dowolna

Mieszkania w kamienicy Wałbrzych - Lista aktualnych ogłoszeń

407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

169 000 zł42 m² 4 066,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy szczawienko. Opis lokalu: mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 41,56m2 i całkowitej 44,86m2 usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Wałbrzych

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia wyremontowane i wyposażone mieszkanie położone w jednej z bocznych uliczek placu Grunwaldzkiego. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Podgórze,Wałbrzych

195 000 zł36 m² 5 406,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze przy ulicy Świdnickiej usytuowane w dwupiętrowej kamiennicy na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł47 m² 4 146,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do obejrzenia funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Wałbrzycha, idealnego zarówno dla młodej pary, jak i osób starszych ceniących wygodę na parterze. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

199 900 zł70 m² 2 855,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie w zielonej części Wałbrzycha, w pobliżu licznych szlaków turystycznych i z dobrym dojazdem w stronę licznych atrakcji regionu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

32 000 zł78 m² 408,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedam udział w mieszkaniu 1/7. Wałbrzych ulica Skłodowskiej 9. Nieruchomość o powierzchni 78,33m Składająca się z: - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc, - przedpokój, -dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

225 000 zł40 m² 5 569,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż nieruchomość po remoncie w kamienicy na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 40,40 m2 , które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Wałbrzych

380 000 zł146 m² 2 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z bocznych uliczek Wałbrzyskiego Rynku przy ulicy Gdańskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 103m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

219 900 zł45 m² 4 857,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

= rezerwacja= Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie , usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji blisko uzdrowiska w Wałbrzychu, w dzielnicy Biały Kamień przy ulicy Gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Zdrój,Wałbrzych

329 000 zł89 m² 3 692,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Starym Zdroju, o pow. mieszkalnej 89,10m2. (po podłodze ok 104m2). Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

259 000 zł50 m² 5 201,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Ze względu na bardzo dobry standard, atrakcyjny metraż oraz lokalizację, oferta może szybko zniknąć z rynku. Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania, "fajnego" mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

129 000 zł48 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 48m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Stary zdrój. Usytuowana w kamienicy na wysokim parterze: składającą się z: - kuchni, - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

795 000 zł113 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

690 000 zł80 m² 8 612,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Gaj,Wałbrzych

320 000 zł50 m² 6 358,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Gaju z ogródkiem i garażem. Opłata za ogród roczna ok. 160zł. Forma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeromskiego

Stary Zdrój,Wałbrzych

398 000 zł74 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo gustownie wyremontowane mieszkanie znajdujące się w spokojnej lokalizacji Wałbrzycha w dzielnicy Stary Zdrój przy ulicy Żeromskiego. Unikatowa dwupoziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stacyjna

Szczawienko,Wałbrzych

149 000 zł40 m² 3 772,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 39.50m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Szczawienko przy ulicy Stacyjnej. Usytuowana w kamienicy na I piętrze Składającą się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

360 000 zł83 m² 4 337,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum miasta* 2 pokoje plus salon * Na sprzedaż mieszkanie o pow. 83m2 usytuowane na III piętrze czteropiętrowej kamienicy zlokalizowanej w centrum miasta. Lokal dwustronny, rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

690 000 zł80 m² 8 612,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Nowe Miasto,Wałbrzych

389 000 zł95 m² 4 090,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1917

= rezerwacja = Do sprzedaży prezentujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone przy jednej z bocznych ulic wałbrzyskiego Nowego Miasta miejscu cenionym za spokój i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Poniatów,Wałbrzych

169 000 zł52 m² 3 251,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłącznosć: mieszkanie bezczynszowe. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Poniatów w Wałbrzychu, o pow. użytkowej 51,97m2 (pow. użytkowa wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

209 000 zł59 m² 3 553,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Szukasz mieszkania w Centrum Wałbrzycha? Oferuję na sprzedaż 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na jednej z bocznych uliczek dolnej części Nowego Miasta., w ładnej, wyremontowanej kamieniczce. Pokój z dużą kuchnią, łazienka z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

169 000 zł38 m² 4 506,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronną kawalerkę w kamienicy - dzielnica Stary Zdrój. Wnętrze przeszło remont, jest umeblowane i wyposażone. Powierzchnia mieszkania to około 37,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

399 000 zł91 m² 4 408,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie położone w ścisłym centrum Wałbrzycha, w pięknie odremontowanej, secesyjnej kamienicy. Salon z aneksem kuchennym i z antresolą (urządzona jest na niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 50m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z czego jeden z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

295 900 zł56 m² 5 272,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować własnościowe 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zrewitalizowanej kamienicy w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu, blisko centrum dzielnicy. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, przystanki autobusowe. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 850 zł58 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój przy ulicy Armii Krajowej. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Do sprzedania piękne 2 pokojowe mieszkanie w starej zabytkowej kamienicy. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy. Cicha i spokojna lokalizacja, a jednocześnie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Szczawienko,Wałbrzych

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 1 piętrze kameralnej kamienicy zamieszkałej jedynie przez 4 rodziny - idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

110 000 zł36 m² 3 054,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym mieszkaniu w centrum miasta, które urządzisz po swojemu? Szukasz okazji inwestycyjnej? Jeżeli odpowiedź brzmi tak to zapraszam do zapoznania się z ofertą! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

320 000 zł108 m² 2 966,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107,88 m zlokalizowane w kamienicy w Śródmieściu. Na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia , jasny ,przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

149 000 zł43 m² 3 505,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie przy ul 11 Listopada w Wałbrzychu. Wnętrze o powierzchni 42 mkw składa się pokoju z aneksem kuchennym, dwóch niedużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wałbrzych

299 000 zł58 m² 5 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,10 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego w historycznej kamienicy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

239 000 zł46 m² 5 199,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po remoncie w spokojnej części Podgórza. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,47 m2 , które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Piaskowa Góra,Wałbrzych

110 000 zł41 m² 2 682,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferta na wyłączność. Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra ( stara część - ul. Wrocławska) o powierzchni 41,35m2. Mieszkanie składa się pokoju (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Biały Kamień,Wałbrzych

2 300 zł88 m² 26,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w spokojnej części Białego Kamienia. Trzy pokoje do wejścia, okna wychodzące na wschód/zachód/południe; widok na podwórko. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

169 000 zł37 m² 4 539,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W kamienicy po remoncie W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,23m2 i całkowitej 42,33 usytuowane na parterze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

195 000 zł62 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość z ogródkiem. Mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy w górnej części Sobięcina. Mieszkanie idealne dla osób z problemem w poruszaniu. Do mieszkania prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogińskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż trzypokojowe/dwupoziomowe mieszkanie w jednej z bocznych ulic Nowego Miasta. Lokal na pierwszym poziomie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij