Mieszkanie Wałbrzych

Nowe Miasto, Wałbrzych, dolnośląskie

  • 120 000 zł
  • 57,54 m²
  • 2 085,51 zł/m²

Zdjęcie

Renata Woźniak

Skontaktuj się

Mieszkanie Wałbrzych

Nowe Miasto, Wałbrzych, dolnośląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

120 000 zł

57,54 m²

2 085,51 zł/m²

Mieszkanie Wałbrzych

Zaktualizowane: 22 maja 2026

120 000 zł 57,54 m² 2 085,51 zł/m²

Piętro:
2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1910
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1910

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 120 000 zł (2 085,51 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 57,54 m² (51,97 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1910 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 5,57 m²
  • Czynsz: 409 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: własne
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: WOŹNIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: WOZ-MS-4189

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność! Sprzedaż przez Nasze biuro!

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto.TgQPHd|[] TgQPHd|[]
To idealna propozycja dla inwestora pod wynajem lub dla rodziny chcącej urządzić wnętrze według własnego projektu.TgQPHd|[]
TgQPHd|[]
Najważniejsze informacje:TgQPHd|[]

Powierzchnia użytkowa:TgQPHd|[] 51,97 m²TgQPHd|[]TgQPHd|[]
Piętro:TgQPHd|[] II - (...)

Agent

Renata Woźniak

698 956...

698 956 007

698 956 007

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

698 956...

698 956 007

698 956 007

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl