Mieszkanie, ul. Palisadowa

Palisadowa, Podzamcze, Wałbrzych, dolnośląskie

  • 239 900 zł
  • 35,50 m²
  • 6 757,75 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Garncarz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Palisadowa

Palisadowa, Podzamcze, Wałbrzych, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

239 900 zł

35,50 m²

6 757,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Palisadowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

239 900 zł 35,50 m² 6 757,75 zł/m²

Piętro:
7/10
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1978
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

7/10

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1978

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 239 900 zł (6 757,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 35,50 m², 2 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1978 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 7/10, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 500 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!

Serdecznie zapraszam na prezentacje mieszkania położonego w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze.

Lokal usytuowany jest na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku po termomodernizacji. Składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy 2m2 piwnica. (...)

Agent

Joanna Garncarz

501 770...

501 770 466

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

501 770...

501 770 466

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.