dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Wałbrzych - Lista ogłoszeń

407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

188 000 zł46 m² 4 045,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Rusinowa - Osiedle Górnicze. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku po termomodernizacji Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszka I

Piaskowa Góra,Wałbrzych

258 000 zł52 m² 4 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze, o pow. mieszkalnej 52m2. Dodatkowo do zakupu również garaż na Piaskowej Górze, w cenie 75.000zł FORMA WŁASNOŚCI:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

345 000 zł114 m² 3 030,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne i w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie centrum Wałbrzycha. Na powierzchnię mieszkalną: 108,36 m2 składają się: -3 niezależne pokoje -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

169 000 zł26 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność Mieszkanie idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

307 000 zł60 m² 5 082,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta na wyłączność! Mieszkanie na szóstym piętrze w bloku 10 - piętrowym na Podzamczu. Mieszkanie stanie dobrym , składa się z oddzielnej kuchni , salonu , dwóch sypialni , łazienki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boczna

Biały Kamień,Wałbrzych

179 000 zł36 m² 4 937,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przytulne i bardzo ciepłe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy Białego Kamienia, na pograniczu Konradowa, z dogodnym dojazdem w kierunku Chełmca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Biały Kamień,Wałbrzych

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z balkonem, w bloku na ulicy Andersa. Mieszkanie położone na czwartym piętrze, składa się z salonu z balkonem, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 050 zł25 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia, zadbana, umeblowana kawalerka położona w centrum dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Gajcego. Lokal wolny od zaraz. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 500 zł38 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy przestronną kawalerkę w kamienicy - dzielnica Stary Zdrój. Wnętrze przeszło remont, jest umeblowane i wyposażone. Powierzchnia mieszkania to około 37,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Proletariacka

Piaskowa Góra,Wałbrzych

315 000 zł64 m² 4 934,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Sprzedam mieszkanie w starszej części Piaskowej Góry, w spokojnej , zielonej okolicy, w pobliżu nowo wyremontowanego Parku Sybiraków. Mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję przyjemne mieszkanie na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z : widnej kuchni , dwóch pokoi, łazienki z wc , przedpokoju i balkonu. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

1 400 zł45 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Sobięcin. Budynek położony kilka kroków od Galerii Victoria. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne. Kamienica w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Piaskowa Góra,Wałbrzych

159 000 zł47 m² 3 397,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie do generalnego remontu - Piaskowa Góra, ul. Wrocławska 44 Oferujemy mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boczna

Biały Kamień,Wałbrzych

209 000 zł36 m² 5 837,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojne miejsce, wśród niskiej zabudowy, otoczone zielenią. Wygodne położenie blisko Szczawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Biały Kamień,Wałbrzych

420 000 zł67 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

179 000 zł36 m² 4 904,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 36,50m2. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze w spokojnej okolicy Mieszkanie po remoncie, sprzęty na gwarancji Mieszkanie o powierzchni 33m 2 składa się z -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Getta

Biały Kamień,Wałbrzych

189 000 zł40 m² 4 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronna kawalerka, położona w bocznej uliczce Białego Kamienia - ulica Bohaterów Getta. Lokal usytuowany na parterze odremontowanej i ocieplonej kamienicy - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na spokojnym ,zielonym osiedlu, w pobliżu parku i terenów spacerowych. Dwa pokoje , jeden z otwartą kuchnią przedpokój i łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

309 000 zł59 m² 5 200,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży ciekawa nieruchomość w spokojnej uliczce w sąsiedztwie las oraz uzdrowisko Szczawno-Zdrój. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z: dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane na Nowym Mieście w Wałbrzychu, w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie jest w pełni przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

179 000 zł41 m² 4 338,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie ok. 41,26m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Z przepięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dąbrowskiego

Biały Kamień,Wałbrzych

299 000 zł77 m² 3 883,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu. Położony na drugim piętrzę lokal składa się z dużego przedpokoju, dwóch ustawnych pokoi, dwóch mensard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie i swojej rodziny mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza. Mam dla Ciebie ciekawą nieruchomość znajdującą się na 9 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

179 000 zł41 m² 4 338,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł47 m² 42,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 47,21 m2 znajdujące się w kamienicy, położonej w Wałbrzychu przy ul. Sienkiewicza k/rynku. Mieszkanie usytuowane jest na parterze i gotowe do używania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podgórze,Wałbrzych

1 700 zł56 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu wyposażone, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze. Nieruchomość znajduje się na II piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjna kawalerka o powierzchni 27 m2. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze w 4- piętrowym budynku, w bardzo spokojnej okolicy Białego Kamienia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

235 000 zł46 m² 5 119,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

~ oferta na wyłączność ~ Biuro nieruchomości Nest Home Group prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Biały Kamień przy ulicy Grabowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

419 000 zł75 m² 5 591,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność! Szukasz wyjątkowego mieszkania w nowoczesnym stylu położonego w Śródmieściu Wałbrzycha? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Biały Kamień,Wałbrzych

115 000 zł38 m² 3 031,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Oferujemy na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie położone w dzielnicy Biały Kamień w Wałbrzych ul. Andersa. Lokal o powierzchni użytkowej 28,4 m znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

152 000 zł36 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej kamienicy. Idealne mieszkanie na weekendowe wypady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotników

Śródmieście,Wałbrzych

265 000 zł67 m² 3 939,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie - Wałbrzych, ul. Lotników Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,27 m , położone w przyziemiu kamienicy przy ul. Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

429 000 zł106 m² 4 063,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic w Śródmieściu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 105 m2, usytuowane w kamienicy na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

247 000 zł58 m² 4 228 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje | parter | gotowe do zamieszkania | Biały Kamień Biuro Nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Wałbrzychu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 55 m2 znajdujące się w kamienicy położonej w Wałbrzychu przy ul. Sienkiewicza k/rynku. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze gotowe do używania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

115 000 zł28 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z dużą kuchnią i łazienką , w Wałbrzychu (biały Kamień). 2 piętro (z 3), powierzchnia 2 8 m2 , dwustronne, rozkładowe, składające się z: - pokoju, - kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

320 000 zł75 m² 4 277,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w zadbanej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

2 200 zł57 m² 38,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 57,10 m2 znajdujące się w kamienicy, położonej w Wałbrzychu przy ul. Sienkiewicza k/rynku. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze gotowe do używania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

209 000 zł59 m² 3 553,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Szukasz mieszkania w Centrum Wałbrzycha? Oferuję na sprzedaż 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij