Działka budowlana Wałbrzych
Podgórze, Wałbrzych, dolnośląskie
- 949 000 zł
- 2 764 m²
- 343,34 zł/m²
Michał Surowiec
Skontaktuj się
Działka budowlana Wałbrzych
Podgórze, Wałbrzych, dolnośląskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka budowlana Wałbrzych
Zaktualizowane: 14 maja 2026
949 000 zł 2 764 m² 343,34 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 949 000 zł (343,34 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 2 764 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Źródło: biuro nieruchomości: Idea Dom Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 12/17093/OGS
Lokalizacja
- Adres: Podgórze, Wałbrzych, dolnośląskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, centrum handlowe, kościół, plac zabaw
Opis nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego gruntu o potencjale deweloperskim, położonego w malowniczej i spokojnej części Wałbrzycha obręb Podgórze.
To idealna propozycja dla inwestora szukającego terenu pod kameralne osiedle lub osoby pragnącej wybudować rezydencję w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. (...)
796 520...
796 520 879