Mieszkanie, ul. Dmowskiego
Dmowskiego, Wałbrzych, dolnośląskie
- 275 000 zł
- 58,10 m²
- 4 733,22 zł/m²
Alicja Sosnowska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Dmowskiego
Dmowskiego, Wałbrzych, dolnośląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Dmowskiego
Zaktualizowane: 18 maja 2026
275 000 zł 58,10 m² 4 733,22 zł/m²
1/3
3
1935
przynależne na ulicy
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1935Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 275 000 zł (4 733,22 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 58,10 m², 3 pokoje; stan: do remontu
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1935 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Home Brand, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 841113
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Dmowskiego, Wałbrzych, dolnośląskie
Opis nieruchomości
W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,10 m²! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego w historycznej kamienicy.
Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku. W pełni umeblowane i wyposażone - gotowe do zamieszkania. (...)