Mieszkanie, ul. Nałkowskiej
Piaskowa Góra, Wałbrzych, dolnośląskie
- 219 000 zł
- 40,40 m²
- 5 420,79 zł/m²
Estera Greiss
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Nałkowskiej
Piaskowa Góra, Wałbrzych, dolnośląskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Nałkowskiej
Zaktualizowane: 14 maja 2026
219 000 zł 40,40 m² 5 420,79 zł/m²
3/4
2
-
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 219 000 zł (5 420,79 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 40,40 m², 2 pokoje; stan: do remontu
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: VISTA Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 1860/5130/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Piaskowa Góra, Wałbrzych, dolnośląskie
- W pobliżu: ul. Nałkowskiej, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, centrum handlowe, bank, plac zabaw
Opis nieruchomości
Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Tylko w Vista nieruchomości!
Na sprzedaż polecamy mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, okolice ul. Nałkowskiej - Piaskowa Góra.
Wnętrze wymaga kompleksowego remontu. Charakteryzuje się korzystnym, funkcjonalnym układem.
Wystawa słoneczna południowa, dzięki czemu pomieszczenia są jasne a mieszkanie bardzo ciepłe. (...)
510 468...
510 468 300