dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Wałbrzych - Lista ogłoszeń

407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

279 000 zł72 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuje do sprzedaży duże, przestronne mieszkanie w 4-piętrowym bloku mieszkalnym o powierzchni 72m2, składające się z: salonu o powierzchni 36 m2 2 sypialni / istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

245 000 zł51 m² 4 813,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku w Wałbrzychu na Podzamczu. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się w na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niebanalne mieszkanie położone w dolnej części Białego Kamienia, odsunięte od ulicy i osobnym wejściem przez zadaszony taras. W skład mieszkania wchodzi wygodny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

194 900 zł45 m² 4 331,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie urządzone mieszkanie w centrum Wałbrzycha. Lokal o powierzchni 45m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 850 zł45 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze. Umeblowane i wyposażone z balkonem. Centrum Piaskowej. Oferta idealna dla rodziny, w pobliżu szkoła, plac zabaw, sklepy. Najem okazjonalny. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa cena do końca roku! oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomośći! Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w centrum Piaskowej Góry. Trzy pokoje z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

380 000 zł135 m² 2 811,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w ścisłym centrum Wałbrzycha, przy Placu Grunwaldzkim. Mieszkanie znajduje się na II piętrze zabytkowej kamienicy. Obecnie jest w nim 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia polecam kawalerkę zlokalizowaną na pograniczu Śródmieścia i Podgórza. Możliwość domeblowania mieszkania. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu centrum oraz dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie po częściowym remoncie, częściowo umeblowane. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

138 888 zł25 m² 5 453 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w centrum Piaskowej Góry. Kawalerka idealna po wynajem. Okna wychodzące na wschód. Standard wykończenia: ściany - gładzie; podłogi panele;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Biały Kamień,Wałbrzych

149 000 zł36 m² 4 138,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż duża kawalerka w zielonej częsci Białego Kamienia. Położony na wysokim parterze lokal składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 850 zł45 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze. Wnętrze umeblowane i wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty. 5 piętro, balkon, bardzo dobra lokalizacja. Najem okazjonalny. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

194 900 zł44 m² 4 414,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie mieszczące się w odrestaurowanej kamienicy w śródmieściu Wałbrzycha, nieopodal teatru dramatycznego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe mieszkanie w wałbrzyskim Rynku. Położony na drugim piętrze lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, garderoby, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

249 000 zł45 m² 5 582,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko w naszym biurze - Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w budynku dwu-rodzinnym, na pograniczu Starego-Zdroju i Białego Kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

259 000 zł64 m² 4 027,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje trzy pokojowe wygodne mieszkanie dla rodziny na ul. Fortecznej w Wałbrzychu. Mieszkanie rozkładowe, centralnym miejscu znajduje się pokój dzienny następnie: - dwie sypialnie - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne słoneczne mieszkanie na Piaskowej Górze 3 pokoje Jasna kuchnia łazienka z wc i oknem przedpokój balkon Nieruchomość po remoncie, wymieniona stolarka drzwiowa i okienna, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuję mieszkanie w dzielnicy Szczawienko. Bardzo dobra lokalizacja, boczna ulica w pobliżu Podzamcza. Cisza, spokój, dużo zieleni dookoła. Blisko market i przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

279 000 zł48 m² 5 752,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Lokal przeszedł kapitalny remont łącznie z wymianą wszystkich instalacji. Wnętrze bardzo słoneczne , w pełni rozkładowe, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w 4- piętrowym bloku w doskonałej lokalizacji na Piaskowej Górze. . - powierzchnia 37m2 -1. piętro - 2 pokoje - kuchnia -łazienka z w.c. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

119 900 zł18 m² 6 502,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuję ciekawe mieszkanie położone na X piętrze na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego , łazienki z wc i przedpokoju. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie położone w pobliżu centrum Piaskowej Góry. W skład mieszkania wchodzą : Dwie sypialnie , pokój dzienny, kuchnia ciemna i dwa przedpokoje , w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

125 000 zł70 m² 1 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z potecjałem! Mieszkanie przygotowane do kapitalnego remontu w ładnej, zadbanej kamienicy na Górnym Sobięcinie, z wieloma możliwościami aranżacyjnymi, w skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

399 999 zł84 m² 4 761,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie po remoncie na podzamczu, pierwotnie 4 pokoje aktualnie po remoncie nieruchomość składa sie z następujących pomieszczeń: 2 sypialnie duży salon kuchnia z jadalnią łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podzamcze,Wałbrzych

259 000 zł65 m² 3 984,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Atrakcyjna cena! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

245 000 zł54 m² 4 537,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej części Podzamcza 2 pokoje kuchnia łazienka wc przedpokój duży balkon Mieszkanie słoneczne, ciepłe do częściowego remontu, ogrzewanie miejskie, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

1 500 zł53 m² 28,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Podgórzu. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie 52,60 m2 , które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

170 000 zł71 m² 2 394,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w okolicach Placu Grunwaldzkiego w Śródmieściu Wałbrzycha. Doskonały dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od połowy Stycznia 2023r. Mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym na Piaskowej Górze. Dwa pokoje w pełni umeblowane, z salonu wyjście na balkon. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

270 000 zł40 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na szóstym piętrze w budynku mieszkalnym na Podzamcza. Dwa pokoje w pełnym rozkładzie (brak pomieszczeń przejściowych)do wejścia, okna wychodzące na wschód oraz zachód; widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

169 999 zł36 m² 4 788,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przychodni zdrowia. Blisko szkoła, przedszkole i sklepy. Mieszkanie z balkonem. Wnętrze do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

2 000 zł77 m² 25,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie. Do wynajęcia mieszkanie na Białym Kamieniu, po generalnym remoncie, z wysokim standardem wykończenia - powierzchnia użytkowa mieszkalna ok. 77 m . Ok. 300 m od parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł31 m² 40,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny, położony na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Nieruchomość częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 40 m 2 zlokalizowane na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

390 000 zł80 m² 4 887,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro. Szukasz ciekawej dwupoziomowej nieruchomości w Śródmieściu? Mam dla Ciebie propozycję fajnego mieszkania z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na II piętrze czteropiętrowego budynku w atrakcyjnym miejscu Podzamcza 3 pokoje otwarta kuchnia przedpokój Łazienka z wc duży balkon garderoba pomieszczenie gospodarcze do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

2 500 zł76 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie na drugim piętrze z zabytkowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie w stylu loftowym po kapitalnym remoncie wszystkich instalacji. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Witam Sprzedam duże przestronne mieszkanie w Wałbrzychu (stary zdrój) 63m2 w pobliżu szkoła, sklepy , przystanek , kino Apollo, blisko do dworca kolejowego mieszkanie składa się z duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

139 000 zł29 m² 4 793,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości. Mieszkanie na piątym piętrze w bloku w spokojnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

109 000 zł50 m² 2 179,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Do sprzedaży prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Namysłowskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 50,01 m 2.