dowolna

Lokale użytkowe Wałbrzych Śródmieście

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

245 000 zł115,60 m² 2 119,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży przestronny lokal użytkowy w dogodnym punkcie komunikacyjnym, usytuowany na pograniczu Śródmieścia i Nowego Miasta. Na powierzchnię lokalu składa się główna sala.

Szczegóły ogłoszenia

7,14 zł/m²350 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferuje lokal w Wałbrzychu. W trakcie swojej działalności restauracja stała się rozpoznawalna wśród społeczności lokalnej i zyskała stałe grono klientów. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²12 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jednego pokoju z trzech dostępnych w lokalu usługowym w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²180 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem polecam lokal o pow. 180 m2 zlokalizowany 50 m od centrum Wałbrzycha. Stan lokalu deweloperski, zostanie wykończony pod ewentualne sugestie najmującego. Nieruchomość doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

32,69 zł/m²41,30 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferuje lokal biurowy znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście przy ul. Henryka Sienkiewicza. Posiadający bezpośrednia wejścia z chodnika. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

565 500 zł377 m² 1 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam lokal użytkowy w Domu Towarowym w Śródmieściu Wałbrzycha; ul. Słowackiego 7. IV piętro z windą, 377 m kw.; lokal przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, Rynek

Śródmieście,Wałbrzych

66,67 zł/m²15 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność, dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do wynajęcia lokal użytkowy po kapitalnym remoncie z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

29,50 zł/m²129 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

:link do strony :kontakt do agenta Popławska- zdanowicz Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

34,33 zł/m²12 m² 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal o powierzchni 13,6 m2. Lokal usytuowany na II piętrze kamienicy w samym centrum Wałbrzycha. Kamienica przeznaczona pod działalność biurową- dobrze prosperują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

31,80 zł/m²33 m² 1 062 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal o powierzchni 33,4 m2. Lokal usytuowany na I piętrze kamienicy w samym centrum Wałbrzycha, składa się z 2 pomieszczeń( sekretariatu oraz gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

23,95 zł/m²19 m² 458 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal o powierzchni 18,30 m2. Lokal usytuowany na II piętrze kamienicy w samym centrum Wałbrzycha. Kamienica przeznaczona pod działalność biurową- dobrze prosperują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

18 zł/m²93 m² 1 674 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuję hale / lokal użytkowy z przeznaczeniem handlowym, usługowym lub magazynowym w odległości 400 m od Placu Grunwaldzkiego w Wałbrzychu. W lokalu dostępne :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

17,80 zł/m²500 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnie w centrum handlowym! Możliwości adaptacji powierzchni do potrzeb Najemcy, przestrzeń nadająca się na wiele rodzajów działalności m.in. usługi medyczne, pow. handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 35m2 usytuowany w centrum Wałbrzycha. Lokal składa się z sali sprzedażowej, zaplecza oraz wc. Pod działalność handlowa, usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal użytkowy o pow ok. 45 mkw w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Wałbrzycha. Lokal składa się z sali, zaplecza oraz toalety. Lokal znajduje się na parterze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

18 zł/m²92 m² 1 652 zł

 

 

 

Śródmieście,Wałbrzych

29,49 zł/m²38 m² 1 129 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal o powierzchni 38,3 m2 w. Lokal usytuowany na II piętrze kamienicy w samym centrum Wałbrzycha. Kamienica przeznaczona pod działalność biurową- dobrze prosperują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

54,08 zł/m²37 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Możliwość wynajęcia lub kupna lokalu. Lokal w samym centrum Wałbrzyskiego Śródmieścia. Lokal znajduje się w kamienicy gdzie wokół znajdują się inne lokale handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Wałbrzych

350 000 zł108 m² 3 241 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego, wyjątkowego, 3- pokojowego mieszkania o niebanalnym układzie, które mieści się w odnowionej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

65 000 zł38 m² 1 710,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność, dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do sprzedania lokal użytkowy z dwoma osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

26,92 zł/m²26 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność, dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do wynajęcia lokal użytkowy z witryną położony w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

48,98 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| b.N.WILLA. Do wynajęcia lokal użytkowy w bardzo atrakcyjnej, ruchliwej lokalizacji centrum Śródmieścia. II piętro: pokój o powierzchni 24,50m2. Budynek znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

48 zł/m²25 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem oferuję lokal o powierzchni 25 m2 w Śródmieściu. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz wc. Lokal w bardzo dobrym stanie, nie wymaga odświeżenia. Bardzo dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

499 000 zł176 m² 2 840,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ze względu na rozważaną zmianę lokalizacji biura turystycznego "turysta", na sprzedaż posiadamy obiekt w którym mieści się siedziba biura. Możliwość zamiany na mniejszy lokal za dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

250 000 zł70 m² 3 578,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal usługowo - handlowy położony w znakomitym miejscu centrum Wałbrzycha. Ruchliwa ulica, przy przystankach. Nadaje się na każdą działalność (usługową, handlową, bankową).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Śródmieście,Wałbrzych

31,72 zł/m²47 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia prezentujemy Państwu lokal znajdujący się w doskonałej lokalizacji w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście w samym sercu Wałbrzycha, przy Placu Magistrackim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

70 000 zł31 m² 2 255,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy w Śródmieściu, położony przy głównej ulicy, wzdłuż głównego ciągu komunikacyjnego. Nieruchomość składa się z sali głównej, zaplecza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

105 000 zł47 m² 2 232,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie lokalu pod małą gastronomię, usługi kosmetyczne, fryzjerskie, a może biurowe? Mam dla Ciebie ciekawy lokal na parterze w Śródmieściu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

235 000 zł116 m² 2 025,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy, o powierzchni 116m 2 , znajdujący się w Śródmieściu. Lokal posiada dwie sale sprzedaży, zaplecze socjalne, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

78,95 zł/m²19 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy idealny pod usługi biurowe, ponieważ lokal jest już przystosowany pod taką działalność. Loka idealny pod każda działalność usługową, agencję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

53,76 zł/m²372 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyłączność! Do wynajęcia oferuję komfortowy lokal znajdujący się w kamienicy zlokalizowanej przy wałbrzyskim Rynku, ul. Sienkiewicza. Przestronny i wygodny lokal o pow. 372.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

120 000 zł27 m² 4 419,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy położony przy jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnych Wałbrzycha- alei Wyzwolenia w Śródmieściu. Lokal składa się z sali sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

105 000 zł47 m² 2 232,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

70 000 zł31 m² 2 255,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania lokal użytkowy z osobnym wejściem i witryną położony przy jednej z głównych ulic w dzielnicy Śródmieście. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wałbrzych

469 000 zł308 m² 1 522,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania całe trzecie piętro w kamienicy centrum w Wałbrzycha przy ulicy Romana Dmowskiego. Budynek 3 piętrowy z parkingiem, odnowioną elewacja, wyremontowanym dachem oraz oknami pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Słowackiego

Śródmieście,Wałbrzych

43,33 zł/m²90 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal nadający się do różnych działalności usługowych i handlowych. Spełnia standardy i posiada wszelkie odbiory wymagane dla lokalu medycznego. Jest więc idealny dla działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

105 000 zł47 m² 2 232,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Śródmieście,Wałbrzych

350 000 zł68 m² 5 121,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Lokal handlowy o powierzchni 68,34 m2 położony w Rynku Lokal składa się z: - dużej sali ekspozycyjnej/ sprzedażowej - pomieszczenia biurowego - pomieszczenia magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

76,12 zł/m²67 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy, gruntownie przebudowany, klimatyzowany lokal, położony w ścisłym centrum Wałbrzycha. Lokal po kapitalnym remoncie, wykonanym z najwyższej jakości materiałów, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

66,67 zł/m²120 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal położony w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Wałbrzycha.Lokal idealny na instytucję finansową,biura itp. Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Wałbrzych

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży / wynajęcia apteki W centrum wałbrzycha 1. Przedmiot Sprzedaży/wynajęcia : Oferujemy na sprzedaż w pełni funkcjonujące przedsiębiorstwo apteczne, zlokalizowane.