Mieszkanie Wałbrzych
Śródmieście, Wałbrzych, dolnośląskie
- 189 000 zł
- 28,08 m²
- 6 730,77 zł/m²
Ewelina Popławsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie Wałbrzych
Śródmieście, Wałbrzych, dolnośląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie Wałbrzych
Zaktualizowane: 18 maja 2026
189 000 zł 28,08 m² 6 730,77 zł/m²
parter/3
1
-
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
1Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Charakterystyka mieszkania: 28,08 m², 1 pokój; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: kamienica
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Sukces Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: SCS-MS-5068
Lokalizacja
- Adres: Śródmieście, Wałbrzych, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż oferuje bardzo ciekawe , funkcjonalne mieszkanie położona na parterze budynku w dzielnicy Śródmieście.
Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym ( z wyjściem balkonowym na podwórko należące do wspólnoty ), łazienki i przedpokoju.
W pokoju została wydzielona antresola , która świetnie spełnia funkcję sypialni.
Mieszkanie z ciekawą aranżacją w bardzo dobrej cenie.
Ogrzewanie elektryczne lub piec typu koza. (...)
513 130...
513 130 023