dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Wałbrzych - Lista ogłoszeń

407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł36 m² 41,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem na Piaskowej Górze. Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone w pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

165 000 zł36 m² 4 616,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem w atrakcyjnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

195 000 zł75 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży funkcjonalne, wygodne mieszkanie położone w pobliżu Szczawna Zdroju, w niedużej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą : Trzy ustawne pokoje Kuchnia Łazienka z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w cichej i zielonej okolicy na pograniczu Białego Kamienia i Szczawna Zdroju. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kamienicy o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 000 zł52 m² 38,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.10 oferujemy ekskluzywne mieszkanie położone w spokojnej okolicy Piaskowej Góry na Osiedlu Słonecznym. Mieszkanie składa się z otwartej kuchni na salon, sypialni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rusinowa,Wałbrzych

205 000 zł63 m² 3 274,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

= rezerwacja! = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, odrestaurowanego budynku usytuowanego w spokojnej i zielonej okolicy osiedla Górniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie, do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na Białym Kamieniu. Ok. 60 m , I piętro. Aneks kuchenny z jadalnią, pokój dzienny z tarasem, łazienka z wc. Cena wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

209 000 zł57 m² 3 695,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko w mp. House. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,56m2 usytuowane na parterze odnowionej kamienicy w świetnej lokalizacji Białego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

269 000 zł65 m² 4 125,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Wałbrzychu na Podzamczu. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się w na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w dzielnicy Podgórze w Wałbrzychu. Na powierzchnię ok 42 m 2 składa się: - duży salon, - widna kuchnia, - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Podzamcze,Wałbrzych

385 000 zł75 m² 5 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży ciepłe, przestronne, słoneczne mieszkanie na ul. Senatorskiej na Podzamczu. Na nieruchomość o powierzchni 75m2 składają się: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

180 000 zł75 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MP.HOUSE NIERUCHOMOŚCI przedstawia Państwu: Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na parterze kamienicy w rewelacyjnej lokalizacji. Lokal składa się z dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

159 000 zł28 m² 5 678,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Idealne pod wynajem Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry. Kawalerka w widną kuchnią do wejścia. Mieszkanie zostało odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł118 m² 2 533,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe duże 118 m2 z piwnica w poniemieckiej kamienicy po obu stornach ogródki działkowe blisko stacja pkp (5min piechota), przychodnia, szkola. Pzu, zus, centra handlowe m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę z dużą, widną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone w pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

199 900 zł56 m² 3 552,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

= rezerwacja! = Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy Alei Wyzwolenia, w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciepłe mieszkanie w cichej okolicy, najlepsza lokalizacja na Podzamczu, 0,5 min do fitness klubu, 1 min do Biedronki, 2 min. do szkoły, 50 metrów do przystanku. Dobre nasłonecznienie mieszkania. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

340 000 zł91 m² 3 749,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu. Możliwość zamiany na mieszkanie W szczawnie zdrój. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie położone w spokojnej części Śródmieścia ( na pograniczu z Podgórzem ). Mieszkanie o powierzchni użytkowej 26m2 składa się z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczna, jasna garsoniera, po kapitalnym remoncie. Pokój z aneksem kuchennym i łazienka z oknem. Wszystkie media w cenie wynajmu. Centrum miasta, ładna zadbana kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo ładne, rozkładowe, wyremontowane oraz wyposażone mieszkanie na Starym Zdroju. Powierzchnia użytkowa wynosi 67m2. Nieruchomość składa się z obszernego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

145 000 zł60 m² 2 423,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność. Tylko W vista nieruchomości Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w bardzo spokojnej części Podgórza. Mieszkanie do remontu. Składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

184 900 zł75 m² 2 460,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1865

Do sprzedaży prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 69,52 m 2 zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

385 000 zł74 m² 5 167,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na Podzamczu. Mieszkanie po całkowitym remoncie, nie wymaga wkładu finansowego. Trzy pokoje do wejścia. W tym duży salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

79 000 zł28 m² 2 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

0% Prowizji dla kupującego! Bez żadnych dodatkowych kosztów. Mieszkanie na parterze w kamienicy w spokojnej części Podgórza. Mieszkanie składa się z kuchni oraz dużego pokoju. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

215 000 zł55 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w niezwykle zielonej oraz spokojnej części wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość składa się ze słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Wałbrzych,dolnośląskie

329 999 zł84 m² 3 928,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w wałbrzyskim rynku. 3 piętro pow. 80m2. Nowe ogrzewanie gazowe. Wszystkie instalacje wymienione. Wyposażona kuchnia. Zamykane podwórko. Planowany remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

277 000 zł46 m² 6 087,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na parterze w kamienicy w spokojnej części Białego Kamienia. Dwa pokoje do wejścia, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Okna wychodzące na południowy wschód; widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlifierska

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł32 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- najem okazionalny - Oferujemy na wynajem mieszkanie / kawalerkę o powierzchni 32m2. - widna kuchnia - pokój - łazienka - przedpokój Mieszkanie po całkowitym remoncie. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusinowa

Rusinowa,Wałbrzych

234 000 zł54 m² 4 328,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz gotowego mieszkania do zamieszkania w bardzo dobrej zielonej, spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie nieruchomość 2 pokojową w dzielnicy Rusinowa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia urządzone mieszkanie, znajdujące się na siódmym piętrze w bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji - Centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie w pełni wyposażone, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

199 000 zł40 m² 4 920,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W pełni rozkładowe mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym blisko centrum Piaskowej Góry. Dwa pokoje do remontu, okna wychodzące na północ oraz południe; widok na skwer. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

260 000 zł58 m² 4 448,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 58,45m2 skladające się z trzech pokoi, kuchni , łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bardowskiego

Stary Zdrój,Wałbrzych

190 000 zł46 m² 4 130,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko U nas! Mieszkanie o powierzchni 46m2 w świetnej lokalizacji na ulicy Bardowskiego w Wałbrzychu. Lokal znajduje się na parterze 2-piętrowego budynku i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 000 zł48 m² 20,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia umeblowane mieszkanie z balkonem położone w zielonej lokalizacji Śródmieścia. Mieszkanie wyposażone w meble oraz sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie w spokojnej części Nowego miasta salon sypialnia kuchnia w zabudowie łazienka z wc przedpokój Nieruchomość znajduje się w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia rozkładowe i słoneczne mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Na powierzchnię mieszkalną składają się 2 niezależne pokoje, kuchnia, spiżarka, łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze 4 -piętrowego budynku w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie się składa z : salonu , widnej kuchni , mniejszego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia miejsce w pokoju 3 lub 2 osobowym na Szczawienku.Nieruchomosc znajduje się na pierwszym piętrze. Standard mieszkania: okna pcv, na ścianach gładzie, na podłogach panele, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferuję do sprzedaży nowoczesne, bardzo ciepłe mieszkanie na Starym Zdroju. Na nieruchomość o powierzchni 49m2 składają się: -pokój 3,30mx5m -pokój 3,30m x 3,30m -kuchnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Zdrój,Wałbrzych

269 000 zł58 m² 4 645,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na terenie ogrodzonego osiedla w dobrej lokalizacji dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość składa się z niezwykle słonecznego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij