dowolna

Mieszkania w centrum Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu

172 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

172 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kombatantów

Stary Zdrój,Wałbrzych

75 000 zł39 m² 1 935,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu ul. Kombatantów, wałbrzych Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m z osobną kuchnią, położone w zadbanej i estetycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

145 000 zł36 m² 4 008,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w samym centrum Wałbrzycha dzielnica Śródmieście. W pobliżu sklepy Netto, aldi, punkty usługowo-handlowe, fryzjer, punkty gastronomiczne, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

219 000 zł50 m² 4 368,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz lokalu w Centrum miasta? Mam dla Ciebie 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w ładnej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 47,00 m2 , które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Długosza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 290 zł23 m² 56,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Długosza 5. Nieruchomość: powierzchnia 22 m2. Pierwsze piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Długosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bardowskiego

Stary Zdrój,Wałbrzych

219 000 zł43 m² 5 112,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Starym Zdroju przy ulicy Bardowskiego. Kamienica w zwartej zabudowie z cegły, po termomodernizacji. Dobra lokalizacja, blisko do centrum dzielnicy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwarków

Sobięcin,Wałbrzych

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Gwarków w Wałbrzychu Nieruchomość: powierzchnia 27m2 Piętro 1 Ogrzewanie elektryczna Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Śródmieście,Wałbrzych

399 000 zł108 m² 3 694 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego, wyjątkowego, 3- pokojowego mieszkania o niebanalnym układzie, które mieści się w odnowionej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piaskowa Góra,Wałbrzych

225 000 zł41 m² 5 522,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność. Mieszkanie na drugim piętrze w kameralnym budynku czteropiętrowym! Do sprzedania, ciepłe i słoneczne dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Zdrój,Wałbrzych

159 000 zł89 m² 1 789,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Umowa na wyłączność! Oferuję na sprzedaż przestrzenną nieruchomość do remontu w dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

335 000 zł55 m² 6 113,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 55 m , położone na parterze w 3-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

315 000 zł51 m² 6 130,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do którego możesz wprowadzisz się od razu - bez dodatkowych kosztów i remontów? To oferta właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

150 000 zł95 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze obszar lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 94, 90m2 lokal składa się z 1 pokoju dużego , kuchni z loftowym oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

225 000 zł41 m² 5 521,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego, przestronnego mieszkania w Centrum Piaskowej Góry na ulicy Gajcego w Wałbrzychu. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

499 900 zł64 m² 7 750,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania deweloperskie - Wałbrzych, poniatów, ul. Orzechowa Przedstawiam ofertę nowych, trzypokojowych mieszkań powstających w ramach inwestycji na prestiżowym osiedlu przy ul. Orzechowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

245 000 zł44 m² 5 551,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas, oferta na wyłączność Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze, o pow. mieszkalnej 45,13m2. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

259 000 zł46 m² 5 671,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wałbrzycha - z możliwością powiększenia i z ogródkiem rod! Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

229 000 zł37 m² 6 108,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie na parterze wyposażone po remoncie , cena 229 000zł ok. 37,m Śródmieście Centrum w Wałbrzychu blisko Szczawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

990 zł28 m² 35,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-02-01! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. 11 Listopada w Wałbrzyskim. Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Wałbrzych

105 000 zł24 m² 4 449,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni około 17 m , położona w samym sercu Wałbrzycha. Lokal jest po remoncie, wymaga jedynie lekkiego odświeżenia. Mieszkanie jest bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

259 999 zł39 m² 6 718,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w centrum Piaskowej Góry. Możliwość zakupy przez obcokrajowców. Top lokalizacja, blisko punkty usługowo-handlowe, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

399 000 zł91 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Klimatyczne mieszkanie w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy z końca XIX wieku znajdującej się w centrum miasta. Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 78m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

239 000 zł114 m² 2 089,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Podpisana umowa przedwstępna Oferta na wyłączność! Szukasz nieruchomości w klimatycznej kamienicy? Mam dla Ciebie 4 pokojową przestrzenną nieruchomość w Śródmieściu na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

489 000 zł136 m² 3 595,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne mieszkanie z dwoma balkonami, położone w ścisłym centrum Wałbrzycha, w reprezentacyjnej kamienicy. Mieszkanie w pełni rozkładowe obejmuje : - Cztery obszerne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

269 000 zł58 m² 4 614,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w centrum Wałbrzycha, ok. 150 metrów od uczelni Angelusa Silesiusa. Spokojne miejsce, blisko Rynek, sklepy. Budynek kilkurodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

295 000 zł51 m² 5 807,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Fortecznej na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, centrum S1, szkoła, przedszkole. Lokal jednostronny w pełni rozkładowy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Piaskowej Górze. Zapraszam do wynajęcia wygodnego mieszkania położonego w samym centrum Piaskowej Góry w Wałbrzychu co gwarantuje doskonałą dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Sobięcin,Wałbrzych

349 000 zł82 m² 4 256,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny? Mam dla Ciebie ciekawa ofertę dwupoziomowego mieszkania w spokojnej części Górnego Sobięcina. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miłosza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 Października. Mieszkanie na parterze blisko centrum Piaskowej Góry na ul. Miłosza. Zadbana kawalerka do wejścia, okna wychodzące na wschód; widok na skwer. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

219 000 zł50 m² 4 368,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

249 000 zł46 m² 5 416,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po remoncie w spokojnej części Podgórza. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,47 m2 , które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

289 900 zł56 m² 5 176,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość na Nowym Mieście. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 (75 m2 po podłodze), które składa się z: - salon - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Wałbrzych

80 000 zł61 m² 1 311,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze. Kamienica w centrum Wałbrzycha, kilka minut spacerem od uczelni. Wnętrze wymaga kompleksowego remontu, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu kawalerkę do wynajęcia zlokalizowaną na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nieruchomość usytuowana na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

242 000 zł44 m² 5 471,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji na Piaskowej Górze. Lokal o powierzchni 44,23 m2 składa się z dwóch sypialni( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

235 000 zł42 m² 5 608,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie powierzchnia użytkowa około 41,90m2, obszar mieszkania to około 41,90m2 , 2 pomieszczenia gospodarcze bez okien (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 090 zł33 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-01-15! Do wynajęcia przytulna kawalerka z aneksem kuchennym przy ul. Piłsudskiego 72 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 33 m2. Piętro 3. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

349 000 zł85 m² 4 124,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Szukasz dużej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny? Mam dla Ciebie ciekawą 4 pokojową nieruchomość, w bocznej, spokojnej uliczce Starego Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w samym centrum Wałbrzycha dzielnica Śródmieście. Mieszkanie ciche, nie słychać szumu ulicznego, ponieważ okna mieszkania wychodzą na skwer za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Pankiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

2 000 zł94 m² 21,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3 pokojowego w Centrum Śródmieścia przy ul. Pankiewicza. Nieruchomość o powierzchni 86 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

300 000 zł59 m² 5 047,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wombat nieruchomości przedstawia na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Wałbrzych, stary Zdrój Idealne dla rodzin, par oraz inwestorów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne