dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wałbrzych Nowe Miasto

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

145 000 zł47,60 m² 3 046,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu na Nowym Mieście. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 , które składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł75 m² 3 586,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż Mieszkanie 66 m położone na Nowym Mieście przy spokojnej i cichej ulicy Fredry, znajdujące się na trzecim piętrze zadbanej kamienicy. Układ mieszkania: - 2 pokoje - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł35,49 m² 6 312 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie salon z aneksem kuchennym pokój łazienka z wc przedpokój lokal po kapitalnym remoncie umeblowany, kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, ogrzewanie gazowe piec.

Szczegóły ogłoszenia

88 900 zł46,54 m² 1 910,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu na Nowym Mieście. Mieszkanie z dużym potencjałem, położone w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł85,48 m² 2 328,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie na Nowym Mieście. Lokal położony na wysokim parterze, zadbanej kamienicy po remoncie klatki schodowej, dachu i elewacji. Składa się z dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł45,80 m² 3 165,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Nowe Miasto. W pobliżu są sklepy, piekarnia, apteka, poczta, przystanek autobusowy, niedaleko park i inne. Na powierzchnię 45,8 m2 składa się : dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko U nas - najem okazjonalny U notariusza Na wynajem kawalerka mieszkanie o pow. 35m2 w Wałbrzychu na Nowym Mieście na ul. Paderewskiego. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł66 m² 4 075,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto , przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł57 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Wysoki Parter | Nowe Miasto | 49,67 m + piwnica | 255 000 zł Biuro Nieruchomości Kowalski prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł23 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 23 m , położony w atrakcyjnej części Nowego Miasta. Lokal utrzymany jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł115 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, komfortowo wykończone mieszkanie, przeznaczone pod wynajem dla pracowników. W cenie ogrzewanie , woda, prąd, internet, wymiana pościeli itp. Na dzień dzisiejszy przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł68,54 m² 4 070,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu, o pow. mieszkaniowej 64,86m2. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

271 700 zł74,60 m² 3 642,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 74,60 m , zlokalizowane przy ul. Fredry, w zmodernizowanej kamienicy w Wałbrzychu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł43,40 m² 5 737,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe świeżo po remoncie usytuowane na wysokim parterze w odnowionej kamienicy przy ulicy Ogińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł41 m² 4 341,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Psie Pole na Nowym Mieście. Spokojne miejsce, blisko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa i liceum. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

143 375 zł38,75 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dużego pokój, dużej kuchni, przedpokoju, łazienki. Do mieszkania przynależy spora piwnica. Mieszkanie do remontu, z potencjałem (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł50,13 m² 3 570,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy nowe miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,13m2, usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy w skład.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł56,67 m² 4 323,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto - ul. Bogusławskiego. Nieruchomość usytuowana w kamienicy na wysokim parterze. Powierzchnię 50 m2 tworzą 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł43,58 m² 4 245,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Piłsudskiego, w sąsiedztwie pl. Górnika. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł71,10 m² 5 893,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa okazja! Komfortowe mieszkanie 71,10 m w zielonej i spokojnej dzielnicy Wałbrzycha Nowe Miasto! Przestronne i stylowe mieszkanie na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe, bardzo niskie opłaty , czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc Do sprzedania mieszkanie ok. 65 m na.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł48 m² 5 414,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48m , położone na drugim piętrze, czteropiętrowego budynku po generalnym remoncie z 1950 roku. Na funkcjonalną przestrzeń mieszkania wliczamy:.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł43 m² 5 811,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43m. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie znajduje sie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe, przytulne mieszkanie położone w czterorodzinnym domu w jednym z najładniejszych zakątków Nowego Miasta. W skład nieruchomości wchodzą : - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł51,10 m² 6 847,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Do sprzedaży oferujemy dwupokojowe , w pełni wyremontowane mieszkanie , położone w Wałbrzychu, w dzielnicy Nowe Miasto , w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł66 m² 3 937,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W dzielnicy nowe miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Sprzedaż domu jednorodzinnego / mieszkania 2 poziomowego Lokalizacja: wałbrzych, dzielnica Nowe Miasto Położenie: budynek przylegający do kamienicy, oddalony od głównej ulicy Otoczenie: widok na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż trzypokojowe/dwupoziomowe mieszkanie w jednej z bocznych ulic Nowego Miasta. Lokal na pierwszym poziomie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł21,75 m² 7 126,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni 21,75 m . Nieruchomość jest aktualnie wynajęta z aktywną umową zarządzania do przejęcia. W mieszkaniu pełne.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł43,49 m² 3 656,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, w budynku po remoncie, przy bocznej ulicy Nowego Miasta. Mieszkanie widne, słoneczne, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł35,49 m² 6 198,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania piękne mieszkanie na Nowym Mieście! W bardzo dobrej cenie, ciekawe dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy spokojnej ulicy Ogińskiego na Nowym Mieście. W pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i ustawne mieszkanie , o powierzchni 42 m , zlokalizowane na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - dwa niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł41,50 m² 5 518,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa Okazja! Urokliwe Mieszkanie 41,5m w Kameralnej Kamienicy w Wałbrzychu Spokój i Komfort w Sercu Zielonego Zakątka! Szukasz miejsca, które łączy w sobie historyczny.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł32 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 32 m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku. Lokal składa się z przestronnego, dobrze doświetlonego salonu, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł45,66 m² 3 175,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,66 m , położone na 1 piętrze w kamienicy w dobrym stanie przy ul. Piłsudskiego w dzielnicy Nowe Miasto Układ mieszkania: 2.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł37,01 m² 4 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wygodne i przytulne mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Nowe Miasto. Lokalizacja: nowe Miasto, wałbrzych Powierzchnia: 37,01 m Cena: 154 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł74,82 m² 2 472,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Okazja inwestycyjna - mieszkanie idealne dla flipera! Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane na Nowym Mieście przy ul. Chopina. Lokalizacja: dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł50,86 m² 5 208,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy nowe miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,86 m2 i całkowitej 52,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,48 m² 5 506,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w pobliżu Parku Sobieskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,93 m² 6 351,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe dwu pokojowe mieszkanie usytułowane na II piętrze kamienicy, położonej w jednej z bocznych ulic Nowego Miasta. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł264,06 m² 5 642,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:563 m²

Oferta na wyłączność: na sprzedaż prestiżowa Kamienica w Wałbrzychu na Nowym Mieście - sprzedaż dotyczy Całego Budynku! Ta unikatowa nieruchomość położona w najbardziej pożądanej.