Mieszkanie, ul. Prosta

Prosta, Wałbrzych, dolnośląskie

  • 219 000 zł
  • 57,12 m²
  • 3 834,03 zł/m²

Zdjęcie

Alicja Sosnowska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Prosta

Prosta, Wałbrzych, dolnośląskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

219 000 zł

57,12 m²

3 834,03 zł/m²

Mieszkanie, ul. Prosta

Zaktualizowane: 5 maja 2026

219 000 zł 57,12 m² 3 834,03 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1930
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1930

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 219 000 zł (3 834,03 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57,12 m² (44,51 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 325 zł
  • Wyposażenie: piekarnik
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Brand, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 373318

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,12 m²! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu w spokojnej okolicy.

Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze trzykondygnacyjnego budynku.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Korytarz
Kuchnia z miejscem na stół
Łazienka
2 Sypialnie

Dodatkowo:
2 Piwnice - 12,61 m2
Strych ogólnodostępny

LOKALIZACJA:
- Sklep w promieniu 300 m
(...)

Agent

Alicja Sosnowska

730 831...

730 831 716

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

730 831...

730 831 716