dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wałbrzych Śródmieście

267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

267 ogłoszeń

199 000 zł78,80 m² 2 525,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Masz wizję? Szukasz perełki do własnej aranżacji? To mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha to czyste płótno, na którym namalujesz swoją idealną przyszłość. Nieruchomość do remontu = do.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie bez balkonu około 35m w Śródmieściu - Centrum w Wałbrzychu. Z przepięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł67,80 m² 5 589,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w centrum Wałbrzycha, blisko parku Sobieskiego, oddalone od ulicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze wyremontowanej 6-mieszkaniowej kamienicy, do której.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł310 m² 3 096,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:107 m²

Na sprzedaż kamienica z mieszkaniami i lokalem użytkowym- centrum Wałbrzycha! Oferta idealna pod inwestycję na lokal użytkowy oraz mieszkania pod sprzedaż lub pod wynajem. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

228 000 zł69,10 m² 3 299,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w sercu Wałbrzycha Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 69,10 m, usytuowanego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 500 zł68 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jasne, słoneczne mieszkanie w zadbanej kamienicy w Śródmieściu w centrum miasta. Lokal składa się z 2-ch ładnych pokoi ( istnieje możliwość zrobienia 3 pokoi)i.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł122 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

do sprzedania mieszkanie o pow 122 m2 położone na drugim piętrze kamienicy przy ul B .Chrobrego. Mieszkanie do remontu. Brak kuchni i łazienki- są tylko toalety. Czynsz około 400 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł116 m² 2 284,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy, o powierzchni 116m 2 , znajdujący się w Śródmieściu. Lokal posiada dwie sale sprzedaży, zaplecze socjalne, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł46,60 m² 39,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w cichym i zielonym rejonie wałbrzyskiego Śródmieścia, przy ulicy Okrzei. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł105,58 m² 4 063,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic w Śródmieściu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 105 m2, usytuowane w kamienicy na III.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, w pobliżu pl. Grunwaldzkiego (ok. 120m), oraz niedaleko budynku Sądu Rejonowego w Wałbrzychu (ok. 100m). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł93,81 m² 4 210,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3 pokojowego w Centrum Śródmieścia przy ul. Pankiewicza. Nieruchomość o powierzchni 86 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł58,19 m² 4 554,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży funkcjonalne i ciepłe mieszkanie położone na II piętrze reprezentatywnej i w pełni odrestaurowanej kamienicy w centrum Wałbrzycha. Lokal świetnie skomunikowany,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł67 m² 6 402,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w bloku Śródmieście z garażem! Biuro Miller prezentuje mieszkanie w Śródmieściu w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł60,24 m² 4 978,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu W spokojnej I zielonej części śródmieścia W ok. Parku sobieskiego. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 68,76m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 300 m² 306,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1300m 2 , znajdującą się w Doskonałym Punkcie. Grunt o kształcie prostokąta, uzbrojony w wodę, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł74,93 m² 5 591,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność! Szukasz wyjątkowego mieszkania w nowoczesnym stylu położonego w Śródmieściu Wałbrzycha? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł68,56 m² 3 646,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w doskonałej lokalizacji, w samym centrum dzielnicy Śródmieście w Wałbrzychu w odnowionej kamienicy. Lokal jednopoziomowy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł27,15 m² 4 419,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy położony przy jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnych Wałbrzycha- alei Wyzwolenia w Śródmieściu. Lokal składa się z sali sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł277,46 m² 2 522,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal po generalnym remoncie w centrum miasta "rynek". Powierzchnia całości w tym piwnice wynosi 277, 46 m2. Na chwile obecną zaadoptowane piętro oraz piwnica pod bank (podział.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Wałbrzych

350 000 zł89,08 m² 3 929,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

= wyłączność = Na sprzedaż prezentujemy Państwu bezczynszowy, przestronny i w pełni umeblowany lokal użytkowy , położony w samym sercu wałbrzyskiego śródmieścia, przy ulicy Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w Śródmieściu przy ulicy Moniuszki. Zlokalizowane w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²202 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w ścisłym Centrum Wałbrzycha.Nieuchomość o powierzchni 202m2 usytuowana jest na parterze oraz pierwszym piętrze kaminicy. Lokal posiada witryny wystawowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Śródmieście,Wałbrzych

299 900 zł119,03 m² 2 519,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny, wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 120 m , położony w centrum Wałbrzycha przy ul. Moniuszki. Lokal mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

28,53 zł/m²21,03 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuję lokal użytkowy położony na parterze kamienicy w dzielnicy Śródmieście. Lokal w doskonałej lokalizacji , z dużą widoczną witryna. Polecam! Ewelina Popławska.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł115,60 m² 2 119,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży przestronny lokal użytkowy w dogodnym punkcie komunikacyjnym, usytuowany na pograniczu Śródmieścia i Nowego Miasta. Na powierzchnię lokalu składa się główna sala.

Szczegóły ogłoszenia

9 zł/m²291 m² 2 619 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu do najmu powierzchnie magazynowe od 60m2 do 1500m2 według uznania potencjalnego najemcy. Dostępne pow. magazynowe - 60,70m2, 291,40m2, 531m2, 1360m2, kwota czynszu od 9zł do 18zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł108,03 m² 2 962,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję bardzo ciekawy lokal położony w Śródmieściu. Lokal położony na parterze ładnej wyremontowanej kamienicy ( zrobiona elewacja, dach , części wspólne ). Świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł68 m² 4 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w odrestaurowanej kamienicy położonej w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Do sprzedania ciepłe i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł70 m² 3 557,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal handlowo biurowy w ścisłym centrum Wałbrzycha. Obecnie lokal obejmuje duży sklep z dwiema salami sprzedażowymi z toaletą, pomieszczeniem socjalnym i kotłownią,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 47 m , położony w samym sercu Rynek w Wałbrzychu. To doskonała propozycja dla inwestora lub przedsiębiorcy szukającego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł73,43 m² 2 165,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 61,27m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

46,81 zł/m²47 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 47 m , położony w samym centrum Rynek w Wałbrzychu. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia duży ruch pieszy oraz doskonałą widoczność dla.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność Posiadamy do sprzedaży lokal użytkowy znajdujący się w ciągłej eksploatacji zlokalizowany w wyremontowanej kamienicy w okolicach Rynku przy stylowo wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł58,10 m² 4 802,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na parterze 3-piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z: -dwóch niezależnych sypialni, -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł67,51 m² 3 999,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Miller prezentuje na sprzedaż nieruchomość w Centrum Śródmieścia w Wałbrzychu o powierzchni 67,51m2. W skład powierzchni mieszkalnej wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²180 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem polecam lokal o pow. 180 m2 zlokalizowany 50 m od centrum Wałbrzycha. Stan lokalu deweloperski, zostanie wykończony pod ewentualne sugestie najmującego. Nieruchomość doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł29 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie około 29 m +około 6,50m2 strych +około 2,90m2 piwnica ( pomieszczenia przynależą do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł69 m² 3 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż duże przestronne i jasne mieszkanie z widokiem na Park Sobieskiego. Ogrzewanie centralne, gazowe. Podłogi w pokojach dębowy parkiet. Pokoje połączone stylowymi.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł77 m² 5 129,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogródkiem, położonego w okolicach parku na wałbrzyskim Śródmieściu. Mieszkanie obejmuje całe pierwsze.