Mieszkanie, ul. Gajcego
Gajcego, Piaskowa Góra, Wałbrzych, dolnośląskie
- 229 900 zł
- 45 m²
- 5 108,89 zł/m²
Joanna Garncarz
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Gajcego
Gajcego, Piaskowa Góra, Wałbrzych, dolnośląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Gajcego
Zaktualizowane: 13 maja 2026
229 900 zł 45 m² 5 108,89 zł/m²
3/4
3
1970
parking publiczny / na ulicy
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 229 900 zł (5 108,89 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 45 m², 3 pokoje; stan: do odświeżenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Agencja Nieruchomości WELWET, zaktualizowane: 13.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Gajcego, Piaskowa Góra, Wałbrzych, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
Opis nieruchomości
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!
Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w dzielnicy Piaskowa Góra w TOPowej lokalizacji Wałbrzycha.
Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku po termomodernizacji, środkowe (bardzo ciepłe, co roku zwroty za centralne ogrzewanie), w pełni rozkładowe, dwustronne, składające się z kuchni, 3 pokoi, łazienki z wc i dwóch przedpokoi. Do mieszkania przynależy jedna piwnica. (...)