Mieszkanie, ul. Hetmańska

Hetmańska, Podzamcze, Wałbrzych, dolnośląskie

  • 2 200 zł
  • 48,60 m²
  • 45,27 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Pater

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Hetmańska, Podzamcze, Wałbrzych, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

2 200 zł

48,60 m²

45,27 zł/m²

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

2 200 zł 48,60 m² 45,27 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
1-krotność czynszu

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

1-krotność czynszu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 200 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 48,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 1-krotność czynszu
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

= WYŁĄCZNOŚĆ =

Do wynajęcia prezentujemy Państwu atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu przy ulicy Hetmańskiej.

Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w zadbanym bloku z domofonem. (...)

Agent

Karolina Pater

793 151...

793 151 121

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Pater