dowolna

Bliźniaki Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabskiego

Sobięcin,Wałbrzych

259 000 zł65 m² 3 984,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:372 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkanym jednorodzinnym, w zabudowie bliźniaczej, przy ul. Grabskiego w Wałbrzychu. Działka o powierzchni 372 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni całkowitej 290 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 196m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej został posadowiony w Wałbrzychu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

305 000 zł70 m² 4 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 013 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 2013m2 zlokalizowany w dzielnicy Poniatów. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

800 000 zł240 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż pół domu typu "bliżniak". Dom jest przepiękny, duży i zadbany dom. Budynek znajduje się w dzielnicy Poniatów i jego powierzchnia wynosi ok. 240 m2. Składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam serdecznie.Na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu i funkcjonalność oraz przejrzystość pomieszczeń. Na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poniatów,Wałbrzych

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż lub zamianę dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy Poniatowa. Dom o powierzchni 150m2 składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Uzdrowiskowa

Stary Zdrój,Wałbrzych

639 000 zł116 m² 5 518,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:486 m²

Oferta na wyłaczność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem na Starym Zdroju. Nieruchomośc przeszła kapitalny remont trzy lata temu. Położony w sąsiedztwnie domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

489 000 zł70 m² 6 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Oferujemy do sprzedaży śliczny, kompaktowy bliźniak, położony na jednej ze spokojnych uliczek Górnego Sobięcina. Parter obejmuje dużą kuchnię , salonik, łazienkę, i przedpokój z gankiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Gaj,Wałbrzych

319 000 zł90 m² 3 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Dom typu bliźniak do kapitalnego remontu. Aktualny rozkład pomieszczeń Piwnica - kotłownia, pomieszczenie gospodarcze Parter - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, wiatrołap I piętro - 2 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

800 000 zł118 m² 6 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam serdecznie, na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu i funkcjonalność oraz przejrzystość pomieszczeń.Na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż oferujemy dom w pięknej okolicy. Budynek w zabudowie bliźniaczej, rozbudowany, posadowiony na dużej, malowniczo zagospodarowanej działce. Dom utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

550 000 zł118 m² 4 661,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam serdecznie, na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu i funkcjonalność oraz przejrzystość pomieszczeń. Na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Konradów,Wałbrzych

610 000 zł120 m² 5 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce 300m2. Na powierzchnię 120m2 składa się: -parter: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 987 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Oferujemy dom na Poniatowie, w zabudowie bliźniaczej, położony na dużej działce, składający się z czterech pokoi , idealny dla rodziny. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sobięcin,Wałbrzych

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:515 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na górnym Sobiecinie ul. Hercena. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym, wymagająca jedynie odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam serdecznie Na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu i funkcjonalność oraz przejrzystość pomieszczeń. Na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

490 000 zł98 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 067 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej części Poniatowa. Nieruchomość przeznaczona do remontu generalnego. składający się z parteru tj. komunikacji, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Piaskowej Górze 4pokoje kuchnia łazienka z wc osobne wc hol Budynek ocieplony z wyremontowanym dachem. wnętrze do remontu. ogrzewanie co gazowe (piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

550 000 zł118 m² 4 661,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

460 000 zł135 m² 3 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

> wyłączność < na sprzedaż bliźniak w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojna, zielona część dzielnicy Poniatów. Ogromnym atutem nieruchomości jest duża działka o powierzchni 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

539 000 zł104 m² 5 182,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania 1/2 domu na Piaskowej Górze. Nieruchomość położona nieopodal parku Sybiraków, bardzo spokojna lokalizacja, w sąsiedztwie wyłącznie zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Piaskowa Góra,Wałbrzych

670 000 zł105 m² 6 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Wyjątkowa oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce 412m2 zlokalizowany na Piaskowej Górze. Dom o powierzchni całkowitej 105m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

890 000 zł240 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania: nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie szeregowej wraz z garażem w bryle budynku. Posadowiona na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

789 000 zł120 m² 6 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony na pięknej dużej oraz słonecznej działce o powierzchni 1970m2. Dom o powierzchni mieszkalnej 94,80m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

579 000 zł104 m² 5 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Do sprzedania 1/2 domu na Piaskowej Górze. Nieruchomość położona nieopodal parku Sybiraków, bardzo spokojna lokalizacja, w sąsiedztwie wyłącznie zabudowa jednorodzinna. Dom w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Szczawienko,Wałbrzych

799 000 zł143 m² 5 587,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż prezentujemy państwu komfortowy dom jednorodzinny z panelami słonecznymi znajdujący się w wałbrzyskiej dzielnicy Szczawienko. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 120m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szczawienko,Wałbrzych

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta Biura Nieruchomosci mp.House Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 120m2 składający się z : PARTER: -salon z jadalnią -kuchnia -garderoba -łazienka z WC -wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

799 000 zł130 m² 6 146 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Klimatyczny bliźniak po kapitalnym remoncie na Szczawienku. Rozkład pomieszczeń: parter: salon z jadalnią Kuchnia z oknem w zabudowie ze sprzętem agd Łazienka Sypialnia Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

995 000 zł217 m² 4 585,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Pilnie sprzedam dom wolnostojacy w zabudowie bliźniaczej w zielonej okolicy Wałbrzycha, pod lasem z pięknym widokiem na miasto, chełmiec, trójgarb i Dzikowiec. Wymarzona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Poniatów,Wałbrzych

849 000 zł180 m² 4 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 334 m²

Na sprzedaż polecamy dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Poniatów. Bardzo dobra lokalizacja - ulica Warszawska. Świetne położenie zapewniające ciszę, spokój oraz piękną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Gaj,Wałbrzych

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:328 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 120m2 posadowiony na działce 328m2 znajdujący się w dzielnicy Gaj. Dom składa się z: parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

509 000 zł104 m² 4 894,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Oferta zarezerowana! Do sprzedania 1/2 domu na Piaskowej Górze. Nieruchomość położona nieopodal parku Sybiraków, bardzo spokojna lokalizacja, w sąsiedztwie wyłącznie zabudowa jednorodzinna. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

798 000 zł134 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Bliźniak rozbudowany po kapitalnym remoncie. rozkład pomieszczeń: piwnica - garaż i pomieszczenie gospodarcze parter - salon z wyjściem na ogród, łazienka z wanną i natryskiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 150m2 posadowiony na działce 420m2. Na parterze znajduje się : salon, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Piętro domu stanowią dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

289 000 zł83 m² 3 473,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom do rozbudowy i własnej aranżacji z dużym ogrodem, na zacisznym Poniatowie - W cenie mieszkania. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Rezerwacja! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w Wałbrzychu. Spokojna lokalizacja w górnej części Sobięcina, w około tylko zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 000 zł750 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Atrakcyjna nieruchomość na sprzedaż - dom 300 m2 + restauracja 450 m2 na działce 1670 m2 , czynna, prowadzona od 30 lat, bardzo dobrze prosperująca, z dobrą opinią, wysoką reklamą. Restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaskowa Góra,Wałbrzych

520 000 zł104 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Oferujemy na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Na powierzchnię 104 m 2 składa się: parter: - salon z wyjściem na ogród,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij