Mieszkanie, al. Wyzwolenia

Wyzwolenia, Śródmieście, Wałbrzych, dolnośląskie

  • 230 000 zł
  • 82,30 m²
  • 2 794,65 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Rogaczewsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, al. Wyzwolenia

Wyzwolenia, Śródmieście, Wałbrzych, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

230 000 zł

82,30 m²

2 794,65 zł/m²

Mieszkanie, al. Wyzwolenia

Zaktualizowane: 14 maja 2026

230 000 zł 82,30 m² 2 794,65 zł/m²

Piętro:
parter
Liczba pokoi:
3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 230 000 zł (2 794,65 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 82,30 m², 3 pokoje; stan: do remontu
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 0
  • Czynsz: 400 zł
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne: TALPA INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 14.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

-Przejście bezpośrednio z garażu do mieszkania
-Ocieplona kamienica
-Elewacja oraz klatka schodowa w dobrym stanie
-Mieszkanie do własnej aranżacji
-Rzut mieszkania oraz propozycje układu w załączeniu
-Możliwość (...)

Agent

Kamil Rogaczewski

697 214...

697 214 986

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Rogaczewski

697 214...

697 214 986

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Rogaczewski