dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Wałbrzych - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

760 000 zł130 m² 5 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Działka o powierzchni 570 m położona jest na terenie przeznaczonym do prowadzenia działalności usługowej. Zabudowana jest budynkiem warsztatowym o powierzchni 130 m . * wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł859,20 m² 1 629,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - wałbrzych, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż przestronna nieruchomość zabudowana budynkiem użytkowym o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

540 750 zł292,30 m² 1 849,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal biurowo-usługowy 292,30 m Wałbrzych Śródmieście. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 292,30 m , położony w samym sercu administracyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż 80 m , Armii Krajowej 26 A w Wałbrzychu. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 80 m . W lokalu znajduje się również zaplecze oraz łazienka. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 000 zł1 222 m² 1 636,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy obiekt zlokalizowany w centrum Wałbrzycha. Zespół budynków handlowo usługowych z utwardzonym placem, rampą rozładunkową oraz parkingiem. Pierwszy z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

36 000 zł12 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Garaż 12m. Wjazd od Kasztanowej. Na małe autko lub motocykl. Wymiary ok. 2,5x4,5m. Pełna własność hipoteczna - gruntu również. Bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł210 m² 1 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż i wynajem w pełni wyposażony lokal pod usługi gastronomiczne. Lokal ma 210m2 + 200m2 piwnicy. Składa się z 2 dużych sali (jedna z barem), kuchni, zmywaka, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł25 m² 4 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy znajdujący się w sąsiedztwie największej uczelni wyższej w regionie Wałbrzyskim, lokal ma duży potencjał z uwagi na bliskość uczelni, akademików ale.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł194,12 m² 2 570,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania oferuje lokal w Wałbrzychu. W trakcie swojej działalności stała się rozpoznawalna wśród społeczności lokalnej i zyskała stałe grono klientów. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł31,40 m² 3 980,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży oferujemy wyremontowany, gotowy lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji, przy głównej ulicy Starego Zdroju. Wnętrze po remoncie, ogrzewanie podłogowe elektryczne. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonujący lokal gastronomiczny. Lokal w bardzo dobrej lokalizacji blisko dworca pkp. Lokal po kapitalnym remoncie składajacu się z: - głównej sali - baru - pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł150 m² 12 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dochodowy lokal użytkowy | Piaskowa Góra | 150 m | 1 850 000 zł Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł27,15 m² 4 419,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy położony przy jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnych Wałbrzycha- alei Wyzwolenia w Śródmieściu. Lokal składa się z sali sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł277,46 m² 2 522,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal po generalnym remoncie w centrum miasta "rynek". Powierzchnia całości w tym piwnice wynosi 277, 46 m2. Na chwile obecną zaadoptowane piętro oraz piwnica pod bank (podział.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł89,08 m² 3 929,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

= wyłączność = Na sprzedaż prezentujemy Państwu bezczynszowy, przestronny i w pełni umeblowany lokal użytkowy , położony w samym sercu wałbrzyskiego śródmieścia, przy ulicy Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł119,03 m² 2 519,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny, wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 120 m , położony w centrum Wałbrzycha przy ul. Moniuszki. Lokal mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł170 m² 2 352,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w głównym ciągu komunikacyjnym w pobliżu Wałbrzyskiego Rynku. Lokalizacja idealna pod lokal gastronomiczny bądź punkt usługowy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł108,03 m² 2 962,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję bardzo ciekawy lokal położony w Śródmieściu. Lokal położony na parterze ładnej wyremontowanej kamienicy ( zrobiona elewacja, dach , części wspólne ). Świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł70 m² 3 557,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal handlowo biurowy w ścisłym centrum Wałbrzycha. Obecnie lokal obejmuje duży sklep z dwiema salami sprzedażowymi z toaletą, pomieszczeniem socjalnym i kotłownią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł800 m² 1 624 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż budynek, kamienica W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu stara kopalnia. Budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni ok.800m2 w całości podpiwniczony, posadowiony na działce 1089m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł49,34 m² 4 033,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy - Stary Zdrój, wałbrzych Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Wałbrzychu, w dzielnicy Stary Zdrój,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

169 000 zł40 m² 4 225 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 40 m , położony w centrum Wałbrzycha przy ul. Garbarskiej 1, tuż przy samym Rynku. Doskonała lokalizacja w zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł137,47 m² 5 092,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż proponuję funkcjonującą po dziś dzień, ogólnodostępną , działającą od 40 lat, aptekę "na Skale", usytuowaną w ścisłym centrum 100 tysięcznego miasta powiatowego. A pteka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł119 m² 2 100,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość powierzchni 115 m2 w doskonałej lokalizacji. Ogromne witryny lokalu od strony ulicy o bardzo dużym natężeniu pieszym oraz samochodowym są niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł174 m² 4 310,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal, handlowo-usługowo-biurowo-mieszkalny w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 174m2. Lokal na chwilę obecną podzielony jest na dwie części, jedna to.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

470 000 zł128 m² 3 671,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy położony na Rynku w Wałbrzychu usytuowany w całości w poziomie parteru. Lokal posiada dwie duże witryny dzięki czemu jest dobrze wyeksponowany. Duża sala.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł1 127 m² 1 730,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

= kontakt magdalena cecotka   = na sprzedaż nieruchomość gruntowa, zabudowana dwoma budynkami : mieszkalno biurowym - jednopiętrowym- o powierzchni ok 440M2 oraz budynekiem produkcyjno.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł160 m² 1 431,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy położony w samym centrum Wałbrzycha, przy ul. Mickiewicza 39. Doskonała lokalizacja parter z bezpośrednim wejściem z ulicy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł66 m² 3 787,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w doskonałej lokalizacji, w samym centrum dzielnicy Śródmieście w Wałbrzychu w odnowionej kamienicy. Lokal jednopoziomowy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł208 m² 1 201,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 208m2, składający się 3 sal, gabinetu, magazynu i 3 toalet. Lokal przeznaczony pod handel, usługi lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł168 m² 2 928,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal położony w doskonałej lokalizacji tuż przy Rynku. Lokal po kapitalnym remoncie w stanie bardzo dobrym, wymienione wszystkie instalacje , ogrzewanie gazowe, na podłodze gres.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł133,87 m² 2 681,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowy lokal użytkowy o powierzchni 133,87 m umiejscowione na wysokim parterze trzypiętrowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł187 m² 5 828,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealny pod inwestycję lub własną różnorodną działalność Oferujemy do sprzedaży piętrowy pawilon handlowo - usługowy , położony na jednej z głównych ulic Piaskowej Góry, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność Do sprzedania lokal użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 43m2. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, zaplecza oraz wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 000 m² 1 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lub na sprzedaż Hala produkcyjno- magazynowa w pobliżu Centrum Wałbrzycha. Powierzchnia użytkowa 1000m2. Możliwość wynajęcia częsci hal cena do uzgodnienia. Możliwość sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł55,90 m² 1 771,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta tylko w naszym biurze. Lokal użytkowy przy ruchliwej ulicy W samym centrum miasta. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 55.90 m2 z bezpośrednim wejściem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł21 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży oferujemy lokal w hali targowej w centrum Piaskowej Góry. Obiekt jest ogrzewany i klimatyzowany, z toaletami dla klientów. Duże natężenie ruchu pieszych, hala.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł69,86 m² 3 421,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal usługowo - handlowy z witrynami położony w ścisłym centrum Wałbrzycha. Ruchliwa ulica, przy przystanku. Nieruchomość składa się z: - 3 sale sprzedażowe o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł14,50 m² 3 517,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Okazja lokal o wielkości 14,5m2 w głównym ciągu komunikacyjnym, miasta Wałbrzych prowadzący od Placu Grunwaldzkiego ulicą Słowackiego w kierunku Rynku. za 55 tys zł. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł1 127 m² 1 730,26 zł/m²