dowolna

Działki Wałbrzych – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Sudetach

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

5 000 zł2 579 m² 1,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego o pow. 2579 m2. w okolicach ul. Żelaznej w Wałbrzychu. Możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 000 zł41 600 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna -huta Szkła w Wałbrzychu. Działka o powierzchni 4,16 ha (32000 pum)częściowo zabudowana budynkami, na którą składają się przede.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 883 m² 43,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 2883m2 zlokalizowaną w dzielnicy Gaj. Działka numer 148/2 ul.Królewiecka. Płaska z mediami-prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł4 160 m² 90,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży działki inwestycyjnej mieszczącej się na terenie Wałbrzycha - w dzielnicy Stary Zdrój, w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł1 300 m² 1,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia działkę inwestycyjną o powierzchni 1300m 2 , znajdującą się w Wałbrzychu przy ulicy Wysockiego na przeciwko nowo powstającej biedronki. Grunt o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł6 963 m² 84,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni całkowitej 6963 m2 w dzielnicy Szczawienko. Działka zlokalizowana jest na pograniczu Książańskiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu las, pola.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł4 923 m² 223,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Wałbrzych, ul. Gagarina Cena: 1 100 000 zł Numer działki: 51/2 Powierzchnia: 0,4923 ha Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł5 335 m² 93,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna położona w pobliżu nielicznej zabudowy w Górnej części Podgórza, ok, 300 m od głównej ulicy. Działka ma wydane warunki zabudowy pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł10 595 m² 188,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa w Wałbrzychu. Powierzchnia: 10595mkw (1,0595ha) Ukształtowanie terenu: pochyła, regularna - idealna pod duże obiekty przemysłowe i usługowe Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 316 m² 71,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję dużą działkę pod zabudowę mieszkaniową i usługową w obrębie miasta Wałbrzycha. Teren o wielkości 6300 m2, w kształcie prostokąta, lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 174 m² 106,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż oferuję Państwu cztery działki budowlane położone w Wałbrzychu (dzielnica glinik). Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę kończąca zabudowę wśród lużnej zabudowy jednorodzinnej. Przedmiotowa parcela położona jest w otulinie Książańskiego Parku Krajobrazowego. Działki zamykają.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 150 m² 304,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w naszym biurze Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1200m2. Przeznaczenie w mpzp: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i/lub usługowa. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł116 345 m² 42,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

* strefa ekonomiczna * doskonała lokalizacja * cena do negocjacji * Oferta skierowana dla Inwestora , działka sąsiaduje bezpośrednio z zakładami produkcyjnymi, bądź z działkami.

Szczegóły ogłoszenia

13 329 355 zł140 309 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 14,0309 ha (140309 m2) w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień na przeciw Starej Kopalni w Wałbrzychu w ciągu ulicy Wysockiego, gwarków przy rondzie senatora.

Szczegóły ogłoszenia

333 333 zł2 417 m² 137,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej Nieruchomość położona pod adresem 58-304 Wałbrzych, ul. Kopalniana 2.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł800 m² 168,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa Cena Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 położoną w zielonej części dzielnicy Podgórze. Działka usytułowana jest w drugiej linii zabudowy. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł20 600 m² 240,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży teren stanowiący część terenu po fabryce wkładów odzieżowych "camela" przy ulicy Cichej 5. Na terenie kompleksu znajdują się 3 budynki: - ceglany, 3 kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł4 471 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży piękna malownicza działka, położona na pograniczu Rusinowej i Podgórza, z rozległym widokiem na panoramę gór i miasta. Dojazd asfaltem, ostatni odcinek drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

22 040 000 zł53 463 m² 412,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki z koncepcją - w samym centrum Wałbrzycha Na sprzedaż trzy sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Limanowskiego 10 - na terenie dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł3 203 m² 159,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3203 m | Wałbrzych - Poniatów | mpzp | asfalt | duży potencjał Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 3203 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 300 m² 306,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1300m 2 , znajdującą się w Doskonałym Punkcie. Grunt o kształcie prostokąta, uzbrojony w wodę, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł21 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 21 000 m2 przeznaczona do budowy osiedla mieszkaniowego w atrakcyjnej okolicy Wałbrzycha. Na oferowanych do sprzedaży gruntach można wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł4 526 m² 95,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży piękna malownicza działka, położona na pograniczu Rusinowej i Podgórza, z rozległym widokiem na panoramę gór i miasta, granicząca z lasem. Dojazd asfaltem, ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł3 741 m² 371,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w Wałbrzychu przy ul. Przyjaciół Żołnierza 10, w dzielnicy Biały Kamień.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł800 m² 168,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wałbrzychu w dobrej lokalizacji i cichej okolicy. Działka przy ul. Niepodległości w drugiej lini zabudowy. Działki o powierzchni około 800mkw.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł5 008 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka inwestycyjna w Wałbrzychu w dzielnicy Sobięcin o powierzchni 0,5008 ha. Działka utwardzona, ogrodzona z możliwością wjazdu aut ciężarowych. Droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Glinik,Wałbrzych

126 594 zł1 082 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działki budowalne. Dostępne powierzchnie: 1124 mkw 1261 mkw 1195 mkw 1082 mkw 1099 mkw 1100 mkw Działki są kształtne, położone w bardzo spokojnej, zielonej okolicy. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 859 m² 107,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 1859 m2 w dzielnicy Podgórze. Ukształtowanie działki - płaskie. Kształt działki - prostokąt. Idealna działka pod budowę własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł13 400 m² 48,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inewstycyjna w Wałbrzychu Działka inwestycyjna o powierzchni 13 400 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie działki: cmentarz- (czyli nie inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł800 m² 137,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Andersa

Biały Kamień,Wałbrzych

170 000 zł958 m² 177,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyłączność. Na sprzedaż oferuje grunt o powierzchni 958m2 usytuowany w Wałbrzychu przy ulicy Andersa. Media - w odległości obok działki Atutem działki jest dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wałbrzych

Lubiechów,Wałbrzych

315 000 zł4 300 m² 69,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną , w cichej okolicy w miejscowości Lubiechów z mediami ( woda , kanalizacja w drodze) , prąd na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Limanowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

18 000 000 zł53 463 m² 336,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wałbrzych Działka znajduje się w samym centrum Wałbrzycha, przy ul. Limanowskiego 10. Na jej terenie znajdują się dawne zakłady przemysłowe Porcelana Krzysztof. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Limanowskiego

Śródmieście,Wałbrzych

7 000 000 zł14 296 m² 489,65 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Wałbrzych

5 840 000 zł14 671 m² 398,06 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Wałbrzych

7 000 000 zł14 296 m² 489,65 zł/m²

 

 

 

Gaj,Wałbrzych

139 000 zł1 099 m² 126,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży osiem działek budowlanych w metrażach ok 1000-1300 m2, w spokojnym , urokliwym miejscu na Gliniku. Dojazd asfaltem i częściowo drogą wewnętrzną. Prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Andersa

Biały Kamień,Wałbrzych

170 000 zł958 m² 177,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną. Adres: andersa 18a. Działka numer: 89/3. Wielkość: 958 m2. Działka bez zabudowań. posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

1 300 000 zł9 686 m² 134,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka o powierzchni 9460m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej o powierzchni 456m2 zlokalizowana w dzielnicy Rusinowa. Działka posiada warunki zabudowy -budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wałbrzych

Lubiechów,Wałbrzych

2 500 zł3 500 m² 0,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni 3500m2 w całości ogrodzony ogrodzony siatką z zamykaną bramą wjazdową, częściowo oświetlony. Wjazd z ulicy. na niewielki podjazd.