dowolna

Domy podpiwniczone Wałbrzych - Ogłoszenia domów z piwnicą

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz nieruchomości w topowej lokalizacji? Koniecznie zerknij na ofertę. Wałbrzych - Podgórze Dom wolnostojący o powierzchni 86m2 składający się : Piwnicy Parter: - salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

975 000 zł110 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Oferujemy do sprzedaży śliczny, zadbany dom , położony na jednej z willowych uliczek na pograniczu Śródmieścia i Podgórza. Parter obejmuje: - duży salon z jadalnią z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bema

Biały Kamień,Wałbrzych

950 000 zł264 m² 3 598,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:812 m²

Sprzedam duży rodzinny dom na wzgórzu z przepięknym widokiem blisko Szczawna Zdroju. Idealny również pod inwestycję na dwa mieszkania na wynajem, pokoje lub działalność gospodarczą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Gaj,Wałbrzych

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż polecamy wyjątkową nieruchomość. Bliźniak położny w dzielnicy Gaj, zaledwie 2 km od centrum Wałbrzycha a jednocześnie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stary Zdrój,Wałbrzych

290 000 zł146 m² 1 983,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:692 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Wałbrzychu, w dzielnicy Stary Zdrój, przy ulicy Jodłowej. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Rusinowa,Wałbrzych

1 099 000 zł180 m² 6 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Wałbrzych, rusinowa, ul. Truskawkowa Oferta na wyłączność - dostępna tylko w biurze Wombat Nieruchomości. Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

798 000 zł100 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni całkowitej 290 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 196m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej został posadowiony w Wałbrzychu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wałbrzyska

Glinik,Wałbrzych

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Do sprzedania dom wolnostojący przy ul. Wałbrzyskiej. Spokojna lokalizacja w otoczeniu lasu. Poniemiecki dom po kapitalnym remoncie. Remont obejmował częściowy drenaż budynku, wymianę poszycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Podgórze,Wałbrzych

999 999 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 579 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwurodzinny dom z zabudowaniami gospodarczymi i dużą działką ( 2112 ha+467ha). Położony w dzielnicy Podgórze dom ( częściowo podpiwniczony około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Strzegomska

Kozice,Wałbrzych

740 000 zł197 m² 3 756,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:785 m²

Do sprzedania dom wolnostojący przy ul. Strzegomskiej. Nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej, 8 km na Piaskową Górę , 4 km na Nowe Miasto, 6 km na Strefę Ekonomiczną. Dom funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witosa

Szczawienko,Wałbrzych

899 000 zł250 m² 3 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż bez pośredników przestronny rodzinny dom ze słonecznym ogrodem i tarasami w bardzo spokojnej okolicy na osiedlu na pograniczu Parku Książańskiego, w okolicach Palmiarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz domu w pięknej zielonej dzielnicy Wałbrzycha? Dom posadowiony na działce 700 m2 w zielonym zakątku. Idealnie nadaje się dla rodzin pragnących ciepłej atmosfery, funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 000 zł91 m² 32,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

Do wynajęcia oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra - przy ulicy Mieszka I. Na parter oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 499 000 zł310 m² 4 835,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w spokojnej dzielnicy Wałbrzycha - Kolonia Trzech Róż, blisko centrum (liczne punkty gastronomiczne, usługowe, szkoły i przedszkola), jednocześnie w pobliżu las (góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Azaliowa

Szczawienko,Wałbrzych

999 000 zł212 m² 4 716,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Oferujemy do sprzedania środkowy segment na Szczawienku w prestiżowej okolicy ulicy Azaliowa. Razem bez garażu powierzchnia mieszkalna wynosi 211,8 m2. Nieruchomość idealna dla rodziny. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego domu wolnostojącego wraz z działką w dzielnicy Rusinowa. Nieruchomość usytuowana w drugiej linii od drogi głównej dzięki czemu mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom na sprzedaż - piaskowa góra, wałbrzych Powierzchnia: 125 m | Działka: 427 m | Liczba pokoi: 5 | Stan: do zamieszkania | Rynek: wtórny wyjątkowa lokalizacja wombat nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

895 000 zł155 m² 5 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy komfortowy i solidnie zmodernizowany dom jednorodzinny o przemyślanym układzie i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Stary Zdrój,Wałbrzych

440 000 zł106 m² 4 131,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:83 m²

Dom z lokalem użytkowym na parterze przy ciągu pieszo-jezdniowym! Na sprzedaż dom położony przy ul. 11 Listopada z lokalem użytkowym na parterze budynku. Nieruchomość położona wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

899 800 zł101 m² 8 908,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Proponuję do sprzedaży dom wolnostojący po kapitalnym remoncie piwnica - jedno pomieszczenie parter: salon z wyjściem na ogród otwarta kuchnia w zabudowie łazienka z wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biały Kamień,Wałbrzych

1 130 000 zł320 m² 3 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Nowa Oferta! Dom wolnostojący na pograniczu Szczawna Zdrój a, białego Kamienia. Standard Wysoki, do wykończenia użyto tylko materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

845 000 zł240 m² 3 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Oferta na wyłączność: do sprzedania dom w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni całkowitej 240m2. Dom na parterze składa się z salonu, połączonego z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz nieruchomości w topowej lokalizacji? Koniecznie zerknij na ofertę. Wałbrzych - Podgórze - Kolonia Trzech Róż Dom wolnostojący o powierzchni 86m2 składający się : Piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 299 000 zł800 m² 1 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

NA sprzedaż budynek, kamienica W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu stara kopalnia. Budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni ok.800m2 w całości podpiwniczony, posadowiony na działce 1089m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

839 000 zł250 m² 3 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom szeregowy wraz z garażem znajdujący się w jednej z bocznych ulic dzielnicy Szczawienko. Dom składa się z: - poziom 0 piwnica wraz za garażem w bryle budynku. - poziom 1 Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

785 000 zł98 m² 8 010,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Oferuję do sprzedaży przytulny wolnostojący dom z garażem i podjazdem z miejscem na 3 auta, który to położony jest na widokowym osiedlu domków jednorodzinnych w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piaskowa Góra,Wałbrzych

4 300 zł119 m² 36,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Do wynajęcia przestronny i komfortowy dom szeregowy o powierzchni 120 m (w tym garaż 16,5 m ), położony na kameralnym, monitorowanym osiedlu - idealne miejsce dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

559 000 zł100 m² 5 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej w dzielnicy Biały Kamień. Standard nieruchomości- do częściowego wykończenia/remontu: okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kossaka

Wałbrzych,dolnośląskie

779 000 zł177 m² 5 083,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z pięknym widokiem na górę Dzikowiec Boguszów-Gorce, ul. Kossaka Oferuję Państwu wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni użytkowej 123,22 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fałata

Podgórze,Wałbrzych

785 000 zł100 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Witam. Sprzedam dom wolnostojący posadowiony na dużej działce z wieloma nasadzeniami, bardzo zadbany. Na parterze znajduje się duży salon, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój i ganek. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

999 000 zł320 m² 3 121,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Sprzedam dom wolnostojący w spokojnej i zielonej lokalizacji Białego Kamienia z dwoma wejściami. Dom o powierzchni użytkowej 220 m2 , na działce o powierzchni 678 m2 , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij