Mieszkanie Wałbrzych
Stary Zdrój, Wałbrzych, dolnośląskie
- 165 000 zł
- 37,70 m²
- 4 376,66 zł/m²
Anna Sadecka
Skontaktuj się
Mieszkanie Wałbrzych
Stary Zdrój, Wałbrzych, dolnośląskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie Wałbrzych
Zaktualizowane: 14 maja 2026
165 000 zł 37,70 m² 4 376,66 zł/m²
1/2
1
-
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
1Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 165 000 zł (4 376,66 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 37,70 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: GOLD Nieruchomości Anna Sadecka, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 348979
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Stary Zdrój, Wałbrzych, dolnośląskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy
Opis nieruchomości
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.
Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 37,7 m², położona na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu.
Nieruchomość po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. W cenie pozostaje całe wyposażenie widoczne na zdjęciach.
Lokal składa się z dużego, ustawnego pokoju dziennego, osobnej kuchni z oknem, łazienki z WC oraz przedpokoju. (...)
538 308...
538 308 881