Mieszkanie, ul. Świdnicka

Świdnicka, Podgórze, Wałbrzych, dolnośląskie

  • 85 000 zł
  • 42,99 m²
  • 1 977,20 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Działoszy...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Świdnicka, Podgórze, Wałbrzych, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

85 000 zł

42,99 m²

1 977,20 zł/m²

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Zaktualizowane: 13 maja 2026

85 000 zł 42,99 m² 1 977,20 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 85 000 zł (1 977,20 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 42,99 m², 1 pokój; stan: do remontu
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: węglowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: VISTA Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1843/5130/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta na Wyłączność! Tylko w VISTA nieruchomości
Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze budynku.
Lokal daje duże możliwości aranżacyjne według własnych potrzeb.
W skład mieszkania wchodzą:
- pokój dzienny
- oddzielna kuchnia
- łazienka
- przedpokój
- zabudowany ganek o powierzchni ok. (...)

Agent

Dorota Działoszyńska

502 535...

502 535 357

502 535 757

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dorota Działoszyńska

502 535...

502 535 357

502 535 757

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości