dowolna

Domy z tarasem Wałbrzych - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

650 000 zł350 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, idealny dla rodziny dwupokoleniowej położony w spokojnej i zielonej części dzielnicy Rusinowa. Nieruchomość posadowiona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, położnym w dzielnicy Konradów. Dom o powierzchni całkowitej około 180 m2 , z tego użytkowej około 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł264 m² 3 598,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:812 m²

Sprzedam duży rodzinny dom na wzgórzu z przepięknym widokiem blisko Szczawna Zdroju. Idealny również pod inwestycję na dwa mieszkania na wynajem, pokoje lub działalność gospodarczą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł121 m² 4 537,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i zielonej części górnego Sobięcina, z murowanym garażem. Budynek wykonany technologią tradycyjną, z cegły plus.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Konradów,Wałbrzych

1 150 000 zł195 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży kilkunastoletni dom , reprezentacyjny dom , położony na jednej z willowych uliczek Konradowa, na parterze jest salon z aneksem kuchennym , wychodzący na duży , osłonięty taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz nieruchomości w topowej lokalizacji? Koniecznie zerknij na ofertę. Wałbrzych - Podgórze Dom wolnostojący o powierzchni 86m2 składający się : Piwnicy Parter: - salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Konradów,Wałbrzych

999 999 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję bardzo ładną oraz gustownie urządzoną nieruchomość znajdującą się w Wałbrzychu na dzielnicy Konradów, posadowioną na ogrodzonej działce o powierzchni 500m 2. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

369 000 zł91 m² 4 066,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:867 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Pogorzale. Spokojna lokalizacja, dużo zieleni, w około zabudowa jednorodzinna. Do centrum Świdnicy jak i Wałbrzycha ok. 10-12 km, do strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Konradów,Wałbrzych

999 999 zł220 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Wałbrzychu w dzielnicy Konradów o powierzchni 200 m2. Parter domu stanowi obszerny salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią, gabinet, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

3 990 zł270 m² 14,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Środkowy segment w spokojnej okolicy. Duża powierzchnia mieszkalna i użytkowa. parter: przestronny salon z kuchnia oraz taras z ogrodemłazienka piętro 3 sypialniełazienkataras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

975 000 zł110 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Oferujemy do sprzedaży śliczny, zadbany dom , położony na jednej z willowych uliczek na pograniczu Śródmieścia i Podgórza. Parter obejmuje: - duży salon z jadalnią z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bema

Biały Kamień,Wałbrzych

950 000 zł264 m² 3 598,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:812 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Konradów,Wałbrzych

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Rusinowa,Wałbrzych

1 099 000 zł180 m² 6 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Wałbrzych, rusinowa, ul. Truskawkowa Oferta na wyłączność - dostępna tylko w biurze Wombat Nieruchomości. Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gaj,Wałbrzych

390 000 zł118 m² 3 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym. Dom o powierzchni 118m2 posadowiony na działce 293m2 zlokalizowany w dzielnicy Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

798 000 zł100 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Konradów,Wałbrzych

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wałbrzyska

Glinik,Wałbrzych

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Do sprzedania dom wolnostojący przy ul. Wałbrzyskiej. Spokojna lokalizacja w otoczeniu lasu. Poniemiecki dom po kapitalnym remoncie. Remont obejmował częściowy drenaż budynku, wymianę poszycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witosa

Szczawienko,Wałbrzych

899 000 zł250 m² 3 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż bez pośredników przestronny rodzinny dom ze słonecznym ogrodem i tarasami w bardzo spokojnej okolicy na osiedlu na pograniczu Parku Książańskiego, w okolicach Palmiarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz domu w pięknej zielonej dzielnicy Wałbrzycha? Dom posadowiony na działce 700 m2 w zielonym zakątku. Idealnie nadaje się dla rodzin pragnących ciepłej atmosfery, funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

739 000 zł121 m² 6 100,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domów! oferta specjalna! Domy szeregowe w nowoczesnym stylu z przydomowym ogródkiem, tarasem oraz garażem w bryle budynku. Lokalizacja inwestycji zielone miejsce Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

559 000 zł121 m² 4 614,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domów! oferta specjalna! Domy szeregowe etap II w nowoczesnym stylu z przydomowym ogródkiem, tarasem oraz garażem w bryle budynku. Lokalizacja inwestycji zielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Witam serdecznie. Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej stan surowy zamknięty plus ocieplenie budynku około 138m to jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

1 600 000 zł292 m² 5 484,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Witam serdecznie Oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Na zdjęciach zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu i funkcjonalność oraz przejrzystość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 000 zł91 m² 32,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

Do wynajęcia oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra - przy ulicy Mieszka I. Na parter oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

800 000 zł118 m² 6 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam serdecznie, na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu i funkcjonalność oraz przejrzystość pomieszczeń. Na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 499 000 zł310 m² 4 835,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w spokojnej dzielnicy Wałbrzycha - Kolonia Trzech Róż, blisko centrum (liczne punkty gastronomiczne, usługowe, szkoły i przedszkola), jednocześnie w pobliżu las (góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Azaliowa

Szczawienko,Wałbrzych

999 000 zł212 m² 4 716,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Oferujemy do sprzedania środkowy segment na Szczawienku w prestiżowej okolicy ulicy Azaliowa. Razem bez garażu powierzchnia mieszkalna wynosi 211,8 m2. Nieruchomość idealna dla rodziny. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego domu wolnostojącego wraz z działką w dzielnicy Rusinowa. Nieruchomość usytuowana w drugiej linii od drogi głównej dzięki czemu mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Śródmieście,Wałbrzych

700 000 zł138 m² 5 063,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

0% prowizji od kupującego Przedstawiamy Państwu gotowe szeregi zlokalizowane Przy ul. Słowackiego 4 w Strudze. Oferta dotyczy środkowego wykończonego szeregu składającego się z : Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

600 000 zł138 m² 4 340,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% prowizji od kupującego Przedstawiamy Państwu gotową inwestycję zlokalizowaną na Osiedlu Zielone Wzgórze w Strudze. Na sprzedaż 2 szeregi (jeden skrajny )o powierzchni całkowitej 138,24m20na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

690 000 zł270 m² 2 551,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Umowa na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! Szukasz domu? Interesuje Cię inwestycja? Chcesz pracować i mieszkać w jednym domu? Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

1 650 000 zł235 m² 7 027,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Dom w bezpośrednim sąsiedztwie parku książańskiego Rozkład pomieszczeń: przyziemie: pomieszczenie gospodarcze garaż parter: przedpokój z szafą w zabudowie salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom na sprzedaż - piaskowa góra, wałbrzych Powierzchnia: 125 m | Działka: 427 m | Liczba pokoi: 5 | Stan: do zamieszkania | Rynek: wtórny wyjątkowa lokalizacja wombat nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

895 000 zł155 m² 5 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy komfortowy i solidnie zmodernizowany dom jednorodzinny o przemyślanym układzie i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

690 000 zł270 m² 2 551,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Umowa na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! Szukasz dla siebie i dla swojej rodziny domu gotowego do zamieszkania? Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość domu szeregowego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Konradów,Wałbrzych

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

719 000 zł121 m² 5 935,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domów II I III etap! Domy szeregowe środkowe w nowoczesnym stylu z przydomowym ogródkiem, tarasem oraz garażem w bryle budynku. Lokalizacja inwestycji zielone miejsce.