Mieszkanie, Rynek

Rynek, Śródmieście, Wałbrzych, dolnośląskie

  • 380 000 zł
  • 73,65 m²
  • 5 159,54 zł/m²

Zdjęcie

Sandra Kusztykie...

Skontaktuj się

Mieszkanie, Rynek

Rynek, Śródmieście, Wałbrzych, dolnośląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

380 000 zł

73,65 m²

5 159,54 zł/m²

Mieszkanie, Rynek

Zaktualizowane: 22 maja 2026

380 000 zł 73,65 m² 5 159,54 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1785
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1785

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 380 000 zł (5 159,54 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 73,65 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1785
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednostronne, dwupoziomowe
  • Czynsz: 184,13 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

= WYŁĄCZNOŚĆ =
= IDEALNE POD INWESTYCJĘ =

Do sprzedaży oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,65 m² , usytuowane w samym sercu Wałbrzycha w Rynku Starego Miasta.

Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, przestronnej kuchni z miejscem na wyspę, komfortowej sypialni, WC oraz przedpokoju. Funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego użytkowania, a nowoczesne wnętrza zostały wykonane z dbałością o każdy detal. (...)

Agent

Sandra Kusztykiewicz

796 151...

796 151 121

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

796 151...

796 151 121

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl