dowolna

Mieszkania w kamienicy Wałbrzych - Lista aktualnych ogłoszeń

411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

411 ogłoszeń

169 000 zł41,69 m² 4 053,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja oferta na wyłączność: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Piaskowa Góra w Wałbrzychu, o pow. mieszkania 30,46m2. Lokal znajduje się w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wałbrzycha, ul. Przemysłowa Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na wysokim parterze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,69 m² 6 757,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży luksusowej nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na pierwszym piętrze w dzielnicy Wałbrzycha - Stary Zdrój. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,20 m2, które składa się z: - salon - kuchnia - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

219 900 zł67,51 m² 3 257,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Do sprzedaży prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskim Śródmieściu przy ulicy Chrobrego. Nieruchomość o powierzchni 67,51 m znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł48,23 m² 4 146,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biały Kamień/ 2pokoje/do wprowadzenia/ pełne wyposażenie. NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy biały kamień, na granicy białego kamienia I szczawna zdroju. Opis lokalu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko U nas - najem okazjonalny U notariusza Na wynajem kawalerka mieszkanie o pow. 35m2 w Wałbrzychu na Nowym Mieście na ul. Paderewskiego. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł77 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie z ogródkiem i dwoma garażami! Ładne mieszkanie, rozkładowe, słoneczne na Białym Kamieniu. Usytuowane w kamienicy 1 piętrowej (czterech właścicieli) na parterze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł82,66 m² 2 044,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Sobięcin położone na drugim piętrze kamienicy. Lokal o powierzchni 82,66m2 składa się z: salonu 3 sypialni ciemnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w 5-rodzinnej kamienicy, składające się z pokoju dziennego, sypialni, dużej jasnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Niższa cena! Na sprzedaż stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48m + 10m2 Piwnice, położone na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 1940 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł89,10 m² 3 580,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu, w dzielnicy Stary-Zdrój o powierzchni 89,10 m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł66 m² 4 075,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto , przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł67,25 m² 6 542,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 67,25m2 składające się z : salonu 2 sypialni łazienki z wc przedpokoju Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 50m2 i całkowitej 60,5m2 usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł45,41 m² 28,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia okolice Galerii Victoria Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 45,41 m 2 usytuowaną na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie -bezczynszowe , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku 3 - rodzinnym przy bocznej i spokojnej ulicy w atrakcyjnej części Śródmieścia. To.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł78,80 m² 2 525,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Masz wizję? Szukasz perełki do własnej aranżacji? To mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha to czyste płótno, na którym namalujesz swoją idealną przyszłość. Nieruchomość do remontu = do.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł36,25 m² 4 937,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie na Białym Kamieniu przy ulicy Bocznej. Spokojna okolica, niedaleko plac zabaw, las. Kamienica sześciorodzinna, klatka schodowa po remoncie. Bardzo niskie koszty utrzymania - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze kamienicy ,zlokalizowane w dzielnicy Podgórze, blisko Dworca Głównego. Mieszkanie przeszło remont generalny. Została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł69,10 m² 3 299,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w sercu Wałbrzycha Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 69,10 m, usytuowanego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 500 zł68 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jasne, słoneczne mieszkanie w zadbanej kamienicy w Śródmieściu w centrum miasta. Lokal składa się z 2-ch ładnych pokoi ( istnieje możliwość zrobienia 3 pokoi)i.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł122 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

do sprzedania mieszkanie o pow 122 m2 położone na drugim piętrze kamienicy przy ul B .Chrobrego. Mieszkanie do remontu. Brak kuchni i łazienki- są tylko toalety. Czynsz około 400 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł31,77 m² 5 508,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W kamienicy po remoncie W dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,77m2 usytuowane na parterze 2 piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł105,58 m² 4 063,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic w Śródmieściu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 105 m2, usytuowane w kamienicy na III.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł69,50 m² 4 460,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy w dzielnicy Gaj. Nieruchomość położona blisko lasu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, w pobliżu pl. Grunwaldzkiego (ok. 120m), oraz niedaleko budynku Sądu Rejonowego w Wałbrzychu (ok. 100m). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł93,81 m² 4 210,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3 pokojowego w Centrum Śródmieścia przy ul. Pankiewicza. Nieruchomość o powierzchni 86 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł78 m² 3 320,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze w bardzo ładnej kamienicy po kapitalnym remoncie (nowa elewacja, nowy dach, wyremontowana cała klatka schodowa). Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł115 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, komfortowo wykończone mieszkanie, przeznaczone pod wynajem dla pracowników. W cenie ogrzewanie , woda, prąd, internet, wymiana pościeli itp. Na dzień dzisiejszy przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł57,12 m² 3 834,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,12 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu w spokojnej okolicy. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu, blisko centrum dzielnicy. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, przystanki autobusowe. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł37 m² 2 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przytulne mieszkanie Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Ogrzewane na podczerwień. Koszt zarządu+fundusz wynosi 200zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł60,24 m² 4 978,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu W spokojnej I zielonej części śródmieścia W ok. Parku sobieskiego. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 68,76m2.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł39,29 m² 2 926,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest blisko sklepów, punktów usługowych, komunikacji miejskiej. Doskonała lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz na co dzień. Powierzchnia: 39.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,69 m² 6 757,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Eleganckie wnętrze - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż eleganckie, po generalnym remoncie, wykończone materiałami Premium w standardzie katalogowym, 2-pokojowe mieszkanie. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,73 m² 5 663,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się na parterze dwupiętrowej kamienicy na Wałbrzyskim Szczawienku. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł74,93 m² 5 591,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność! Szukasz wyjątkowego mieszkania w nowoczesnym stylu położonego w Śródmieściu Wałbrzycha? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł81,91 m² 3 418,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 84,61m2 ,użytkowej 81,91m2, usytuowane na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł39,77 m² 5 506,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na wysokim parterze w odnowionej kamienicy zlokalizowanej w jednej z bocznych ulic w dzielnicy B iały Kamień.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł68,54 m² 4 070,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu, o pow. mieszkaniowej 64,86m2. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na 1 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij