dowolna

Domy podpiwniczone Wałbrzych - Ogłoszenia domów z piwnicą

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

890 000 zł240 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż dom w cichej i zielonej części Piaskowej Góry.Dom o powierzchni 240m2 posadowiony na działce 169m2 składa się z czterech sypialni, salonu,kuchni,2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 000 zł98 m² 30,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 98m2. Dom na parterze składa się z salonu oraz widnej kuchni. Piętro domu to dwie sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Biały Kamień,Wałbrzych

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w bliskiej odległości do Szczawna- zdroju, znajdujący się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania dom o powierzchni ok. 160 m w okolicach Białego Kamienia, w okolicach zielonej części Szczawna-Zdroju, z działką gruntu ok. 700 m . 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Śródmieście,Wałbrzych

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w topowej lokalizacji. Śródmieście - okolice Parku Sobieskiego oraz szpitala przy ul. Batorego. Budynek wolno stojący, ocieplony, z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

770 000 zł120 m² 6 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 90 m2, (całkowita około 120 m2) wybudowany na działce 980 m2 w dzielnicy Podgórze Budynek wybudowany metodą tradycyjną z cegły, docieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

860 000 zł240 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferta na wyłączność: do sprzedania dom w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni całkowitej 240m2. Dom na parterze składa się z salonu, połączonego z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

789 000 zł120 m² 6 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony na pięknej dużej oraz słonecznej działce o powierzchni 1970m2. Dom o powierzchni mieszkalnej 94,80m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 500 zł91 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

Do wynajęcia oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra - przy ulicy Mieszka I. Na parter oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

579 000 zł104 m² 5 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Do sprzedania 1/2 domu na Piaskowej Górze. Nieruchomość położona nieopodal parku Sybiraków, bardzo spokojna lokalizacja, w sąsiedztwie wyłącznie zabudowa jednorodzinna. Dom w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Podgórze,Wałbrzych

675 000 zł158 m² 4 272,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu malowniczo usytuowany dom wolnostojący, znajdujący się na pograniczu wałbrzyskiego Podgórza oraz Śródmieścia, na osiedlu Szczęść Boże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Szczawienko,Wałbrzych

799 000 zł143 m² 5 587,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż prezentujemy państwu komfortowy dom jednorodzinny z panelami słonecznymi znajdujący się w wałbrzyskiej dzielnicy Szczawienko. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 120m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szczawienko,Wałbrzych

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta Biura Nieruchomosci mp.House Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 120m2 składający się z : PARTER: -salon z jadalnią -kuchnia -garderoba -łazienka z WC -wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

799 000 zł130 m² 6 146 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Klimatyczny bliźniak po kapitalnym remoncie na Szczawienku. Rozkład pomieszczeń: parter: salon z jadalnią Kuchnia z oknem w zabudowie ze sprzętem agd Łazienka Sypialnia Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Do wynajęcia polecamy dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja dla rodzin z dziećmi, spokojna okolica w pobliżu szkoły, jednocześnie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący z garażem na 2 samochody o powierzchni użytkowej ok 160m 2 , położony na prostokątnej ogrodzonej działce o powierzchni 700 m 2. Piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

995 000 zł217 m² 4 585,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Pilnie sprzedam dom wolnostojacy w zabudowie bliźniaczej w zielonej okolicy Wałbrzycha, pod lasem z pięknym widokiem na miasto, chełmiec, trójgarb i Dzikowiec. Wymarzona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Poniatów,Wałbrzych

849 000 zł180 m² 4 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 334 m²

Na sprzedaż polecamy dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Poniatów. Bardzo dobra lokalizacja - ulica Warszawska. Świetne położenie zapewniające ciszę, spokój oraz piękną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Rezerwacja Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący z garażem o powierzchni użytkowej ok 120m 2 , położony na prostokątnej ogrodzonej działce o powierzchni 533m 2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fałata

Podgórze,Wałbrzych

695 000 zł158 m² 4 398,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kossaka

Śródmieście,Wałbrzych

1 100 000 zł676 m² 1 627,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:173 m²

0% prowizji! Kamienica po dawnej Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej jest w trakcie remontu w atrakcyjnej lokalizacji w Wałbrzychu ścisłe Śródmieście ul. Kossaka. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Boya-Żeleńskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 500 zł105 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Do wynajęcia przedstawiamy dom w zabudowie szeregowej, usytuowany w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Boya - Żeleńskiego. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w cichej i zielonej części Starego Zdroju. Dom o powierzchni 160 m2 składa się z 4 sypialni (jedna z nich w części piwnicznej),dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 190 000 zł345 m² 3 449,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Wałbrzychu w dzielnicy Stary-Zdrój o powierzchni mieszkalnej 180m2. Dom z przybudówką 165m2 pod działalność gospodarczą. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Gaj,Wałbrzych

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:328 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 120m2 posadowiony na działce 328m2 znajdujący się w dzielnicy Gaj. Dom składa się z: parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

845 000 zł160 m² 5 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż słoneczny wolnostojący jednopiętrowy dom o powierzchni 160m2 składający się z 4 sypialni ,salonu z wyjściem na duży taras oraz ogród, kuchni, 2 łazienek,2 osobnych toalet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom z wyposażeniem czyli z umeblowaniem i sprzętem agd. Dom położony w bardzo bliskiej okolicy Szczawna zdrój (15min drogi na pieszo do głównego deptaka). Dom przeszedł 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

509 000 zł104 m² 4 894,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Oferta zarezerowana! Do sprzedania 1/2 domu na Piaskowej Górze. Nieruchomość położona nieopodal parku Sybiraków, bardzo spokojna lokalizacja, w sąsiedztwie wyłącznie zabudowa jednorodzinna. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

530 000 zł104 m² 5 082,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Nieruchomość położona nieopodal Szpitala Górniczego, bardzo spokojna lokalizacja, w sąsiedztwie wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fałata

Podgórze,Wałbrzych

759 000 zł158 m² 4 803,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 746 m²

Oferuję do sprzedaży wolnostojący, parterowy dom w wałbrzyskiej dzielnicy Szczawienko. Nieruchomość wykończona, gotowa do zamieszkania. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

350 000 zł147 m² 2 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy dom zlokalizowany w dzielnicy Szczawienko nieopodal Zamku Książ. Dom wybudowany został w technologii tradycyjnej przed rokiem 1945, murowany z cegły ceramicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

280 000 zł123 m² 2 283,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący, jednopiętrowy w części podpiwniczony o powierzchni 122,64 m2, posadowiony na działce o wielkości 502m 2. Przy budynku garaż o powierzchni 23, 91m 2. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wałbrzych,dolnośląskie

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:895 m²

Kamienica w Wałbrzychu Do sprzedania nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 250 metrów użytkowych, położoną w samym Centrum Wałbrzycha posadowiona na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

798 000 zł134 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Bliźniak rozbudowany po kapitalnym remoncie. rozkład pomieszczeń: piwnica - garaż i pomieszczenie gospodarcze parter - salon z wyjściem na ogród, łazienka z wanną i natryskiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 000 zł98 m² 30,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Biały Kamień,Wałbrzych

325 000 zł93 m² 3 488,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Do sprzedaży prezentujemy Państwu dom, w zabudowie szeregowej zlokalizowany w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 93,16 m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Lubiechów,Wałbrzych

340 000 zł140 m² 2 423,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Aktualne - Na sprzedaż mieszkanie w cichej okolicy ( obok budynku przepływa urokliwy strumyk )z dużym potencjałem na powiększenie bezpośrednio nad mieszkaniem są dwa oddzielne pokoje co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 150m2 posadowiony na działce 420m2. Na parterze znajduje się : salon, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Piętro domu stanowią dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

289 000 zł83 m² 3 473,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom do rozbudowy i własnej aranżacji z dużym ogrodem, na zacisznym Poniatowie - W cenie mieszkania. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

560 000 zł104 m² 5 370,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Oferta tylko U nas! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Nieruchomość położona nieopodal Szpitala Górniczego, bardzo spokojna lokalizacja, w sąsiedztwie.