Mieszkanie, ul. Stacyjna

Stacyjna, Szczawienko, Wałbrzych, dolnośląskie

  • 245 000 zł
  • 39,50 m²
  • 6 202,53 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Babiak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Stacyjna

Stacyjna, Szczawienko, Wałbrzych, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

245 000 zł

39,50 m²

6 202,53 zł/m²

Mieszkanie, ul. Stacyjna

Zaktualizowane: 12 maja 2026

245 000 zł 39,50 m² 6 202,53 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1920
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1920

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 245 000 zł (6 202,53 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 39,50 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1920
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 260 zł

Opis nieruchomości

Oferuje na sprzedaż fajne 2 pokojowe mieszkanie z garażem

Znajdujące się: Wałbrzych - Szczawienko.

Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do pełnej infrastruktury.

Jest to idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego mieszkania w dobrej lokalizacji. (...)

Agent

Agnieszka Babiak

574 361...

574 361 651

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Babiak

574 361...

574 361 651

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.