dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wałbrzych Śródmieście

269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdy

Śródmieście,Wałbrzych

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Andrzeja Wajdy *powierzchnia 26m2 *piętro 2 *ogrzewanie elektryczne *składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

305 000 zł78 m² 3 930,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu w Śródmieściu. Forma własności: pełna własność. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 67,33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

235 000 zł57 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w sercu Wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,28 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

336 900 zł53 m² 6 356,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu w samym Rynku. Lokal o powierzchni 53m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

599 000 zł161 m² 3 709,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania z pięknym widokiem, dużym ogrodem oraz tarasem? Mam w swojej ofercie mieszkanie które może cię zainteresować. Nie zwlekaj i dzwoń! Zachwycające mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

174 000 zł48 m² 3 609,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1838

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Sienkiewicza. Oferowana nieruchomość składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

210 000 zł78 m² 2 706,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, ofertę polecam szczególnie dla notariuszy i prawników, biur rachunkowych, mediatorów. Do sprzedania mieszkanie cena 210000zł ok. 77,60 m Śródmieście z zadbanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie. Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście, w zielonej, spokojnej okolicy, możliwość wypoczynku we wspólnym ogródku przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

129 000 zł27 m² 4 751,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy położony przy jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnych Wałbrzycha- alei Wyzwolenia w Śródmieściu. Lokal składa się z sali sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

88,05 zł/m²80 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ekskluzywny lokal użytkowy po kapitalnym remoncie w doskonałej lokalizacji Śródmieścia. Lokal po gruntownym remoncie , wykończony w dokładny sposób z użyciem doskonałych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na parterze w kamienicy przy ulicy Mickiewicza 6 w Wałbrzychu Śródmieście. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

253 000 zł49 m² 5 131,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w centrum Wałbrzycha. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,30 m2 , które składa się: - salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wałbrzych

570 000 zł308 m² 1 850,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania całe trzecie piętro w kamienicy centrum w Wałbrzycha przy ulicy Romana Dmowskiego. Budynek 3 piętrowy z parkingiem, odnowioną elewacja, wyremontowanym dachem oraz oknami pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

599 000 zł161 m² 3 709,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

295 000 zł64 m² 4 618,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość usytuowana na III piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lotników

Śródmieście,Wałbrzych

179 000 zł607 m² 294,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa wyjątkowa oferta dla inwestora! Działka budowlana w centrum Wałbrzycha przy ulicy Lotników przy pięknym i odnowionym Parku "sobieskiego". Nieruchomość zgodnie z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

219 000 zł50 m² 4 368,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż 2 pokojową nieruchomość w Centrum Wałbrzycha. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 47,00 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

480 000 zł171 m² 2 803,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania jedyne w swoim rodzaju i największe na rynku wtórnym mieszkanie w historii Wałbrzycha. Znajduję się w Śródmieściu przy ulicy Chrobrego obok Centrum Krwiodawstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

425 000 zł78 m² 5 476,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się przy samym Parku Sobieskiego! Mieszkanie jasne, starannie wykończone o powierzchni 77,60 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 150 zł36 m² 31,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w samym centrum Wałbrzycha dzielnica Śródmieście. W pobliżu sklepy Netto, aldi, punkty usługowo-handlowe, fryzjer, punkty gastronomiczne, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Wałbrzych

209 000 zł44 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości. Mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy w spokojnej części Śródmieścia przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

359 000 zł73 m² 4 891 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży unikatowe mieszkanie , położone na małej, spokojne uliczce na obrzeżach Śródmieścia. W skład mieszkania wchodzi jasny ,obszerny salon, duża, oryginalna kuchnia z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

460 000 zł96 m² 4 811,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję do sprzedaży bardzo ładne , przestronne mieszkanie do wprowadzenia. Składa się z - dużego pokoju dziennego ( meble możliwe do opróżnienia ) - dużej sypialni z nowymi meblami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

179 000 zł59 m² 3 043,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż nieruchomość 2 pokojową na 1 piętrze w Centrum Wałbrzycha. Mieszkanie znajduje się w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

425 000 zł78 m² 5 448,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży unikatowe , mieszkanie z balkonem i loggią , położone w spokojnej, wyremontowanej kamienicy. Trzy rozkładowe pokoje, garderoba przy sypialni, oddzielna kuchnia ze spiżarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

425 000 zł78 m² 5 476,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu. Lokal o powierzchni 77,60m2 składa się z: -3 pokoi z czego jeden z loggią -kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

345 000 zł72 m² 4 773,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Oferuję na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście - ul. Niepodległości. Nieruchomość usytuowana na II piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

425 000 zł78 m² 5 476,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż oferujemy Państwu niezwykle klimatyczną nieruchomość, zlokalizowaną w atrakcyjnej kamienicy przy Alei Wyzwolenia w sercu Wałbrzycha. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

499 000 zł78 m² 6 422,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż apartament w rezydencji zlokalizowanej nieopodal Centrum Miasta. Na nieruchomość o powierzchni 77,69 m2 składają się trzy sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 000 zł98 m² 10,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość usytuowana na II piętrze w zadbanej kamienicy przy ulicy Chrobrego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

249 000 zł44 m² 5 636,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,64 m 2 , znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

249 000 zł57 m² 4 342,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pługa

Śródmieście,Wałbrzych

29,07 zł/m²86 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 86 m 2 na skrzyżowaniu ulicy Pługa oraz Nowy Świat. Możliwość podziału (podnajmu) lokalu na dwa niezależne ze względu na osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

47,62 zł/m²21 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy położony w prestiżowej lokalizacji , w centrum Wałbrzycha. Do lokalu wchodzi się ze wspólnego z dwoma innymi pomieszczeniami biurowymi przedpokoju. Wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

485 000 zł78 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

1 230 zł28 m² 43,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Mickiewicza 9 *przyjazne dla zwierząt! *powierzchnia 28 m2 *piętro 1 *gazowe ogrzewanie Wyposażenie: *salon: kanapa, szafa, szafka rtv, stolik, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

69,23 zł/m²13 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza *lokal o powierzchni 38m2 *składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki z wc *ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Wałbrzych

21,39 zł/m²89 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia oferujemy Państwu lokal biurowy, usytuowany na 2-piętrze jednej z kamienic w centrum Wałbrzycha, przy ulicy Konopnickiej. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na parterze w kamienicy przy ulicy Mickiewicza 6 w Wałbrzychu- śródmieście. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuje do sprzedaży budynek wolnostojący pod wynajem posadowiony na działce w mpzp oznaczonej symbolem U- przeznaczenie zabudowa usługowa, mieszkania w budynkach o przeznaczeniu innym niż.