Mieszkanie, al. Wyzwolenia

Wyzwolenia, Śródmieście, Wałbrzych, dolnośląskie

  • 170 820 zł
  • 43,80 m²
  • 3 900 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Rogaczewsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, al. Wyzwolenia

Wyzwolenia, Śródmieście, Wałbrzych, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

170 820 zł

43,80 m²

3 900 zł/m²

Mieszkanie, al. Wyzwolenia

Zaktualizowane: 14 maja 2026

170 820 zł 43,80 m² 3 900 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 170 820 zł (3 900 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 43,80 m², 2 pokoje
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne: TALPA INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 14.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,8 m², położone na II piętrze w ocieplonym budynku z zadbaną klatką schodową.

Lokal ma duży potencjał aranżacyjny z łatwością można zmienić rozkład pomieszczeń, uzyskując funkcjonalny układ: 2 pokoje + kuchnia + łazienka. To świetna propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji, jak i pod inwestycję. (...)

Agent

Kamil Rogaczewski

697 214...

697 214 986

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Rogaczewski

697 214...

697 214 986

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Rogaczewski

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została