Mieszkanie Wałbrzych
Podzamcze, Wałbrzych, dolnośląskie
- 250 000 zł
- 48,20 m²
- 5 186,72 zł/m²
Sandra Kusztykie...
Skontaktuj się
Mieszkanie Wałbrzych
Podzamcze, Wałbrzych, dolnośląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie Wałbrzych
Zaktualizowane: 19 maja 2026
250 000 zł 48,20 m² 5 186,72 zł/m²
7/10
3
1980
parking strzeżony w pobliżu
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
7/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżuStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 250 000 zł (5 186,72 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 48,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 7/10, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 427,38 zł
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, alarm
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Perfect Home - MieszkamDobrze.pl, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: PHN-MS-1284
Lokalizacja
- Adres: Podzamcze, Wałbrzych, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka, las, góry
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, kawiarnia, pub, siłownia, boisko, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, dworzec autobusowy, supermarket, centrum handlowe, targ, bankomat, kościół, parking, poczta, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Do sprzedaży oferujemy Państwu funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na wałbrzyskim Podzamczu jednej z najbardziej cenionych i najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta.