 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

14,29 zł/m²210 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż duży dwupoziomowy lokal o powierzchni 210 m2 w doskonałej lokalizacji. Ogromne witryny od strony ulicy o bardzo dużym natężeniu pieszym oraz samochodowym są niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

53,76 zł/m²372 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

235 000 zł116 m² 2 025,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10