dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Wałbrzych - Sprzedaż i najem

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

285 000 zł64 m² 4 461,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość usytuowana na III piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 990 zł63 m² 31,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, dwóch pokoi (sypialni), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, do sprzedania wyposażone mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 + piwnica. Mieszkanie znajduje się w Wałbrzychu, dzielnica Podzamcze- przestronne, słoneczne, z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

309 000 zł60 m² 5 161,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,87m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy, z lat 90-tych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Wyjątkowe mieszkanie, z bardzo dobrym układem pomieszczeń, znajdujące się w budynku sześciorodzinnym - wspólnota. Budynek po remoncie elewacji (ocieplony), dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu. Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra, o powierzchni 40 m2. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, jasnej kuchni z oknem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Biały Kamień,Wałbrzych

299 000 zł71 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , znajdujące się na 2. piętrze w budynku przy ul. Ireny Grabowskiej. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

320 000 zł56 m² 5 683,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,60 m , położone na wysokim parterze w budynku po termomodernizacji przy ul. Fortecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne, stylowe mieszkanie w centrum miasta. Lokal przeszedł generalny remont, dzięki czemu łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Klatka schodowa jest wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu. Funkcjonalny układ, wejścia do wszystkich pomieszczeń oddzielnie. Mieszkanie jest środkowe, ciepłe i bardzo słoneczne. Ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Podzamcze,Wałbrzych

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

-> Budynek z 2017 roku - przypisane miejsce parkingowe - ogrzewanie miejskie - ul. Blankowa <- Na sprzedaż dwupoziomowy apartament usytuowany na III piętrze budynku z 2017 roku zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

305 000 zł78 m² 3 930,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu w Śródmieściu. Forma własności: pełna własność. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 67,33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

439 000 zł71 m² 6 209,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość na czwartym piętrze w niskim bloku na Podzamczu. Możliwość zakupu mieszkania przez obcokrajowców! społdzielcze własnościowe prawo do lokalu! Trzy pokoje do wejścia (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze kamienicy w centrum Wałbrzycha. Mieszkanie o powierzchni 43,28 m składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

149 900 zł33 m² 4 542,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela Klimatyczna kawalerka usytuowana na I pietrze w dzielnicy Nowe Miasto Wykończone pod klucz mieszkanie o powierzchni użytkowej 26m2 - salon otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

260 000 zł38 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży słoneczne, jednostronnie rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w świetnie skomunikowanym miejscu w dzielnicy Piaskowa Góra. Przed budynkiem mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

174 000 zł48 m² 3 609,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1838

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Sienkiewicza. Oferowana nieruchomość składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu w dwupiętrowym budynku z 2005r. Mieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z : -salonu z aneksem kuchennym -2 sypialni -łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

2 200 zł50 m² 43,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w inwestycji "nowe Podzamcze" w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Oferowana nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

2 200 zł50 m² 43,71 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Zdrój,Wałbrzych

155 000 zł47 m² 3 283,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość po generalnym remoncie składająca się z przestronnego salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podzamcze,Wałbrzych

3 000 zł50 m² 59,61 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

295 000 zł64 m² 4 618,03 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Glinik,Wałbrzych

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie do remontu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki. Powierzchnia 32 m2. Powierzchnia użytkowa 40 m2. Budynek jednopiętrowy, czteromieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piaskowa Góra,Wałbrzych

239 900 zł42 m² 5 711,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość gotowa do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzi salon z wyjściem na balkon, sypialnia, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podzamcze,Wałbrzych

3 000 zł50 m² 59,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Konradów,Wałbrzych

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez kaucji! Mieszkanie 2-pokojowe znajduje się w cichej okolicy, przy lesie w dzielnicy Konradów - blisko do sklepu i przystanku autobusowego. Opłaty to 1500 zł + 200 zł czynsz (woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Rozłoga,Wałbrzych

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne dwu pokojowe mieszkanie, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Wańkowicza. Mieszkanie składa się z dużego salonu, kuchni, sypialni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze o powierzchni 43m2 składające się z: -dwóch pokoi -kuchni -łazienki z wc -przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie- okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wańkowicza

Biały Kamień,Wałbrzych

189 000 zł34 m² 5 587 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni użytkowej 33,83 m2 zlokalizowanego na 2 piętrze kamienicy w dzielnicy Biały Kamień. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62m 2 , usytuowane na parterze bloku w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

319 000 zł86 m² 3 718,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biały Kamień/4pokoje/do wprowadzenia/miejsce parkingowe/teren ogrodzony na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie W dzielnicy biały kamień. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 97,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Zdrój,Wałbrzych

319 000 zł76 m² 4 179,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Stary Zdrój o powierzchni 76,33m2 składające się z: -kuchni -salonu -2 pokoi -łazienki z wc -przedpokoju. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podzamcze,Wałbrzych

3 300 zł54 m² 60,84 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w domu jednorodzinnym 2 pokoje + łazienka 1 pokój z aneksem kuchennym drugi do przygotowania pod najemcę. Niezależne wejście do mieszkania od strony ogrodu. miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Podgórze,Wałbrzych

155 000 zł29 m² 5 345 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 29 m2 z osobną kuchnią i sypialnią, położone na 4 piętrze 4-piętrowego budynku w dzielnicy Podgórze. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Zdrój,Wałbrzych

2 000 zł77 m² 25,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy w bliskiej odległości hotelu Sudety w Wałbrzychu (dzielnica Stary Zdrój).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocztowa

Stary Zdrój,Wałbrzych

169 000 zł58 m² 2 913,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji. Powierzchnia 58m, 2 pokoje rozkładowe, jeden przechodni, kuchnia, przedpokój, łazienka (do remontu) i osobne wc. Ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

149 900 zł38 m² 3 961,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

38m2/2pok./kamienica po remoncie/wyposażona kuchnia NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,84m2 i całkowitej 40,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 200 zł57 m² 38,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem- najem okazjonalny. Rezerwacja Atrakcyjna lokalizacja: blisko szkoła, przedszkole, przychodnia, bazar, przystanki komunikacji miejskiej. Przed blokiem miejsca parkingowe tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

149 000 zł67 m² 2 223,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na pograniczu Podgórza i Śródmieścia. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, które składa się z: - 2 pokoi -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij