dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wałbrzych Śródmieście

270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka w kamienicy przy ulicy Skargi 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 32 m . 3 piętro. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

240 000 zł50 m² 4 820,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Ze względu na bardzo dobry standard, atrakcyjny metraż oraz lokalizację, oferta może szybko zniknąć z rynku. Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania, "fajnego" mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pługa

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 30 m. kw. usytuowane na trzecim piętrze w kamienicy, dzielnica śródmieście. Składa się z przedpokoju, pokoju z aneksem kuchennym, pokoju-sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

259 000 zł46 m² 5 671,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wałbrzycha - z możliwością powiększenia i z ogródkiem rod! Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

29,50 zł/m²129 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

:link do strony :kontakt do agenta Popławska- zdanowicz Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

379 500 zł97 m² 3 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w samym centrum Wałbrzycha na początku Alei Wyzwolenia. Kamienica w bardzo dobrym stanie, w pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, park Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe , położone w Śródmieściu. Mieszkanie położone na 3 piętrze kamienicy. Umeblowana kuchnia. Mieszkanie odmalowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

34,33 zł/m²12 m² 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal o powierzchni 13,6 m2. Lokal usytuowany na II piętrze kamienicy w samym centrum Wałbrzycha. Kamienica przeznaczona pod działalność biurową- dobrze prosperują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

31,80 zł/m²33 m² 1 062 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal o powierzchni 33,4 m2. Lokal usytuowany na I piętrze kamienicy w samym centrum Wałbrzycha, składa się z 2 pomieszczeń( sekretariatu oraz gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

23,95 zł/m²19 m² 458 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal o powierzchni 18,30 m2. Lokal usytuowany na II piętrze kamienicy w samym centrum Wałbrzycha. Kamienica przeznaczona pod działalność biurową- dobrze prosperują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

18 zł/m²93 m² 1 674 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuję hale / lokal użytkowy z przeznaczeniem handlowym, usługowym lub magazynowym w odległości 400 m od Placu Grunwaldzkiego w Wałbrzychu. W lokalu dostępne :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

17,80 zł/m²500 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnie w centrum handlowym! Możliwości adaptacji powierzchni do potrzeb Najemcy, przestrzeń nadająca się na wiele rodzajów działalności m.in. usługi medyczne, pow. handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 35m2 usytuowany w centrum Wałbrzycha. Lokal składa się z sali sprzedażowej, zaplecza oraz wc. Pod działalność handlowa, usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal użytkowy o pow ok. 45 mkw w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Wałbrzycha. Lokal składa się z sali, zaplecza oraz toalety. Lokal znajduje się na parterze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Wałbrzych

945 000 zł155 m² 6 083,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Perła wśród nieruchomości, miejsce z duszą - przestronne mieszkanie w zielonej części Wałbrzycha Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

18 zł/m²92 m² 1 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Wałbrzych

179 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Okazja! Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Do sprzedania ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

29,49 zł/m²38 m² 1 129 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal o powierzchni 38,3 m2 w. Lokal usytuowany na II piętrze kamienicy w samym centrum Wałbrzycha. Kamienica przeznaczona pod działalność biurową- dobrze prosperują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Wałbrzych

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie- kawalerka (pokój z kuchnią łazienką z wc i przedpokojem) w dobrej lokalizacji Kawalerka po remoncie, słoneczna ,ciepła z dużym balkonem dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wałbrzych

275 000 zł58 m² 4 733,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,10 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego w historycznej kamienicy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę wyjątkowy apartament urządzony w nowoczesnym stylu położony w spokojnej części Śródmieścia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Welońskiego

Śródmieście,Wałbrzych

192 000 zł33 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na obrzeżach centrum przy ulicy Welońskiego. Spokojne miejsce, blisko las, w około niska zabudowa. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

149 000 zł34 m² 4 336,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Wałbrzych

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Uwaga. Nowaniższa cena. Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Do sprzedania ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

54,08 zł/m²37 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Możliwość wynajęcia lub kupna lokalu. Lokal w samym centrum Wałbrzyskiego Śródmieścia. Lokal znajduje się w kamienicy gdzie wokół znajdują się inne lokale handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

249 900 zł70 m² 3 570 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność. Oferujemy duże, jasne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum Wałbrzycha. Układ mieszkania daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

210 000 zł34 m² 6 185,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje piękne , nietuzinkowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie w wyjątkowej kamienicy , wyremontowanej z zewnątrz jak i w wewnątrz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

229 000 zł48 m² 4 800,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta na wyłączność Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub do zamieszkania. Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 46,60 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Oferuję na wynajem apartament urządzony w nowoczesnym stylu położony w spokojnej części Śródmieścia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

345 000 zł114 m² 3 030,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne i w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie centrum Wałbrzycha. Na powierzchnię mieszkalną: 108,36 m2 składają się: -3 niezależne pokoje -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Wałbrzych

350 000 zł108 m² 3 241 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego, wyjątkowego, 3- pokojowego mieszkania o niebanalnym układzie, które mieści się w odnowionej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowicza

Śródmieście,Wałbrzych

239 500 zł54 m² 4 402,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dalej aktualna, kupujący nie otrzymał kredytu - zapraszamy! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ulicy Słowiczej. Bardzo dobra lokalizacja w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie bez balkonu około 35m w Śródmieściu - Centrum w Wałbrzychu. Z przepięknymi widokami na góry. Obszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie bez balkonu około 35m w Śródmieściu - Centrum w Wałbrzychu. Z przepięknymi widokami na góry. Obszar mieszkania wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

65 000 zł38 m² 1 710,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność, dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do sprzedania lokal użytkowy z dwoma osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

26,92 zł/m²26 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność, dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do wynajęcia lokal użytkowy z witryną położony w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

48,98 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| b.N.WILLA. Do wynajęcia lokal użytkowy w bardzo atrakcyjnej, ruchliwej lokalizacji centrum Śródmieścia. II piętro: pokój o powierzchni 24,50m2. Budynek znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

48 zł/m²25 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem oferuję lokal o powierzchni 25 m2 w Śródmieściu. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz wc. Lokal w bardzo dobrym stanie, nie wymaga odświeżenia. Bardzo dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Śródmieście,Wałbrzych

399 999 zł335 m² 1 194,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż budynek inwestycyjny z dużym potencjałem adaptacyjnym położony w centrum Wałbrzycha przy ul. Słowackiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

499 000 zł176 m² 2 840,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ze względu na rozważaną zmianę lokalizacji biura turystycznego "turysta", na sprzedaż posiadamy obiekt w którym mieści się siedziba biura. Możliwość zamiany na mniejszy lokal za dopłatą.