Mieszkanie, ul. Karkonoska

Karkonoska, Sobięcin, Wałbrzych, dolnośląskie

  • 199 000 zł
  • 53 m²
  • 3 754,72 zł/m²

Zdjęcie

Anna Dąbrowska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Karkonoska

Karkonoska, Sobięcin, Wałbrzych, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

199 000 zł

53 m²

3 754,72 zł/m²

Mieszkanie, ul. Karkonoska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

199 000 zł 53 m² 3 754,72 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1985
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1985

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 199 000 zł (3 754,72 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 53 m², 2 pokoje; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1985 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: A Kwadrat Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: AKW-MS-1009

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na górnym Sobięcinie - ul. Karkonoska. Lokal o powierzchni 52m2 składa się z dużego salonu w wyjściem na balkon, widnej kuchni, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju oraz zabudowanego przedsionka na korytarzu. Do mieszkania przynależy piwnica. W mieszkaniu na ścianach tapety, na podłogach wykładzina oraz pcv. Okna pcv, instalacja elektryczna miedziana- stara. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze bloku po termomodernizacji. (...)

Agent

Anna Dąbrowska

722 272...

722 272 715

722 272 715

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

722 272...

722 272 715

722 272 715

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl