dowolna

Mieszkania w kamienicy Wałbrzych - Lista aktualnych ogłoszeń

407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje śliczne, ciepłe mieszkanie na Nowym Mieście. Mieszkanie częściowo umeblowane ( kuchnia , lodówka, pralka, stół z krzesłami , kanapa , szafa). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 50 m od Rynku składające się z: pokoju dziennego z kuchnią dwóch dużych sypialni łazienki z prysznicem oraz dużą szafą do przechowywania w tym pralki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

120 000 zł56 m² 2 126,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nowa atrakcyjna cena! Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Nowe Miasto na ulicy Piłsudskiego w Wałbrzychu. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

135 000 zł27 m² 4 976,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 26m2, składające się z pokoju z kuchnią, sypialni i łazienki z wc. Mieszkanie w bardzo fajnej i ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 900 zł39 m² 48,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie w Centrum Wałbrzycha. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowej wyremontowanej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 45 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Stary Zdrój,Wałbrzych

225 000 zł107 m² 2 111,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Nowa cena. Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 106,55m2 w Wałbrzychu, zajmujące trzy kondygnacje: parter z przedpokojem, łazienką z wc i sutereną; pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Piaskowa Góra,Wałbrzych

85 000 zł33 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: mieszkanie do własnej aranżacji, położone w zadbanej kamienicy przy jednej z bocznych uliczek nieopodal ulicy Wrocławskiej. Bardzo cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Stary Zdrój na pierwszym piętrze, koło hotel Sudety. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marconiego

Stary Zdrój,Wałbrzych

95 000 zł42 m² 2 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne , bardzo ciepłe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu. Powierzchnia mieszkania 42 m na która się składa przedpokój, kuchnia, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oryginalna, klimatyczna kawalerka W górnej części Podgórza Mieszkanie z niezależnym wejściem, kompletnie umeblowane i wyposażone. Całość po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stary Zdrój,Wałbrzych

140 000 zł39 m² 3 589,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w pięknej nowo wyremontowanej kamienicy w Wałbrzychu. Ul. Armii Krajowej dzielnica Stary Zdrój. Do sprzedaży oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

140 000 zł24 m² 5 845,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję bardzo ładną kawalerkę po remoncie w bocznej uliczce w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie , składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

212 000 zł47 m² 4 510,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w spokojnej ulicy Śródmieścia: 2 sypialnie Salon z aneksem kuchennym łazienka z wc przedpokój lokal w pełni rozkładowy, ogrzewanie co gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

298 800 zł72 m² 4 179,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu ofertę zlokalizowaną w urokliwej części Śródmieścia ul. Szmidta. Lokal o powierzchni użytkowej 71,50 m2 składa się z dwóch dużych pokoi (25m2 i 21m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Do wynajęcia mieszkanie o powirzchni 140m2. Lokal położony na czwartym piętrze stylowej kamienicy w Śródmieściu. Lokal składa się z 6 pokoi, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Wałbrzych

290 000 zł140 m² 2 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność. Nowa niższa cena. Na sprzedaż mieszkanie o powirzchni 140m2. Lokal położony na czwartym piętrze stylowej kamienicy w Śródmieściu. Lokal składa się z 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Biały Kamień,Wałbrzych

135 000 zł28 m² 5 212,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż kawalerka na Białym Kamieniu o powierzchni 27,82m2 składajaca się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszxkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne , świeżo po remoncie mieszkanie na ul. Słowackiego w Wałbrzychu. Salonik z aneksem kuchennym , sypialnia, przedpokój i wygodna łazienka. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

80 000 zł77 m² 1 044,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż mieszkanie do remontu w Śródmieściu Wałbrzycha. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

180 000 zł59 m² 3 056,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez nasze biuro! Oferuję na sprzedaż nieruchomość na Starym Zdroju w bocznej uliczce. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w trzy piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

159 000 zł52 m² 3 045,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 42m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

205 000 zł54 m² 3 787,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przytulne mieszkanie na 1- szym piętrze kilkurodzinnej kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kominkiem sypialni z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podgórze,Wałbrzych

369 000 zł78 m² 4 730,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nowa cena! Wyjątkowe mieszkanie w kameralnej kamienicy - Wałbrzych. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń ogródek Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

344 000 zł72 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe mieszkanie w spokojnej, zielonej części Sobięcina. Usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowej wyremontowanej kamienicy. Mierzące 72m2 mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

105 000 zł50 m² 2 099,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

= rezerwacja! = Do sprzedaży prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Namysłowskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

230 000 zł50 m² 4 562,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję Państwu wygodne i komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,19 m2, położone w Wałbrzychu na Starym Zdroju. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

125 000 zł64 m² 1 953,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta mp. House Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 63 m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy na Sobięcinie. Lokal dwustronny, częściowo do remontu, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

285 000 zł118 m² 2 415,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Piękne rozłożyste mieszkanie w poniemieckiej kamienicy własnościowe spokojna okolica z obu stron nieruchomosci ogrody działkowe blisko zus pzu kino galeria szkoły, przychodnia sklepy M.in.

Szczegóły ogłoszenia